Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
2. nov 2010

Ahojte.

@ofs Vajíčko si vyprodukovala,ked si bola zdravá. Aj spermia bola vybrata,ked bol muž zdraví.Takže embrijko máte zdravé.Ano,možno máš chytené priedušky,ale nie maternicu ! Takže si nedomýšlaj katastrofické scenáre,zababuš sa do deky a pusti si dobrý film,jo? 😉

@minka051 Neviem,čo si písala kde v inej teme,ale to,čo píšeš tu je... 😔 ...
Ak si dobre spomínam,mala by si byť v 6tt,že? A srdiečko je počuť najpravdepodobnejšie v 7-8tt. To krvácanie,či špinenie ma mrzí,no prosím boha,že AK,tak nech to je to jedno,čo odišlo.....a druhe nech bojuje....A že bola na teste len jedna /? Možno to skreslilo to krvácanie....hm. ☹

aby
2. nov 2010

Ahojte ja som 10ty deň po prvom IUI, je mi nejak podivne mrcha má prísť v nedeľu,
len nech nepríde pfuuu 😀
je mi nejak od soboty podivne ešte ma bolí aj hlava, začali ma prsa no ohromné, pichá ma vaječník aj nevaječník som nevyspatá no super 😖
Baby držím prstíky 😉

cikyta
2. nov 2010

@aby Aj my ti držíme prstíky...o vlastne pardon...labky. 🙂

aby
2. nov 2010

@cikyta si zlata, ja som nejaké skeptická myslím, že to nejak nevyšlo 😖
ale my sme šikovné musí sa nám fazuľky podariť 😉

kiara15
2. nov 2010

@minka051 drzim palce na zajtra tak som sa tesila dnes na teba 😒 ale isto sa zazraky deju musis verit 😉

izzie27
2. nov 2010

@minka051 Minka súhlasím so surviver. Nevzdávaj to .Zajtra sa uvidí. Držím Ti palčeky 🙂

mimili
2. nov 2010

Tak ja som teraz volala s koordinatorkou a od dnes mám začať brať až 200 jednotiek Puregonu... fúúú, stane sa zo mňa hrča hormónov 😅 .

ofs
2. nov 2010

Ďakujem cikyta za podporu, myslím pozitívne.

fopardi
2. nov 2010

@minka051 ooooooooooo ani neviem čo napísať verím ako písali baby že ta zajtra potešia a bude to ok

petuska123
2. nov 2010

ahojte baby mam zle vysledky zo sterou 😠

izzie27
2. nov 2010

@petuska123 mozno to je pričina, ze nemozes byt tehu. Ked Ta preliečia, tak to mozno vide. 😉 Držim palce 🙂

minka051
3. nov 2010

Ahojte
@cikyta
@kiara15 no ja verím na zázraky,a teraz by som jeden veľmi potrebovala. Dnes nielenže vyzerám ale sa cítim hrozne.
Zatial nekrvácam nič nebolo ani v noci , zatial len tak špiním ked idem na WCko. No možno to držia lieky.Ja neviem. Stále chcem ale veriť že jedno ktoré povedala aj doktorka že by mu dala nádej by sa mohlo rozbehnúť a urobiť mi radosť.Dnes ešte budem volať za výsledok krvi na HCG a uvidím čo mi doktorka povie. Ja zatial ešte stále dúfam že to bude dobré. Vlastne chcela by som aby to tak bolo.

minka051
3. nov 2010

@fopardi bodaj by si mala pravdu ved napíšem tak okolo 10:30 to už budem vedieť.

denis19
3. nov 2010

@minka051 modlím se a verím za tebe!!!!

minka051
3. nov 2010

@denis19 Moc ďakujem .Je mi dnes hrozne zle, keby to mal byť dobrý príznak tak nech mi je aj naďalej.

minka051
3. nov 2010

@orsulka krvácať nekrvácam je to také hnedé ale dnes mi je hrozne zle bolí ma žalúdok ale to sú asi nervy. ☹

denis19
3. nov 2010

@minka051 to jsou asi nervy,ale také to ,že je to na dobré ceste....verím tomu, ten jeden mimísek preci musí zustat...kde by se ta dušička mela lépe a mela více lásky 🙂

minka051
3. nov 2010

@denis19 no len u mňa tak dúfam že zostane.

kiara15
3. nov 2010

@minka051 mozno sa ten zazrak stane budem silno myslet aby vysledok bol suprovy 😉 urcite je tam ten pravy bojovnik 😉

minka051
3. nov 2010

@kiara15 no tak už som volala HCG úplne kleslo, volala som aj do centra tak mám vysadiť lieky a počkať na menzes potom ísť na kontrolu či všetko odišlo a je to v poriadku. Tak zázrak sa nekoná aspoň na teraz u mňa nie ☹ 😢

ybyta
3. nov 2010

MINKA A AKE SI MALA PREDTíM A AKE TERAZ HCG?jemi to fakt strašne mooccc luto 😢 😢 😢 😢

mimili
3. nov 2010

@minka051 😢 😢 😢 😢 ...veľmi ma to mrzí Minka, tak som dúfala.

cikyta
3. nov 2010

@minka051 😢

minka051
3. nov 2010

@cikyta no už nenarobím nič, ale doktor mi kázal stále brať kys listovú to ako keby ma nahováral do ďalšieho pokusu. Budem rozmýšlať a možno predsa pôjdem.

denis19
3. nov 2010

@minka051 jsi neuveritelný bojovník, já verím, že jednou Ti to musí vyjít a to už brzo!!!!!neuveritelné, škoda jen, že nevím, proč se nám to deje na vedomé úrovni co? 🙂

minka051
3. nov 2010

@denis19 ja neviem ale prečo sa to deje. Najhoršie že ked začnem mať zlé tušenie ako som mala aj teraz tak vždy je zle, alebo sa niečo zlé stane. Som aká taká bosorka na predpoveď zlých vecí. 😒 😠

cikyta
3. nov 2010

@minka051 Slzičky mám aj za teba...
Ak to vidí dr.tak,že by si kludne mohla zvážiť další pokus,tak by si mohla nad tým popremýšlať spolu s mužíkom.
Pretože ak by to už vzdal aj dr.tak ano...ale ak on ako z lekárskeho hladiska to vidí ešte nádejné...tak by sa jeho názor,ako názor odborníka mal brať vážne.....teda-aspon za tu uvahu by stál. 😉 aj ked...................je mi jasne,že teraz okrem uboleneho tela máš ubolenu klavne dušičku a všetko,kto ti čo povie ťa môže nielen povzbudiť,ale aj rozčulovať.....chápem.....uplne 😔

minka051
3. nov 2010

@mimili moja aj ja som dúfala no už nič nenarobím. Už som si to včera odpakala, a musím žiť ďalej.

denis19
3. nov 2010

@minka051 cno to musíš....to je pravda,ale hrozný je fakt, že je tu stále nadeje....

minka051
3. nov 2010

@cikyta máš úplnú pravdu.A ked mi doktor povie ked mu budem najbližšie volať.. to bude po UTZ ked mi skonči mrcha ktorú teraz budem ma,ť že by som mohla skúsiť tak asi to urobím. Už sme sa o tom s priatelom včera o tom aj bavili ale ani neviem ako sme sa dohodli, lebo včera som bola totálne mimo. Pre neho to veľmi veľa znamená a ja som sklamala. Je to ten najlepší človek na svete akého som mohla stretnúť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre