Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. dec 2010

@kiara15 a ake značky??? ja už som na teba mysela moja.... 😉 😉
@zlatanka30 ahoj...tak čo noveho ?????

zlatanka30
2. dec 2010

@orsulka dnes som bola este na nejake odbery ,nejake vysledky uz mam ale neviem ake su.dozviem sa 9.12.

orsulka
2. dec 2010

@zlatanka30 bola si na odbery tu v PD?

zlatanka30
2. dec 2010

@orsulka ano tu v pd.

cikyta
2. dec 2010

Ahojte.

@orsulka my použivame babylove plienky aj obrusky. Su lacne a výborne. Ja som spokojná. Ved uvidíš,odskušaš a potom sa rozhodneš.Tiež som skusila viac značiek,kým som našla tie pre nás správne.......no kedže budeš mať párik,tak sa može stať,že pri chlapčekovi ti budu vyhovovať ine a pri dievčatku ine....kedže chlapčekovia cikaju dohora a dievčatká su viac náchylne na zapareninky.

orsulka
2. dec 2010

@cikyta ahoj...dikes za odpoveď 🙂 🙂 asi fakt budem musieť poskušať, ktoré budu naj... 😉

kiara15
2. dec 2010

@zlatanka30 ahoj ako sa ti vodi??

kiara15
2. dec 2010

@orsulka u nas najviac idu pampers sleepnpleys su cenovo pristupne alebo hugis 😒 viem ze v tescu mavaju aj lacnejsie ale tie nepoznam to ti snad povedia baby 😉

zlatanka30
2. dec 2010

@kiara15 ahoj.tak normalne.aspon mi uz neni zle tak ako naposledy ked som ti pisala 🙂

kiara15
2. dec 2010

@zlatanka30 super a teraz kedy sa do toho pustate??a kde??

zlatanka30
2. dec 2010

@kiara15 napisem ti ip

kiara15
2. dec 2010

@zlatanka30 ok 😉

kiara15
2. dec 2010

@orsulka u nas tie pampers sleepmmpleys vychadzaju lacnejsie 😉 😉 pozrela som v inej teme co si kukala 🙂

cikyta
2. dec 2010

@kiara15 Možno som to prehliadla,ale kedy máš isť na krvičku? 🙂 (Alebo testíky skôr nebudu?)

orsulka
2. dec 2010

@kiara15 a ato su rozne velkosti tých plienok?????? uplne aj od maličkých????

clostilka
2. dec 2010

@orsulka mne sa páčia aj plienky gaga z Tesca sú aj cenovo aj kvalitou dobré - teda aspoň moja malá nemá na ne negat reakciu

orsulka
2. dec 2010

@clostilka dik 🙂

tija28
2. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉 😉 .................................no dneska tu mame plienkovu temu sa mi tak zda 😉 .........ja tiez este neviem, ake jednorazove plienky do porodnice 😉

cikyta
2. dec 2010

@tija28 Do pôrodnice su fajn newborn pampers a potom uvidíš...ako odskušaš...a s čím budeš spokojná... 🙂

tija28
2. dec 2010

@cikyta - len tie newborn su do 3kg vahy dietata, a co ak bude oliver vazit viacej ? zmesti sa do nich ? 😉

cikyta
2. dec 2010

@tija28 Zmestí sa určite. To máš jeden balík newbornu na 3 dni-akurát tu nemocku. Potom uvidíš aké chceš a samozrejme,že už väčšie. Velmi rýchlo rastu novonarodeniatka.

cikyta
2. dec 2010

@tija28 Deti možu vážiť 3kg,či 4kg............riťušky maju skoro vždy rovnaké. 😀 Tie prve dni 😉

tija28
2. dec 2010

@cikyta - no len este neviem, ci huggies alebo pampers ?...............jedna kamoska mi vravela, ze lepsie drzia huggies - tak teraz fakt neviem 😉

cikyta
2. dec 2010

@tija28 Odskušaš-uvidíš.

tija28
2. dec 2010

@cikyta - no asi neni na vyber, tak prve pojdu na rad huggies 😉 😉 😉

chorale1
2. dec 2010

@tija28
@orsulka
ja používam plienky pampers aj huggies. ale vlhčené obrúsky huggies som mala raz a nikdy v živote - sú hrozné.vlhčené obrúsky si kupujem tie tesco modré bez parfemu

kiara15
2. dec 2010

@cikyta na krvycku idem 10.12.a testik veru neviem bojim este uvidim buduci tyzden 😉

@orsulka ano su vseliake velkosti newborny su pampers a aj hugis mozes vyskusat ktore chces.inak som pozerala este raz tie plienky co to mas v inej teme asi sa ôlepsie oplatia lebo su to tie väcsie paky 😉

surviver
2. dec 2010

Ahojte 🙂 ,tak aj ja sa zapojim do " plienkoveho prieskumu"

@orsulka my použivame Pampers,tiež sme vyskušali aj ine,ale pre nas su pampersky najlepšie 😉 a vlhčene obrusky sme použivali do troch mesiacov Pampers sensitiv,taky biely obal maju a potom sme prešli na Tesco obrusky,take v modro-bielom obale a sme spokojni....isto tiež vyskušaš všeličo kym si najdeš to spravne pre vas 😉

surviver
2. dec 2010

@tija28 ,tak my sme mali Hugies a už teda nikdy viac,su hrubšie ako pampersky,tak dieta ma zbytočne viac medzi nohami,ale najviac mi vadilo,že ked sa pocikal,tak strašne zväčšili svoj objem a bola to taka guča 😠 ...ale šak uvidiš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre