Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
3. dec 2010

@lucula73 - asi aj my budeme musiet par tych znaciek odskusat, kym si najdeme tu svoju 😀

lucula73
3. dec 2010

no tak som si sama popísala 😀 😀 😀 😀
a už pálim het 😀 ,malému obed nachystať a idem dnes sa flákať s kamoškou,nech si aj ocino malého užije,lebo moje kolená sú súce na výmenu 😀 😝

papa kočky a držkajte sa všetky,tehulky,snažilky,maminy 🙂 🙂

lucula73
3. dec 2010

@tija28 no podľa mňa sú tie pampersky najlepšie,sú síce najdrahšie,ale.každý mesiac máš niekde akciu,minule bola v hypernove,teraz majú v tescu...takže vždy nakúpime do zásoby.....nepreciká ich a je pravda aj to,že nezvačšia tak strašne svoj objem ako tie huggies,....to akoby potom vankúš mal pod zadkom 😉

ale už fakt idem- 😀

tija28
3. dec 2010

@lucula73 - tak diky...............a poriadne si to uzi s kamoskou, ved tatino isto rad s malym pobudne - a ved nemusis mat zodrate kolienka len ty 😀 😀 😀

tija28
3. dec 2010

.....................baby, tak ja som prave narazila na nete na jednorazove plienky pre novorodencov s vyrezom na pupok - znacka bella happy newborn 2-5kg, vraj sa daju kupit aj v lekarni - mate s tym niektora skusenosti ??? 😉 😉 😉

dadolina
3. dec 2010

ahojte baby, ak by ste mohli prosím o pomoc viď súkromná téma pomoc pre dávidka

kiara15
3. dec 2010

@lucula73 dakujem vsak aj ja si to tak zelam 🙂

@tija28 tak ani nevychazaj teraz von aby si sa ozaj neposmykla 😉

brmbolcek
3. dec 2010

@orsulka- to je fajn, ze uz mas papiere vybavene do porodky----- 🙂 🙂 🙂 u nas frcia pampers premium care, mi sme este stale takyy maly drobcekovia tak pouzivame c.1 od 2-5kg aj ked mame uz 2mesiaciky 😉 😉 😉 ale dobreho je vzdy malo... 😀 😀 😀 a vlhcene obrusky sme maly pampers a sme s nimi spokojnucky ale dobre su aj tie s kauflandu wickies, tak nejako sa volaju .

a ake mena mate v loterii ??? prezrad nam 😉 😉 😉

@tija- este zo 2krat taketo soky autom tak nam porodis Olivera do hodiny , ! ! ! davaj si pozor,prosim ta 😉
...nic mi to nehovory s tym vykrojom nad pupcekom- plienky, prvy krat o tom pocujem ...

@kiara- mas nadhernu dceru , krasna stuzkova, musela si sa fajn zabavat si bola veru aj pyna ako spravny rodic na svoje dieta 🙂 🙂 🙂 A ako sa mi mas ? pocity su nejake , laka ta testovat,pravda, dufam,ze menzes uz nepride tento rok ani nasledujuci 🙂 🙂 🙂 a pridas sa k nam nato ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusikyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@surviver-a co Timurko ? ako privital prvy sniezik ? 🙂 🙂 🙂

@denis19-prestudovane ??? ako si nazivate s cacorkou ?

kiara15
3. dec 2010

@brmbolcek ahoj moja veru som bola strasne pysna na nu aj sme sa dobre byvili 😉 😉 a ty ako mala cucoriedka poslucha?,

brmbolcek
3. dec 2010

@kiara- dakujem za opytanie 😉 😉 😉 momentalne sme zaspinkali tak mam trosku casu aj na net....
...bola som na teba zvedava ako sa ti dari zo dna na den su vacsie nervy, ale ber to tak ako to ide.... ako sa citis , moc moc by som ti poslala // 😵 😵 😵 sono mas kedy v heliku ?

janicca
3. dec 2010

ahojte medulienky moje krásne ako sa mi mávate ??? 🙂 🙂 🙂 čítam vás tak priebežne a jedným očkom sledujem a teší ma že je všetko ok ja teraz nemám akosi čas to moje zbrýlanie mi zaberá vačšinou času a hlavne ked je teraz vonku tak sniežikovo tak by som tam hádam aj spávala 🙂 🙂 🙂 🙂
@kiara15 myslím na teba aj tvoju snehulienku a musím pochválit na tej stužkovej si bola fakt kočica a o dcérenke ani nevravím tá tam určite riadne hviezdila 🙂 😉 kočka po maminke 😉

kiara15
3. dec 2010

@brmbolcek a uz mas aj kolaciky napecene 😉 ja som si pomali spravila cesta a uvidim ci neska zacnem alebo zajtra 😉 no veru o nervoch mi ani nehovor som uz stoho na nervy j asama tie pocity na mrchu a potom nim neviem co si mam myslet proste som hotova 😒

@janicca dakujeme veru hvezdila tam sam riaditel nas chcel spoznat 🙂 🙂

janicca
3. dec 2010

@kiara15 nooo moja ja sa ani nečudujem že sám najvačší riaditel vás chcel spoznat také hviezdy fakt obidve ste boli krásne 😵 😵 😵

tija28
3. dec 2010

@brmbolcek - veru,veru, dobreho byva vzdy malo............a malej sa ako paci prvy sniezik ? 😉
@janicca - ty nezbednica, sak ty mas tiez vrtulu v zadku ako ja 😉

janicca
3. dec 2010

@tija28 moja asi tak nejak šak mna by doma piclo keby som mala na zadku sediet a to som bola u sestry od pondelka a pomáhala som jej okna umývat a trošku sme poriadky robili šak pri troch vajčákoch je na celý dom sama tak som sa trošku vybláznila a potom som spala ako bábatko 🙂 🙂 ked ja to mám teraz s tým spaním katastrofálne ja vobec nemožem spávať 😝 😝 a potom vyzerám ako zombík 😀 😝 ale šak to asi patrí ku tehulkovaniu niekto grcia a ja nemožem spávat .... 😉 a ja už chcééééém byt v 32 tt ale ak to pojde takto tak to ubehne ako voda 😉

tija28
3. dec 2010

@janicca - to si pis, ze to ubehne ako voda, ani sa nenazdas a uz budes kocikovat 😉

brmbolcek
3. dec 2010

@kiara- , ze napeceneeeeeeeeee veru este nie, neviem sa nabazit malej cucoriedky tak u mna s pecenia nic nebude xixi , ale cosi napeciem vzhladom na to ze vikend co vikend oslavujeme tak uz sa mi sniva o peceni ci obloz.chlebickoch..... mame taky mesiac oslav ze skoncime az v januari koncom januara 😀 😀 😀
...tym nervom verim ze su napnute ako pred vybuchom ale zvolni svoj stres prehod cakanie na prijemne uzivanie si piatkoveho dnicka a naslledujuceho vikendiku 😉 😉 😉 , myslim na teba , nebojkaj nejako to dopadne a ver, ze sme stale pri tebe 😉 😉 😉

@tija-este sme malucky na sniezik , u nas je teraz priorita luster a same stropy to ju moc mocc bavi 😀 😀 😀

@janicca- ...boze dieta tebe tie tt inak letia, kde ich kupujes,ze to tak beziiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

tija28
3. dec 2010

@brmbolcek - tak to potom bude isto mala uplne hotova aspon z vianocneho stromceka - tam bude mat tolko objavovania - to sa jej bude isto pacit 😉

janicca
3. dec 2010

@kiara15 moja len klud tak napeč celej rodine aj susedom a kamarátom a budeš do 10.12 taká zamestnaná že ani nebudeš vediet ako sa snehulienka u teba uhniezdí eee vlastne už je uhniezdená a tie pocity na mrchu som mala stále až do nedávna teraz mi to už akosi prešlo .... 🙂 😉 tak to asi patrí k tomu 😉
@brmbolcek čoooo že bežie a ja ich tu očami tlačím že nech je už 13 TT 😀 😀 😀 😀 ale celkom mi to ide idu vianoce zhon a všetko čo ktomu patrí a od januára do práce tak si myslím že to všetko pojde rýchlejšie 🙂

brmbolcek
3. dec 2010

@tija- ti poviem, ze ked ho zbada tak tie jej ksichtiky budu stat za to 😀 😀 😀
ako sa citis posledne tyzdne tehuhu ??? netvrdne ti brusko ? ides rodit spontanne ci cisarsky ?

@janicca- a chce sa ti ist do prace ? ako slui zdravicko ? od posledy ked si bola v nemocke ? uz je to lepsie ?
a ako martula ?

janicca
3. dec 2010

@brmbolcek jasné že sa mi chce íst určite budem zaučať nejaku kočku trošku porobím nejaký ten mesiac dva a potom šup znova marodka ale ako sa poznám ak bude všetko tak ako do teraz tak určite potiahnem do konca tehu cítim sa fakt dobre keby mi nerástlo bruško tak ani neviem že som tehu aj drahému som vravela že mi je tak dobre až sa toho bojím 😉 😉 😉 a martula ??? dlho som s nou nebola a ani nevolala ale vrámci možnosti sa snaží dat do kopy 😉

brmbolcek
3. dec 2010

tak ju pozdrav 😉 😉 😉
a tvoj pristup sa mi paci ku svojmuu zdraviu, no som zvedava co to bude 😀 😀 😀 a ako sa to bude volat 🙂 🙂 🙂

kiara15
3. dec 2010

@janicca moja dakujem ti ôlebo som fakt zo vsetkeho zmetena uz len sa modlim aby bolo vsetko ako ma byt veru to pecenie mi trosku pomaha zabudnut 😉
@brmbolcek no veru aj mi budeme mat oslavy svagor narodky a krnatko tak tiez a este ktomu aj vianoce uz si to len hodit 😉

@janicca ja som hviezda nebola ale dcera ano vsak to bol jej den tak som rada ze to tak dopadlo 😉 a mame to zasebou 🙂

brmbolcek
3. dec 2010

@kiara15- ... moja to zvladnes ja uz takto frcim od septembra , mozno som mala volne 2 vikendy ale tento mesiac uz ani jeden ...a do januara dalekoooooooooooooo , ale ved to je radost sa stretavat na oslavach ..... o tom je ten zivot 🙂
kedy ides na sono ?

lucula73
3. dec 2010

@brmbolcek a ty nemožeš spávať?ani mne sa nedá a to som dnes lietala celý deň,inokedy som už mrtva,asi mi chýba pohyb,u mna to je nejak naopak 😀

brmbolcek
3. dec 2010

@lucula- ako bolo s kamoskami ? a co tvoje kolienka 🙂 🙂 🙂

lucula73
3. dec 2010

@brmbolcek ..super som si oddýchla,vystrela si kolienka 🙂 pochodili sme krížom krážom mesto,čo to kúpili,aj pokecať sme si stihli na kávičke.... 🙂 ..a moji doma to tiež zvládli super,lebo malý mojmu mm aj tak skoro dve hodky prespal 😀 ..a ja som bola preč 4 hodky...dobré čo? 🙂

tija28
4. dec 2010

@brmbolcek - tak to sa tesim na nove vianocne fotecky bublinky pri stromceku 😉 😉 😉
@lucula73 - no nabuduce to musis tak vymysliet, ze pekne nechaj maleho pospinkat pri tebe a potom, ked pojdes von sup ho muzovi 🙂 🙂 🙂 ...................ziadne take, ze prespi dve hodky pri nom 😀 😀 😀 😀 😀
@kiara15 - tak na tie tvoje vysledky som obzvlast zvedava - a ako sa poznam, ja uz dopredu viem, ze si tehulka 😉

lucula73
4. dec 2010

pekný večer 🙂
@kiara15 kiarka ako?držkate sa? 🙂
@tija28 nooo...nabudúce to musím spraviť tak..lebo moj mm vyhlásil,že aký je malý dobručký a spokojnučký 😀
@brmbolcek a čo furt oslavujete? 😀 ....čučoriedku? 😀 ....no budete mať veru krásne Vianoce 🙂

fomarik
4. dec 2010

Ahojte dievčatá. trišičku sa vám votriem do témy. Vidím, že chodíte, teda chodili ste do Heliosu. My sme po 3 IUI, ktorú sme absolvovali včera. Chcela by som sa vás opýtať, akým spôsobom ste otehulkovali, teda akou metodou... plánovaným stykom, IUI, IVF, atď..... Veľmi pekne dakujem za odpovede.
Všetkým mamičkám a tehulkám želám všetko len to dobré, zdravé detičky a veľa veľa lásky ♥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre