Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
8. dec 2010

@zlatanka30 a aky ho mas ty???a co teda navrhol dalej??

petuska123
8. dec 2010

a je jedno aku mam poistovnu??CI KAZDA POISTOVNA ma ine poziadavky??myslim v uhradzani

petuska123
8. dec 2010

@zlatanka30 a ako mozu zlyhavat??vsak mavam kramy,mavam ovulku,folikul naposledy 22mm...tak ja tomu dost dobre nechapem ☹ 😒

zlatanka30
8. dec 2010

@speranza1 uz nie.ja ho mam vysoky a vajicok mam malo a uz su slabe.toto mi povedal,lekar v centre.

zlatanka30
8. dec 2010

@petuska123 to neviem ako moze zlyhavat.moznost je darcovstvo.ja ho mam 80

kiara15
8. dec 2010

@janicca jasne moja viem o tom vsak vcera sme si piskali 😉 😉 no nie??

kamka17
8. dec 2010

@tija28 tiež som ich využila po sekcii, lebo obyčajné nohavičky by ma asi dosť tlačili na brucho a na tú jazvu...len neviem, či je len jeden druh alebo či sú špeci pre porod normálny a pre sekciu...
@janicca servus cica 😉 ako sa ti darí?? už si ako tak zdravá???

a všetkým prajem krásny deň 😎 😎 😎

petuska123
8. dec 2010

@zlatanka30 no o ovulku mavas????normalne ????ja mam 12,72.

speranza1
8. dec 2010

@petuska123 to ja uz neviem ako je to s poistovnami....

janicca
8. dec 2010

@kamka17 no ahoj mamina mám sa v rámci možností snažím sa z toho dostat ale už je to lepšie všetko mi to tu smrdí od slivovice,cibule čo všelijaké medikamenty skušam na sebe a zatial to ide ....kámoška mi včera poradila na hrdlo že namočit vatičku do slivovice a práškového cukru a vyškrabat si tým hrdlo ti poviem unatahalo má pri tom ako opicu 😀 😀 😀 ale zabralo to trochen tak taký som ja domáci liečitel 😉 😉 😉 ozaj tehotná grepy može ???? 😉 čítala som mala Paulínka krásne napreduje tak to je fajn ked sa dám trochen do kopy tak by som vás prišla pozriet a ak sa bude dat tak aj Martulu natiahnem ak nebude proti 😉 😉 chcel by som to stihnut ešte tento rok 😝 😀
ináč tie nohavičky čo tu spomínate už som si zapísala do mudrej knihy som si zaviedla že čo mi všetko bude treba tak postupne pomaličky aby potom nebol zhon lebo to ja nem rada 😉

cikyta
8. dec 2010

@speranza1 My sme išli na genetiku dobrovolne po prvom neuspešnom IVF a poprosili sme dr.nech nám napíše sprievodný papier so spermiogramom a tým pádom sme nemuseli už na genetike nič platiť.
(zároven som mala už rozbehnutu stimulku na IVF a kým prišli výsledky z genetiky,bola som v 10 tt, 😅 )

cikyta
8. dec 2010

@janicca Grepy nejedz holka. Obsahuju chinín a to velmi bábätku škodí ☹
Skus tablety na cmulanie "septisan".Mne velmi pomáhali v tehu-to sa môže. Aj teraz ich sem tam uživam a su fajn.

janicca
8. dec 2010

@cikyta jeden som už zjedla ale to som si dala len štavu do čaju tak dobre vediet ostatné necham na pokoji 😉

cikyta
8. dec 2010

@janicca Nemtudom. Co si jeden zjedla a šťavu do čaju???

cikyta
8. dec 2010

@janicca Bola to určite šťava? Nečľuplo ti slivovice ? 😀

petuska123
8. dec 2010

uz mi sibe z tolkeho citania o tom FSH 😠 naporazenie

janicca
8. dec 2010

@cikyta aňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerob si srandu heeeeeej 😀 😀 😀 😀 možno keby mi viac čluplo z tej slivky tak už som dávno vyliečená 🙄 😉 nezjedla dala som si len štavu z neho

janicca
8. dec 2010

@cikyta máš pravdu píšem jak maďar ale ked už som tak dlho doma tak mi makne mozog 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. dec 2010

@janicca Dlho doma????Ja som bola 3 mesiace PN (1IVF).Odrobila som 2 mesiace a zase som išla na PN (2IVF) A od vtedy ťahám doma už 2 roky aj 1 mesiac 😅 A ešte ma čaká moja materská kariera 1 rok aj 4 mesiace 😀
No ja budem už totál vymletô v robote....................tož aby mala Sisa bráchu,inak som vo svete nepoužitelná 😀

cikyta
8. dec 2010

@janicca no kde si prchla? vždy,ked uspím malu,všetcia zdúchnu . Co chodíte tiež na obed spinkať? 😀

orsulka
8. dec 2010

cafte 🙂))

oriesok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tija28
8. dec 2010

..................baby, .tak ja si tie sietovky teda kupim 😀 😀 😀

orsulka
8. dec 2010

@tija28 ja som si ich kupila....tiež 5 ks...to je v jednom baleni.....akurat rozmyslam, že bxy som ich mala vyskušať, ci su mi vobec dobre 😀 😀

tija28
8. dec 2010

@orsulka - a to je jedna univerzalna velkost ? 😉

orsulka
8. dec 2010

@tija28 nie...normálne, že M,L XL a tak...... 😉 😉

cikyta
8. dec 2010

@orsulka Orsulík.....budu ti dobre. Su tak elastické,že sa tam vmestí aj päť Orsuliek spolu 😀

cikyta
8. dec 2010

Hej? To su velkosti? No,to si už teda nepamätám. Alebo mi dala predavačka také,ako ma ohodnotila 😀

orsulka
8. dec 2010

@cikyta no teda...poviem vam, že som ich obliekla len tak tak...a to mám že "L".......ale myslím, že brusko pojde po porode dole, tak budu asi dobre.......zatial ine kupovat nejdem...ak bude treba, tak sa dokupia potom 😉

cikyta
8. dec 2010

@orsulka Fakt ??? Ale no,po porode to už bude hádam OK. 😅
Hod aktuálne fotos. Som zvedavá ,ako ste narástli...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre