Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
14. dec 2010

@surviver ja verím že čaká 🙂 🙂 🙂 Tak idem piecť tie medovníčky a potom všetko ostatné. neskôr sa ozvem. Ale sledujem vás tu stále, len možno nepíšem tak často lebo zatail u mňa nič nové. 🙂

cikyta
14. dec 2010

Servuste Helinky...............ako? Pečiete? Vymyšlate podarunky? 🙂

@minka051 Supiš,že máte pekný obklad. (Ked sme chceli my,tak ho nemali a objednávka by dlho trvala,tak sme museli vziať taký,aký bol v sklade 😒 Celý život sa budem na tie "atrapy" pozerať 😠 takže SUPER,že vám to pekne višlo 😉 )
A oblátky+trubičky su eňo ňuňo domáce 😵 Mňamky !!! Aj moja stara mama ich robila pre celu dedinu celé noci.....A chudák moj ocik ako malý chlapec jej s tým musel pomáhať a podriemkaval nad tým,až ho sem tam popálilo 😀 Mala nádherné formy,užastne recepty rôznych príchutí................Ej veru keby žila ☹a stihla ma zaučiť do toho taju ☹rada by som to robila...........je to niečo-nie moc bežne a preto tak vzácne 🙂

tija28
14. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉 😉 ..................ja som taka rada, ze uz som konecne dneska doma - dneska to bolo narocne - uffffkala som cely den ako lokomotiva 😉 😉 😉 idem nohy vylozit a relaxovat 😉
@komarik - mas pripravene krasne hniezdocko pre melindu - to sa jej bude isto pacit 🙂 ja som si vybrala take levikove - mam ho odfotene v albume - potom, ked si ho operiem, odfotim ho este raz uz aj s postielkou 🙂 🙂 🙂
@lucula73 - dufam, ze sa mi zadari a stihnem porodit aj ja v bojniciach a diky aj tebe za infosky 😉
@minka051 - tesim sa spolu s tebou na januar a teraz vam to uz musi vyjst - to uz budete mat dokonceny pomaly aj domcek a bublinka sa tam isto rada narodi - ona len potichucky este caka, nech uz to dorobite konecne a potom sup do noveho 🙂 🙂 🙂
...........................................vsetky ostatne vianocne naladene bambulky zdravim tiez 😝 😝 😝 😝 😝

orsulka
14. dec 2010

@komarik ja to v tom albume stale nevidim ☹ ale ved videla som obrazok, tak si to viem predsatviť....
dnešna kontrola u mna dopadla dobro-zle........no viac dobre ako zle...ale mám opuchnute tie nožičky, takže zajtra o 9,00 hod hlasim nastup do nemocnice......chvala bohu mam dobry tlak 117/70, v moč je negativny....ale vraj je treba tie nožky odlahciť, daju mi tu super dietu a este niečo, asi nejake liečiky, urobia sa prietoky sono a tak.......v piatok mame vianočny večierok a doky slubil, že to v pohodke do piatku stihneme vsetko. tak som velmi rada.... 😉
tak na mna myslite .-)))

orsulka
14. dec 2010

@minka051 tak ja teda neviem, ci by som to doma vedela upiecť...tie oplatky a trubičky...na to asi potrebujes aj nejake to nááradičko......ale mi berieme od jedneho znameho, co to tiež robi doma.....a rozne prichute...mnaaaaaam 🙂))) vždy zoberieme velmi vela, aby sme to mohli jesť este aj vo februári 😀 😀
@tija28 tak nohy vyložene????? 😉

tija28
14. dec 2010

@orsulka - zajtra od 9-tej na teba myslim, tak sa pekne drz v nemocke...........a ja si aj za teba teraz vylozim nohy, aby ta skor pustili z tej nemocky a stihla si vecierok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........idem nato 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
14. dec 2010

@tija28 dakujem moja 😵 😵

tija28
14. dec 2010

@orsulka - 😀 😀 😝 😀 😀

petuska123
14. dec 2010

ahojte baby....ako sa mate???

orsulka
14. dec 2010

@petuska123 v rámci možosti....dobre 😉 😉 😉 a co ty????

petuska123
14. dec 2010

@orsulka ja tiez ok dnes som si bola vybrat clostil tak uz je nachystany na policke ale kym ho zacnem brat este casu a casu..az koncom januara ☹

orsulka
14. dec 2010

@petuska123 tak nech to rýchlo ubehne...potom IUI??????

tija28
14. dec 2010

@petuska123 - tak to si vychutnaj poriadne tieto vianoce, pretoze tie buduce uz budes travit s malou bublinkou, pri ktorej nebudes mat cas ani na vyzdobu 😉 😉 😉

petuska123
14. dec 2010

@orsulka no vyzera ze nie iui ale rovno ivf 😉 kvoli tomu sprostemu hormonu co mam vysoky 😠

petuska123
14. dec 2010

@tija28 no len aby si sa nemylila.. 😀

tija28
14. dec 2010

@petuska123 - ja len pravdu vzdy 😉

petuska123
14. dec 2010

@tija28 tak uz teraz sa na tie daslie vianoce tesim 😀

tija28
14. dec 2010

@petuska123 - 🙂 🙂 🙂

orsulka
14. dec 2010

@petuska123 som nevedela že pri IVF tiež davaju clostil.... 😕 😕

cikyta
14. dec 2010

@orsulka Tak sa držkaj v nemocke.....Trošku pokukaju bambulky a piatok možeš tancovať na večierku "jede jede mašinka" 😉 Ale len tak opatrne,lebo už vezieš poriadny a vzácny náklad 😉

petuska123
14. dec 2010

@orsulka doki chce len vediet ako budem nan reagovat lebo ak sa mi ta hladina hormynu znizi tak pojdem na iui

komarik
14. dec 2010

@tija28, krááááááásne hniezdo bude mať Oliverko. A mimochodom postielku máme podobnú len namiesto hviezdičiek a mesiačika máme žirafku 😵
@orslulka, tak teda držím palce v nemocnici. Poležíš si, oddýchneš, podietuješ a v piatok ti prajem príjemnú zábavu 😉 . Ešte som fotky do albumu nedala lebo postieľku naaranžujem až na vianoce a potom ju odfotím.
@cikyta, veru už pomaly pečiem. Perníky sú hotové už dávno a teraz som piekla medvedie labky a opekance z 2 dávok. Aj pre rodičov lebo mama nestíha. Ešte musím urobiť burizóny v karameli a šuhajdy lebo môjmu mužovi by sa vianoce bez nich nerátali.

komarik
14. dec 2010

@petuska123, prajem veľa šťastia pri IVF

surviver
14. dec 2010

@orsulka orsulik,tak nech Ti to v nemocke rychlo zbehne,oddychni si ,popozeraj,že čo je kde....lebo nabuduce už pojdeš po drobcov,tak aby si už bola zorientovana,že čo a ako 😉 ...tak sa držte 😵

surviver
14. dec 2010

@komarik Ty si teda riadna šikovnica tolko kolačikov....

zuzka_zilina
14. dec 2010

Dobry večer babulky. Prosim Vas,hladam nejaku kočku,ktora by mi vedela poradiť,pripadne odporučiť nejakeho šikovneho lekara v Heliose,idem na prve vyšetrenie,tak sa trošku bojim,a rada by som šla k nejakemu fajn a šikovnemu lekarovi.. 🙂 ďakujem moc

surviver
14. dec 2010

@zuzka_zilina v Heliku je Dr.Gatova a Dr.Krajkovič a obidvaja su rovnako dobri a šikovní nemusiš mat obavu 😉 ..ja som na prvy pohovor bola u doktorky, ale potom som chodila na kontroly ku Krajkovičovi,oni maju všetky zaznamy v počitači,takže niekedy pendluješ medzi doktormi,ale ak chceš,tak možeš len k jednemu chodit,ale napriklad ak Ti vyjde nejaka kontrola cez vikend,tak ideš k dokymu čo ma prave službu,takže to si nevyberieš...

majka11
14. dec 2010

@zuzka_zilina Ahoj, Dr. Gaťová, veľmi milá osôbka, ale aj Dr. Krajkovič. Ja som bola maximálne spokojná pri obidvoch.

majka11
14. dec 2010

@tija28 ,@orsulka,@komarik , Ale sa vám to pekne kráti, držím palce.

zuzanka.h
14. dec 2010

@tija28 tija to už máš fakt za pár 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre