Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
15. jan 2011

ahojte, to čo je dnes za počasie? U nás tma ako v rohu. Môj drahý išiel lyžovať do Tatier a vraj tam prší. Ja mám k tomu ešte aj nádchu 😖 tak asi dnes nevyleziem z postele. Aj napriek takému počasiu prajem pekný a pohodový deň 😵

@zubrienocka, pregnyl si nebudeš pichať sama lebo ten sa dáva do "zadkového" svalu a môže sa pichnúť len do určitej časti. Ak pôjdete na IVF tak ťa naučia ako si pichať injekcie ale tie budú do bruška. 😉

kamka17
15. jan 2011

@komarik no veru si užívaj ležanie v posteli, lebo keď sa malá narodí, tak si len tak v kľude asi už nepoležíš 😉 😉 ale hlavne ti prajem, aby tá nádcha čo najskôr odišla, lebo plný nos nie je nič moc 😅 ale zas pri takomto počasí sa ani nečudujem, že je každý druhý človek chorý...

komarik
15. jan 2011

kamka17, veď to. Snažím sa liečiť ale každý v mojom okolí soplí, kýcha a kašle. Dúfam že Melinda vydrží kým sa vyliečim.

kamka17
15. jan 2011

@komarik no verím tomu, že sa dovtedy vyliečiš a ak aj nie, tak neboj, narodí sa a ty si na nejakú chorobu ani nespomenieš 😉 😉 a ozaj tie bolesti čo si mala, už to prešlo???

komarik
15. jan 2011

kamka17, hej prešli. Bolo to len jeden deň od obeda do dákej 16.00 hodiny. Od vtedy neboli. Čítala som že ste oslávili 4 mesiace tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

izzie27
15. jan 2011

@zubrienocka aj ty sa chystas na IVF? My sme sa rozprávali s koordinátorkou. A to ake lieky ti maju pichnuť?

kamka17
15. jan 2011

@komarik no dnes už veru ťaháme na piaty mesiac...včera to bublina oslávila jedna radosť, celý deň bola jak z divých vajec...celkom som sa pri nej zapotila, ale našťastie večer zalomila už pred 18.00 a v noci spáva dobre, tak sme to nejako prežili...a asi bude meteosenzitívna, lebo aj dnes tu zase vreští...ale tatino je dnes doma, tak nech sa trochu postará, no nie 😅 😅

komarik
15. jan 2011

kamka17, no jasné že treba zapojiť aj tatina. Aj on je za ňu zodpovedný 😉

zubrienocka
15. jan 2011

@izzie27 Ahoj, ak sa nezlepsi spermiogram, tak na IVF, tak sa zlepsi, tak IUI. Buduci mesiac mam vysadit vsetko, urobit hormonalny profil, potom spominany spermiogram a uvidi sa,co dalej.

izzie27
15. jan 2011

@zubrienocka drzím palce, aby sa spg zlepsilo. Nám sa spg nezlepsilo, priateľ má zlu morfologiu. ☹ tak sme vypísali žiadosť a odo dnes už beriem lieky a o mesiac by sa malo isť na to.

orsulka
15. jan 2011

cavte...prajem pekny den.....

@komarik pregnyl sa da pichnuť aj do nohy, nemusi sa len do zadnej casti tela......ja som ho pichala sama do nohy, dokonca viem, že niekde nerobia problem, ked sa pichne aj do bruska.....ale tam by som ho nepichalaa vobec, lebo ma ist urcite do svalu 😉

komarik
15. jan 2011

@orsulka, ja som sa stretla len s tým že mi kázali do zadku 😅

cikyta
15. jan 2011

Jerryjanka má dvojdnovu Janku !!! 😵

tija28
16. jan 2011

ahojte......................tak nas vcera konecne prepustili z nemocnice, maly je uz fit 😉 😉 😉 😉 😉
zdravim vsetky 😉 😉 😉

kamka17
16. jan 2011

@tija28 no vidíš mamina, ani si sa nenazdala a všetko je zas tak ako má byť 😉 😉 tak držím palce, nech už si Oliverka užívate len a len doma 🙂
@cikyta a malá je krásna, kukala som fotky 😉

cikyta
16. jan 2011

@tija28 Super ! Som rada a tešim sa s vami......Veru,KONECNE domka ! Už bude len a len dobre ! 😉

tija28
16. jan 2011

@kamka17 @cikyta - diky baby, nech su aj vase hviezdicky stale len zdrave a vesele.................a ved doma je doma 😉 ............dneska sme boli prvy-krat kocikovat, tak mam z toho krasny pocit 🙂

kiara15
16. jan 2011

jeryjanke gratulujem vela vela zdravicka a stasticka zelam malinkej 🙂 🙂 😉

majka21
16. jan 2011

Ahojte kočky.
Prepáčte,že vám sem tak vtrhnem, robili vám niektorej hysteroskopiu alebo laparku v heliose? Je to hradené poistovnou alebo si to hradím sama?

janicca
16. jan 2011

čafte 😉
tija vitaj doma z nemocky teraz bude už len dobre je fajn že už je Oliverko v poriadku 😉
Jerryjanke velká gratulácia nech malá janička zdravá a rastie do krásy 😉 😵 😵 😵
včera som videla na živo Kamkynu Paulínku je krásna taká mala bodečka a mamine velmi to materstvo prospieva normálne žiarila štastím 😉 😉
@majka21 sa mi zdá že sa platí 100 evri síce nikdy som sa o to nezaujímala ale neviem či som to niekde v ceníku nečítala
@cikyta zdravím bratm ako máme ? niekedy si urobíme výlet aj s drahým do mt a prídeme vás kuknut dúfam že to bude v blízkej buducnosti 😉
včera sme si kupili s drahým prvu dečku pre baby a balík plienok 😉 dečku som asi 10 krát vytiahla so skrine a teším sa z nej ako malé deco 😝 😀

majka21
16. jan 2011

janicca, ďakujem. 🙂

fopardi
16. jan 2011

ahojte tak nakukam nakukam či ste sa tu nerozrastli ,aby mi niečo neuniklo a aha dobre som prišla jerryjanka ma dievčatko tak gratulujem 😉

@orsulka a ty ešte nevieš presny termin ? laebo nas chceš prekvapiť?

@janicca a leparoskopiu robia v heliose??? nepomylila si sa -mne ju sice nebolo treba robiť ale čo ste tu pisali tak neviem
@majka21

jerryjanka
16. jan 2011

ahojte
dakujeme za gratulácie... 😵

fopardi
16. jan 2011

@jerryjanka ahoj super že už maš malu pri sebe , a ako si rodila normalne či cisarskym? fotečky daš?

jerryjanka
16. jan 2011

fotky su v albume - rodila som oboma spôsobmi najskôr 6 hodin bolesti a potom akutna sekcia takže dva v jednom ako kinderko 😝 😀 😀 😀

fopardi
16. jan 2011

@jerryjanka ooo tak asi nič moc ale hlavne že už maš malu pri sebe 😉 idem pozrieť

jerryjanka
16. jan 2011

@fopardi ved jasne hlavne nech je zdrava, teraz sa už na tom pôrode len smejem a to su len tri dni... 😀

fopardi
16. jan 2011

@jerryjanka ved presne hlavne že je zdrava na porod rychlo zabudneš 😉

fopardi
16. jan 2011

ked sa tu takto sporodnieva tak mam chuť byť zase tehotna 😀 😀 😀

cikyta
16. jan 2011

@janicca nazdar bratm.....len dojdite,budeme radi ! 🙂

Dnes mi Sisa vypadla z vlaku... ☹

Myslím detský vláčik v nákupnom centre. 😉 Najprv som počula čosi prasknuť.Ja že noha ! Tak ked spadla,myslela som , že ju má zlomenu a hned som revala s nou ☹ 😢 No neskor som zistila,že má krvičku v ustach a tiež som myslela,že má niečo zlomené tam... ☹
Našťastie už je ok a muž mi tvrdí,že to zapraskala kasa s peniazmi na mašinke,nie Sisinkine kostičky 😉
Ach jo....tá bujna fantázia je niekedy na škodu a zbytočne všetko prehánam ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre