Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

viki127
15. okt 2013

@magdus999 no but v piatok alebo to necham na pondelok, ty mas prve ketko?

magdus999
15. okt 2013

@viki127 druhé ketko, na krv v pondelok

viki127
15. okt 2013

@magdus999 no to sme na tom rovnako, aj ja to asi necham na pondelok, lebo cez vykend mam 30-tku, aj sa budes testikovat ci to nechas az na krvicku

magdus999
15. okt 2013

@viki127 jéj, tak gratulujem a pekne osláv. Testovať určite nebudem, testovala som prvé dva pokusy a stačilo, riadne psycho. Ale bola som zas lepšie pripravená na zlú správu z centra. A ty ako? Testovala si už? Alebo sa chystáš?

viki127
15. okt 2013

@magdus999 dakujem velmi pekne, ja sa neviem rozhodnut, ale asi to dneskam testneme spolu s manzelom uz som ho na to tak trosku pripravila, ty mas aj mrazačikov, ja mam 4 mrazačiky ešte

magdus999
15. okt 2013

@viki127 no napríklad ja do toho manželíka neťahám, vtedy chcem byť úplne sama samučičká, dokonca som mu tentokrát zakázala prihovárať sa brušku, fotku čo mi dali po KET som dala jemu, nech ju nevidím, nech mi to nič nepripomína a neriešim. Mám ešte 9, takže pokusov ešte celkom dosť 😀

viki127
15. okt 2013

@magdus999 no to mas teda vela mrazacikov, my mame darovane vajicka a spermie su manzelove, bolo to dost drahe, a nejak som po tom prvom pokuse ostala nedoverciva, neviem ako to vsetko ma dopadnut to uz vie len ten hore, som preto povedala manzelovi ze to testneme spolu, neviem co je dobre a co zle, len mi to tak nejako srdce hovori, aby som aj jeho do toho tahala. aj si si davala pauzu ci si hned isla do dalsieho ketka

magdus999
15. okt 2013

@viki127 áno, mali sme veľmi dobrú "úrodu", som jedn z mála, čo mala tak veľa a hlavne kvalitných, tak sa celkom teším, že nemusím absolvovať odznova celé IVF. Presne tak ako píšeš, treba sa riadiť srdcom a ako to cítiš. Nedá sa to kategorizovať, čo je zlé, či dobré. Ja chcem byť sama a manžel to chápe, ale ja som taká odjakživa, všetko prežívam sama vnútorne 😅 pauzu som si nedala žiadnu, šla som vždy ďalší cyklus, sliznicu mám vždy dobrú a som to tak cítila, že chcem ísť hneď. Ak sa smiem spýtať, koľko to stojí s darovanými vajíčkami?

viki127
15. okt 2013

@magdus999 no nas to vyslo 3000 EUR. aj ty povedali ze preco to nevyslo, lebo mne nikto nic nepovedal, ze preco to nevyslo, mi sme si nedavali robit PGD, ty si si davala? ozaj aj PN-kujes, ja som na PN-ke, ale rozmyslam nad vseličim aj nad tym,že ked to teraz nevyjde tak asi si dam pauzu lebo to cakanie a vsetko s tym spojene to su teda nervy.

kathrin17
15. okt 2013

@magdus999 mna trosku pobolievalo podbrusko a naliali sa mi prsia, a mam ich totalne modre...sama zila 🙂 no a teraz uz aj nevolnosti a tak.....ale ja uz som v 8tt 🙂 Inak ja som mala uz 6ty den po KET pozitivny tehu testik 🙂

zelenagw
15. okt 2013

@magdus999 aha no a kedy budeš vediet vysledok a este ozazka kedy to uz nema byt namaha lebo ja uz cakam na mrchu a boli ma brucho a stale dviham tazke veci tak chcem vediet ze dokedy mozem Dakujem
@kathrin17 a to jasne ze dotiahneme 🙂

magdus999
16. okt 2013

@viki127 no nepovedali mi nič konkrétne a neviem čo je PGD, tak to som si asi nedávala robiť 🙂 prvé pokusy som bola na pn, teraz som dala výpoveď, takže som doma. Osobne si myslím, že na mňa dosť zle vplývali stresy z práce, ten tlak a podobne, preto som sa aj rozhodla odísť odtiaľ a mám pokoj 😀

magdus999
16. okt 2013

@kathrin17 xixi, aj ja chcem modré prsia 😀 sa veľmi teším s tebou 🙂 žeby som si spravila test? neviem, schválne žiadny doma nemám, aby som sa nestresovala

magdus999
16. okt 2013

@zelenagw výsledok z krvi budem vedieť v pondelok. Ja sa tiež nešetrím, normálne som umývala okná, dokonca sme boli v sobotu s babami na "žúrke" 😀 to sa nedá pred každou aktivitou myslieť na to, či môžem, koľko dievčat ani nevie že je tehotných a vôbec sa neobmedzujú

katika125
16. okt 2013

@zelenagw ahoj netuším kedy pôjdem na tretí pokus, teraz máme takú pauzu. S mm sme sa sťahovali, stala som sa profesionálnou mamou. Teraz momentálne nemáme peniaze, ale keď budú, tak pôjdeme 🙂

kathrin17
16. okt 2013

@magdus999 ja vrele odporucam test dr.maxx.....tie mi ukazali jednoznacne najkrajsie ciarocky 🙂

kathrin17
16. okt 2013

@magdus999 ja vrele odporucam test dr.maxx.....tie mi ukazali jednoznacne najkrajsie ciarocky 🙂

viki127
17. okt 2013

@magdus999 v utorok som mala taky zvlastny den, v skratke: cely den som bola nervozna, ze ako to všetko dopadne,myslim snaženie sa o babo, večer sme išli s manželom na cintorín, pretože ocino by mal narodeniny 15.10., je to stale také dost bolave, zomrel pred rokom aj kusok, tam som sa s nim porozpravala a na konci som povedala: ja viem,že ty si ocinko moj anjel stražny,prosim ta nech niekedy pride aj to nase vytužene babatenko, nech je to už kedykolvek len nech pride. Vratili sme sa domov navecerali sme sa a že ci ideme robit ten test, že ideme................
🙂 boli tam // paličky 🙂
Pocity? To sa neda napísat.
A co sa tyka tej tvojej prace si myslim,ze si nemohla urobit nič lepsie. Ja tiež pracujem v obchodnom retazci, ale to su nervy viem o com hovoriš.
Drzkaj sa

magdus999
17. okt 2013

@viki127 jeeej, tak to ma veľmi teší, fakt super 😀 a koľkí deň si bola po tranfery ? a aký test si použila? som veľmi, veľmi rada 😀
a s tou prácou som naozaj spravila to naj rozhodnutie, aké som mohla spraviť, to už dva týždne viem, ako som ich opustila

magdus999
17. okt 2013

@kathrin17 nejdem nič robiť, nechám to tak, však sa o pár dní dozviem 😀

magdus999
17. okt 2013

@viki127 no, tak som ho nakoniec spravila a negatívny - woman secret - iný nemali až v dvoch lekárňach, takže hurá na ďalší KET 🙄

kathrin17
17. okt 2013

@magdus999 na woman secret by som sa vobec nespoliehala....ja som v 8tt a aj teraz mi ukazuje strasne slabu ciarku.....tie testy su strasne.....takze este by som nehadzala flintu do zita

magdus999
17. okt 2013

@kathrin17 čítala som o ňom kadečo, inak dosť negatívnych skúseností. Veru, nejdem hádzať flintu do žita, cítim sa úplne inak ako prvé dva transfery, ťažko povedať, či nepracuje psychika, alebo sa so mnou moje telo hrá nejakú divnú hru 😀 ak to nevyšlo, pôjdem opäť na KET, musím sa na to pozerať z pozit. stránky a to, že môžem byť rada, že mám ešte dosť zamrazených 😀 ďakujem za podporu

viki127
17. okt 2013

@magdus999 este to nevzdavaj až krvička rozhodne, je strašne vela bab, ktorým test neukazal, alebo ked tak az neskor.
Ja som tiež robila woman secret, je to tiet take... ved vidiš.
Ani ja este neskacem, lebo to este nič neznamena, to je len žačiatok, až na konci si poviem,že je to super, ja ty hovorím, že niejak som naladena divne, asi preto že žijem v realite 😀
Nebojkaj všetko sa to deje preto tak lebo to tak ma byt, uvidíš, ver tomu.
A hlavne si chod za svojim cielom a doveruj ludom ktorý ta lubia a su ti oporou

magdus999
17. okt 2013

@viki127 krásne si to napísala 😀 ďakujem, ja už som odrazená a začínam veriť, že ten test bol shit. Ty máš krásne testíky, aj ja chcem 😀 veľmi sa teším s tebou, fakt úprimne, lebo ma to nakopáva, že sa to dá a raz sa to podarí 😀

som rada kočky, že si tu píšem s vami, hneď je deň krajší 😀

viki127
17. okt 2013

@magdus999 neboj ja to citim v kostiach,ze sa ti to určite podarí, to ja som taka bosorka, potom mi povieš že či 😉
Držkaj sa

zelenagw
18. okt 2013

@katika125 no to je super profesionalnou mamou a sa ti aspon prilepi ale velke mas dieta ?

zelenagw
18. okt 2013

@magdus999 to mas velku pravdu aj ja sa chystam umyt okna tento vykend myslim ze uz spim a v pondelok idem na sono a tiez krv a povedia mi co dalej 🙂

avlv
18. okt 2013

Dievčatá zabudla som sa sestričky opýtať či budeme vedieť výsledok spermiogramu hneď v ten deň keď tam pôjdeme alebo budem za výsledkami čakať ďalšie týždne? Viem, že ich posielajú na nejaké komplexnejšie vyšetrenie ale mna hlavne bude zaujímať či tam bude plávať aspoň jedna.

zelenagw
23. okt 2013

@avlv podla toho aky ste si dali spravit ak neaky zlozitejsi tak aj tri tyzdne a ak len na pocet a pohyblivost tak aj hned...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre