Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mariajuraj
21. feb 2016

Ahojte. Mali ste niektora kratky protokol? Ako ste reagovali?

mirka7755
21. feb 2016

Ja som mala a dopadlo to dobre. Vsetko bolo bez problemov.

mariajuraj
21. feb 2016

@mirka7755 kedy si bola? Ci uz vies aj vysledok?Ja chystam cca o 2 tyzdne zacat s pichanim....moje 2. Ivf🙂 trochu mam strach z ohss...

alize13
22. feb 2016

Super kocky, dakujem 🙂

mirka7755
23. feb 2016

@mariajuraj ja som bola este minuly rok v aprili.prezili len dve embryka a jedno malo pred tyzdnom rok 🙂 a jedno este oddychuje v chlade.drzim palce...

mariajuraj
24. feb 2016

@mirka7755 Jood supeeeeer, ze mas dietatko .... 😉 ja som bola prvý krát v apríli 2014, chytilo sa, no v júni MA, potom sme dali v auguste vlozit dalsie, no nechytilo sa a v januári 2015 sa chytilo znova, no zas bol z toho MA. Uz len cakam na mrchu a zacnem s injekciami, kedze mam kratky protokol 😉

alize13
24. feb 2016

Kocky este jedna vec. Chceme mat babatko cca 2 roky, gynekologicky vsetko ako hodinky, spermiogram super, priechodnost super, imunita a zrazanlivost krvi zla ale aj po liecbe a dobrych napravenych vysledkoch bez zmeny, 2x neuspesne IUI. Kazdy lekar mi odporuca skusit najprv IVF a ak sa nepodari, spravit laparoskopiu. Pre mna je to mozno zmarena jedna sanca platena poistovnou. Je naozaj ten zakrok tak tazky, ze si ho nemam dat spravit uz pred prvym IVF? V Heliose som este nebola tak ich nazor nepoznam, pride mi to vsak zbytocne strielanie jednej z pre mna cennych sanci :( Prosim kocky, poradte. Ako ste zvladali laparoskopiu?

mirka7755
24. feb 2016

@mariajuraj tak drzim palce nech to uz teraz vide 🙂

mirka7755
24. feb 2016

@alize13 podla mna odporucaju IVF preto lebo je to najistejsia sanca. Skoc na konzultaciu aj do Heliosu ak to neni daleko.Su tam naozaj odbornici a nikdy neni naskodu viac nazorov urcite odbornych a nie si nechat radit cez internet.

mojpoklad
28. feb 2016

Baby, čo chodíte do Heliosu v MT, viete mi povedať koľko stojí hysteroskomia v Heliose, ak mám zdravotnú poisťovňu dôveru?

slimko
28. feb 2016

@mojpoklad ja mám síce union eu ale mala som to hradené

mojpoklad
28. feb 2016

@slimko ďakujem 🙂

gabiii22
31. okt 2016

Ahojte, som tu nová a sme objednaní na konzultaciu do Heliosu v Brne 11.11. Videla som,ze uz tu bola taká otázka,ze ci neviete ako pracujú cez vianočné sviatky,lebo by sme chceli v decembri začať lenže mi vychádza MS 19.decembra. Viete mi niekto v tomto poradiť,ci to bude možné? A ešte otázočka je tu niektorá,ktorá mala 2 mimomaternicove a je bez vajcovodov a vyšlo na prvý krát IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre