Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
5. jún 2009

wolf ja,ze hej,ale dufam, ze sa vam to podari....budem vam drzat palce

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit v tomto state nic nie je jednoduche a adoptovat si dieta ... tak to je silna kava ... musime absolvovat 26 hodin rodicovskej pripravy to by mali na tu pripravu skor posielat ludi co tie deti odkladaju a nie slusnych ludi, ktori nemozu mat dieta ... je to postavene na hlavu .. skupinove sedenia s psychologom ... no nic moc, ale musime to nejako ustat

kuspitka
5. jún 2009

wolfi je to strasne zlozite niekde to nieje ,ale tu hej.
len to sa potom stazuju ,ze je vela deti v deskom domove a ludom nechcu davat deti

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit no mi hovor .. ale nebudem to tu teraz riesit to je na dlhe debaty

kuspitka
5. jún 2009

wolfi hej je to na dlho....
este idete na IVF???

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit hej ideme .. ja si tajne dufam, ze by nas to mohlo obist ... ale

kuspitka
5. jún 2009

wolfi stale je tam ,ale a mozno sa to podari nik nevie.
ale asi nedavas velku nadej tomu...
a keby ste si dali 3embria ked vam zostanu....

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit ... 3 nam nevlozia a nam zostalo na vlzoenie iba 2 embrya na mrazenie sme nemali ...

kuspitka
5. jún 2009

wolfi tak je to zlozite velmi....tak ja uz neviem
len ti budem drzat velmi palce

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit noc co uz zlozite to je ale co mam robit musim sa s tym nejako popasovat

orsulka
5. jún 2009

no ahojte...tak ja vas zdravim už z práce hoci som este stale PN , ale už v pondelok si ju dam ukončiť......bolo toho dost od rana, ale už mám trošku času.....

tijuška.....neboj sa mojko....dnes je to len vsetko začiatok...základ je, že sa ich 7 oplodnilo a treba im dat všetkým šancu...tí najsamlepší to vydržia do konca 😉 😉 davaj hlavne teraz na seba pozor a radšej sa fakt sleduj, či sa neobjavuju nejake zbytočne bolesti a ležkaj a oddychuj....a samozrejme mysli na svoje rmbryjka 🙂 velmi im držim palce....

kuspitka...no čo k tomuto mám dodať????? normálne nechápem, že ostalo len jedno.....ale chvála Panu Bohu za to malinke...!!!!! Vy ste super par, takže verím, že to zvladnete.....

aduska....to je dobre, že je nádej.....tá musí byť vždy 🙂 🙂 🙂 a mala si menzes?????? alebo vobec nie???

wolfskinka
5. jún 2009

orsul ahoj kedy testujes ????

orsulka
5. jún 2009

wolfi...nehnevaj sa moja, ale prosim ťa, daj mi už pokoj s takymi otazkami.......
dakujem pekne......
naposledy....v pondelok mam kontrolu, už nebudem testovat

maska1
5. jún 2009

ahojte babenky 😉
orsul tak ti držím pästičky na pondelok a budem na teba myslieť silnoooooooo 😉

wolfskinka
5. jún 2009

orsulka ja som myslela ze kedy testujes krvicku, ved pochopila som ze uz testovat doma nebudes ... tak som to myslela nehnevaj sa na mna ...

orsulka
5. jún 2009

maska...ahoj.........ani netreba...mne už nie......ale posuvam dalsim stimulatkám... 🙂 🙂 🙂

orsulka
5. jún 2009

wolfi....ok

maska1
5. jún 2009

orsul ☹ ☹ 😢 😢 😢

wolfskinka
5. jún 2009

orsulka to co malo byt ta posledna veta .. nic neposuvaj ostatnym stimulantkam ...

orsulka
5. jún 2009

ja už možem wolfi.... 🙂 🙂 😉 ale je to v pohode...... 😉

maska.................. pokladik....dnes svieti slniečko...a tak teda 🙂 🙂 😅 😅

wolfskinka
5. jún 2009

to ako ze mozes ??? dostala si mrchu alebo co ???

majkaa
5. jún 2009

orsulka ale ako vies ze niesi? Nerozumiem, ved na krv ides v pondelok, nie?

orsulka
5. jún 2009

wolfi.......ano mám...... 😠 😠
a inak...ahoj majuškaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 tak rada ťa zas vidím 🙂 🙂

wolfskinka
5. jún 2009

orsul 😠 😠 😠 😠 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

orsulka
5. jún 2009

bambulky...a uprimne....... už rano ,ked som vkladala utroš, som normalne citila, že je maternica zosunuta dole....a to by nemalo byt....

majkaa
5. jún 2009

aha tak to som uz aj ja pochopila. Kikinka mi davala o tebe pravidelne info, ze ako si vedies, lebo sme mali velke komplikacie a museli sme ich riesit, hlavne aby babo teraz uz bolo vporiadku. Tak teraz to uz neries, uzi si leto.

orsulka
5. jún 2009

majuska.....a už je vsetko v poriadku???? tak aby bolo dobre????????? lebo mi tu nejak nevieme nič o Tebe...ale nemusiš sa rozpisovať ked nechceš.....len pozerám že stale mas pri nicku len snž. 😕

majkaa
5. jún 2009

este nevieme ci je vsetko dobre. 16.6. ideme na utz a tam sa dozvieme. Je to pre nas teraz tazsie obdobie. Ano mam este snz, vies nechcem sa unahlit.

orsulka
5. jún 2009

baby...ja sa idem presunuť odtialto dalej.... neskor sa ozvem...pa

cikyta
5. jún 2009

Zdravím vás všetky!
Tijuš,nám pri IVF vraveli,že nikdy sa nedá určiť presná príčina slabších embrií:
či je to spermiou,či vajíčkom,či genetickou informáciou...Proste sa to stáva a nik nevie,prečo ☹
V každom prípade ti strašne moc držím palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kuspitka-je mi to luto 😢 Prečo sa to stalo?Nehovorili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre