Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
4. júl 2009

mzuzka ahoj moja aj ja myslim na teba ja sa za par dni k tebe len pridam lebo mi to doky poriadne vycistil a ze som pekne pripravena na IVF 🙂

mzuzka
4. júl 2009

super, uz sa nam hadam konecne blisne na dobre spravy a casy v tejto nasej helikovskej komunite. 😵

chorale
4. júl 2009

ahojte babule, mám jednu otázočku. asi ma chytá nejaká črevná chrípka lebo ma začalo preháňať a cítim sa divne. tak som si dala lyžicu slivovice, homeopatiká proti črevnej chrípke a ešte aj tabletku takú cmúľaciu na črevnú chrípku. nemôžu mi popukať vajká keď chytím takúto nejakú pliagu?ide ma poraziť.

cikyta
4. júl 2009

Ahojte.Nebojkaj Chorale. 🙂 Nepopukaju.Ak nebudeš ešte medzi tým jazdiť na koni,tak nie.(To je jediná vec,čo mi dr.z heliosu zakázali počas rastu vajok 🙂 )

chorale
4. júl 2009

tak to mi odľahlo, už je celkom fajn. 2 hodiny som prespala, dala som si mätový čaj a suchý rožok. dúfam že to prejde úplne.

cikyta
4. júl 2009

No držím palce teda! 🙂 V lete su takéto výrusy bežné. 🙂

brmbolcek
4. júl 2009

ahojte kuriatka 🙂 🙂

mzuzka-- tfuj tfuj pre drobcov 😉 😉 nech sa zahryznu a nepustia 😉 😉

tinka-- drzim palceky na pondelok nech ta krvicka je samucicky tehusiiiiiiiikkkk 😉 😉

orsulka--teraz naj naj sa stravuje ma same dobrotky na chate , grilovacka, klobaska, ba aj krkovicka 😉 🙂 🙂len si daj aj za nas orsulikk.................. 😀 😀 😀

cikytka -- ze vauuuu 🙂 silvinka ako nevesticka , uz teraz sa neviem dockat ked nam ju odfotis 😉 🙂a mi budeme kukat a jasat ..... a co chvilka sa ani nenazdas a bude mat za par rockov i zenichaa 😉 😉 😉

kiarka-- zdravim ta moja tak uz to mas paradne za sebou 😉 😉 teraz strihat meter a do roka a do dna dcera alebo syn 😉 😉 😉 😀 tfuj.tfuj,...

chorale
4. júl 2009

jedla som u rodičov halušky s bryndzou a boli mastnejšie ako som zvyknutá, takže asi to bol problém.
ahoj brmbolček 😉

cikyta
4. júl 2009

Ahoj Brmbolček...........HA! Že budem mať ženícha........
Ale možnože sa budeme aj spolu vydávať so Silviou.Lebo kým sa jej rodičia rozhýbu... 😀

brmbolcek
4. júl 2009

cikytka--- poznas to , co neni moze byt ..... 😀 😀 😀 😀 Tak pri krstinach sa postav blizko nejakeho svarneho mladenca v perinke 😀 😀 😀

brmbolcek
4. júl 2009

ahoj chorale.... asi ta bryndza hm... 😀 teraz v lete meni stavy a to hlavne v crievkach 😉 😉 , dufam ze uz ti je lepsie, navar si cistocistycierny cajik a dietuj moja 😉 😉 a zajtra ziadne rezneeeeeeee 😀 😀 😀 😀

chorale
4. júl 2009

ako vieš že idem robiť rezne 😀 ja budem asi len kuraciu polievočku

cikyta
4. júl 2009

Dnes sme mali uvítanie a slávnostný zápis na úrade s primátorom a dalšími deťmi.No a boli sme tam aj s buducimi krstnými.A kedže chceme krst na mestskom urade,tak málo nechýbalo,už by sme mali aj po tom.Lenže som protestovala,reku: A načo som jej kupovala tie pekné šaty,ked ich nebude mať na krste a odbijete to dnes????A chudáci krstný boli v kraťasoch,šlapkách,teniskách atd...No Sodoma!
Tak pre nás prichystaju potrebné veci a na druhý týžden si dohodneme našu sukromnu krstenu oslavu s primátorom na urade.(Nechápem.V PD problémy neboli,no tu sa im zdalo divne,že chceme krst na urade a nie v kostole.Iný kraj,iný mrav.)

brmbolcek
4. júl 2009

chorale -- tak ta bude pre teba naj naj liecik 🙂 🙂 🙂 len pekne chlipkaj a dovolim ti privonat si nostekom tu krasnu vonu pecenych reznickovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv 😀 😀 😀

cikytka------ ja sa este teraz na tom sulam ako to citam , ze v kratasoch krstny rodicia ... to nema chybyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cikytka stoj si za svojim aby si bola ty spokojna 😉 taky obrad sa nerobi kazdy den ! a nech sa druhy tebe prisposobia ty si porodila krasavicu silvinocku 😉 🙂 tak nech druhy sa prisposobia, ma nadherne satocky tak hor sa na zebichaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

chorale
4. júl 2009

joj ale ma dráždiš s tou vôňou rezníkov, no budem musieť odolávať 😒 pa babule

brmbolcek
4. júl 2009

ahojte a zelam pekny vecer a silno kricim na silvinku aby spinkala celu nockuuuuu..... 😉 😉 a mamina da uspavanku a silvinka bude cicikat ako vcelickaaa, moja zlata dobru nockuuuuu , boze ja by som ju zjedla taka je krasnaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. júl 2009

Brmbolcek,silno si kričala.Pomohlo.už hajá.......... 😔
No ved už začínam vážne uvažovať o krste v kostole-kedže robia na urade cecky z toho.Zvrtneme to v katolíckom kostole,ako som aj ja a bude.Mne a mužovi bolo len proti srsti to,že proste ak za celý rok do kostola nezavítame,je hlupe sa tam tlačiť na obrady (ako krst,svadba)Toto som neuznávala.
Ved uvidíme ešte...
Dobru nôcku všetkým.........................pssssssssssssssssssst 😉

mzuzka
4. júl 2009

aj ja vam prajem krasne snicky, tak potichu,aby sme nezobudili nasu najkrajsiu heliosacku hviezdicku.

brmbolcek a ty si v akom stave snazilkovania?

mzuzka
5. júl 2009

prvaaaaaa 😀

pekny dnik

kamka17
5. júl 2009

pekný dník prajem všetkým aj ja 😀 😀

troškusmutné to tu je dnes,a le je nedeľa, takže to neva, len si pekne užívajte víkend

mzuzka IP

kiara15
5. júl 2009

krasnu nedelu vsetkym 🙂 🙂 🙂
brmbolcek dakujem dufam ze uz budem aj kocikovat.

babulky musim sa pochvalit za bolestne som od manzela dostala krasnu kyticu ruzi az mi slzy vysli taky bol zlaty 🙂 🙂 🙂

janula18
5. júl 2009

ahoj kiara, som rada že to maš už za sebou

lucula73
5. júl 2009

kiarka no to ti teda závidím,to mne by asi nehrozila taká kytica....ale hlavne že to máš úspešne za sebou...

pozdravuje vás aj komarik 😉

mňa dnes tak vytočil moj mm,že asi sa dám vypísať,lebo tu s ním zblbnem....aj tak celý deň varím alebo upratujem ,to možem chodiť aj do roboty,akurát doma si možem ľahnúť keď mi je zle.....som z toho smutná... ☹

brmbolcek
5. júl 2009

ahojte nedelne kuriatkaa 🙂 🙂

tak ako sa mame ? u nas dnes prsi len tak tak som stihla dat perinky do v nutra z balkonika 🙂 🙂 , peciem tvarohove a lekvarove buchticky 😉 😉 😉 cititte tu vonu ? 😀 😀 😀 😀 verim ze zavana az ku nasej zuzanke 😀 😀 .....

kamka------- servus moja ako mas ? co si dnes varila dobreho ?

kiarka-------- ja dufam aj za teba ze musis kocikovat a budes mat taky paradny kocik ze na miesto kolis budes mat tie najkrajsie elektronikiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , len sa teraz pekne staraj o kvietocka, boli dane z lasky tak vydrzia co naj naj naj dlhsieeeeeeee--- 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
5. júl 2009

luculka servusssssss 🙂 🙂 🙂 🙂

manzel suciti za teba , to tvoje hormoniky skacu na neho xi xi xi , skus mu dat babycalibrum ci vitamin E a bude vo svojej kozi 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
5. júl 2009

no konecne sa to tu na chvilocku zobudilo.
janula ako? ako je?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
5. júl 2009

Katka ahoj.Nepália ťa prsty na testík? 😅
Mzuzka-držím ti tiež palčeky.Budeš testíkovať?
(ak som to prehliadla,ak si to tu písala,tak pardon, ale s narodením Silvii nič nestíham-ani všetko čítať a som tak trochu aj "vymletá" a často zabudam. 😀 )
Kiarka tie ružičky závidím.Mám síce výborneho a starostliveho muža,ale ja som ružičky nedostala ani za pôrod. ☹
Lucul-že aj my pozdravujeme Komarika! A na hádky s manžom kašli.Vieš aké by to bolo nudné,keby sa občas dvaja nepoškriepili? ☹

mzuzka
5. júl 2009

no katarinka33 dufam ze tu ten vlacik uspechov nastartujes a my sa budeme pripajat uz len ako rusne a rozdavat konecne tehu virusy. uz nam tu treba niaky uspech v podobe IVF,lebo to zacina byt smutne.
ako sa citis? na kolky den si mala OPU ? ostali ti niake mrazaciky? kolko si si dala vlozit? uved ma do obrazu,lebo ja som bola skoro 3tyzdne mimo, tak nemam vela infosiek a zvlast o novych helinkam, co sa k nam pridali.

mzuzka
5. júl 2009

ciky ahoj, silvinka je krasna, to si neodpustim na uvod, proste mala grimasa. mas stastie ze si z MT, pretoze divadlo padne na rit,ked tam s nou prides na prvy konkurz.

co sa tyka, ze si vymleta, je to normalne, zdrave mimi je zaberak, takze nato aky ma sisina spanok, si v obdivuhodnej pohode.

testovat budem, jasne, dokonca sa obavam, ze to bude jedina vec, co mi zostane, pretoze neviem ci mi bude moct zobrat obvodna krv na tehotenstvo , robi sa to len v specialnom centre aj so sonom a tam sa nedostanes skor ako sa predpoklada ze si okolo 12tt. mam sice papier z heliku, ze krv a sono o 14 dni,ale ci to prejde uvidim. ak nie, chcem skusit fintu, ze mam strasne bolesti a zimnicu a zahrat podozrenie na mimomaternicove. len uvazujem nad tym, aby som neskoncila v nemocnici. no uvidim, co na nich vymyslim. zatial som si poradila,tak hadam zainprovizujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre