Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
5. júl 2009

Že dakujeme teta Mzuzka. 😀
Teraz výnimočne spí,tak sa bojím,či dnes zaspí pred polnocou-čo silne pochybujem. 😖
Fuha,tak s tou krvou to tam máte ozaj trošku na prd.Veru asi by som tiež testla,ale aj na krv sa nejakým spôsobom dobíjala.Hádam ťa v pohode vezmu.Držím palce ! Ono vlastne krv už bude len formalita,kedže testík bude krásne pozitívny! 😉

mzuzka
5. júl 2009

no dufam ze ta pozitivna energia a viera,ktora prichadza z konika mojim svistom, padne na urodnu podu. verila som si od zaciatku,ale teraz sa priznam, mam obcas take chvilky,ze co ak co ak. prepadlo ma to uz v heliku,ked som v poslednej sekunde zmenila jedneho svista na dvoch. 😖

cikyta
5. júl 2009

Mzuzka,to je normálne-mať trošku nejaké pochaybnosti,ale pre príklad....
Ja som si verila,potom mi zo 17 embrijok zostalo jedno. 😢 Už bola neistota.Vložili ho až na 6 den s "divnou" tvárou. 😢 Dalšia neistota.Asi po 5 dnoch ma začínalo bolieť brucho.Na 9 den po ET tak,že som čakala 100% menzes. 😢 Znovu neistota a následný tehotenský test zo zufalstva,ktorý mám v albume.

Takže:..........Zázraky sa deju práve vtedy,ked ich človek už velmi nečaká...........

cikyta
5. júl 2009

Nič nenasvedčovalo tomu,že som tehotná.Práve naopak a zo zrdca ti želám,nech je to aj tvoj prípad!!!!!!!!!!!!
A bude.Ja viem! Bude a hotovo!

mzuzka
5. júl 2009

dakujem za povzbudenie. pozerala som ten testik, na 10ty den fakt silna palicka. sisa bola riadne zakusnuta. ja sa obcas pozastavujem nad tym, ze u mna to islo az prilis dobre. a to ma sem tam trocha plasi, ze vacsinou som nemala v zivote take stastie, aby nieco, co perfektne islo,aj perfektne dopadlo. skor dobry koniec mal tazku cestu a lahka cesta skoncila no figu.
a toto IVFko, u mna islo ako z ucebnice.tak si vravim vsetko je raz prvy raz, tak teraz je mozno ten cas, ked to stastie pochopilo, ze aj ja mam sem tam navstevne hodiny.

mzuzka
5. júl 2009

inak ET si mala na moje meniny a silvinka sa narodila na manzelove meniny.

mzuzka
5. júl 2009

taka nasa tajna gratulantka.

kiara15
5. júl 2009

no ahojte dakujem vam za vsetku podporu.

veru som aj ja bola prekvapena ked som tu kyticu zbadla lebo uz davno som nedostala 😉 a takyto sok ale ze ked ma pocul po operaci ako som rozpravcala hlas ako zo zahrobia tak sa vystrasil.

cyky inak diky za info aj tak sa budem muset z niekym o tom riadne porozpravat lebo mam stoho hokej

mzuzi aj ja som mala zimnice?

mzuzka
5. júl 2009

kedy kiarka?

mzuzka
5. júl 2009

inak ahoj

kiara15
5. júl 2009

ciky nemozem s vynadivat na malu SIsku taka je pekna aj peknu fotecku posielate do heliku 🙂

kiara15
5. júl 2009

mzuzka po ET kazdu noc 😒

cikyta
5. júl 2009

Mzuzka,no ozaj.ET bolo na Zuzanu a na Mareka sa mi narodila.Myslím,že to je znamenie a preto ti posielam vzdušne // // // // // // // // // // // // // // // // // // //

mzuzka
5. júl 2009

kiarka no tak to bolo potom zrejme v suvislosti s tymi nestastnymi vajcovodmi. lebo ja som citala priznaky momomaternicoveho , ked sa uhniezdi mimi do vajcovodu a tam pisali, krcovite bolesti, zimnica a teplota.

ciky dufajme, ze to tak je. ze je to nase imaginarne stastie. silvinka je predurcena robit ludi stastnymi.

kiara15
5. júl 2009

mzuzi tiez si myslim vsak s uvidi po druhy krat 🙂

cikyta
5. júl 2009

No to v albume mám fotene mobilom a do helíku pošlem fotku z foťáku.To musím dať ešte vyvolať nabuduce.Potom vám poviem,ked to tam donesiem.
Ozaj,do kolkej robia teraz v helíku?Viem,že už su tam dlhšie,ako ked som tam chodila ja.

mzuzka
5. júl 2009

ja cikytka neporadim, nikdy som si to nevsimla 😒

kiara15
5. júl 2009

ciky veru ze som si ani nevsimla ale asi do 17.00hod ale neni som si ista

cikyta
5. júl 2009

Viem,že som chodila teraz v 9 mesiaci na sono okolo 16:00,ale neviem,dokedy tam boli.

chorale
5. júl 2009

zajtra idem do helika tak ak nezabudnem pozriem dokedy sú.

cikyta
5. júl 2009

Dík Chorale.Kolkokrát si dnes navštívila WC? Už je lepšie?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
5. júl 2009

ciky včera ma ešte zobral hlad tak som si dala suchý rožok a dnes už je dobre. tak som rada.
katka ja som ani raz netestovala a vrele odporúčam. poviem ti ani ma to nenapadlo.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
5. júl 2009

chorale ty zajtra na krv a sono? ty budes prva lamat lady?

helinky znova sa ospravedlnujem, ze som mimo info,ale polepsim sa . 😨

chorale
5. júl 2009

diky katka.
zuzka nepochopila som s tým lámaním ľadu? vieš už pokročilý čas na mňa.inak mm bol dva roky v UK. kde presne si?

kiara15
5. júl 2009

chorale a mna to napadalo stale lebo som chcela vediet n com som? 😒

domika9
5. júl 2009

ahojte kočky
kiara super že to maš uspešne za sebou tak už len maličky kusok ťa deli od najkrajšieho sna
ciky Silvinka je prekrasna vždy pozeram jej album no herečka rodena je to
mzuzka tak ty nam za par dnioznamiš že tvoje svištíky sa ujali a pekne rastu kočiar pre dvojčata už maš?
ostatne kočky ahojte 😉
teraz trošku travim čas na slniečku aby som aspon bronz nachytala už ked mam tu ,,dovolenku,, tak vas zanedbavam ale vy mi to istotne odpustíte 😉 😲

chorale
5. júl 2009

domika uži si slniečka aj za mňa,ja v poslednej dobe na slnku vydržím tak polhodinu a dosť.
kiara mne to ani neprišlo kúpiť nejaký test, prvý krát som šla s tým že však ked špiním nemôžem byť tehotná a druhý krát som išla zasa na istotu že som tehuľka lebo mrcha ani špinenie nebolo.ale fakt mi ani na um neprišiel nejaký test. a teraz to asi tiež tak urobím

mzuzka
5. júl 2009

jeeej domika ahoj moja. konecne sa mi rodinka konikovska zacina zbierat.chybali ste mi. ty ako moja pokracujes?

kociky musia byt 2, pretoze synak chce na mimi balit baby,lebo najlepsie zaberaju na mimi a psa, toho mu nedovolime, tak mu musime dat svistou.ale naraz nehrozi, tak budeme mat 2 kociky so spojkou. 😉

chorale, lady poslednych neuspesnych IVFiek.ze budes prva, co zahuka na rusni, do ktoreho sa pridame ako vagoniky,pekne jedna za druhou....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre