Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
7. júl 2009

no kym som hajala, o nic som vela neprisla. tak som vas rychlo docitala. uz nech sa aj ja chystam na niake stretko. uz aby bol august.

kiara15
7. júl 2009

veru aj ja kym som bola na vychadzke nikde nikoho
🙂 🙂 🙂

mzuzka
7. júl 2009

nam sa tu cele poobedie certi zenia. najskor hrmavica,potom krupy a teraz leje

lucula73
7. júl 2009

no tu bolo na zdochnutie dnes,som sa vybrala s mm do mesta dačo vybaviť a tak mi prišlo zle,že sme sa otočili a vrátili domov,spala som 2,5hodiny ☹ neviem ktorý debil to vymyslel,dať v lete vychádzky od 14-16 ☹

mzuzka
7. júl 2009

fuuuha,to je pravda lucul, to je vonku najhorsi vzduch. nedalo by sa to zmenit?keby si to odovodnila?

lucula73
7. júl 2009

nedá,oni dávajú všetkým rovnako a hotovo....no moj mm dnes povedal,že pojde na sociálnu poisťovňu sa opýtať,ako to vlastne je...no neverím,že tam aj naozaj pojde...

mzuzka
7. júl 2009

hmm, to je naprd. divne, ved to ma byt prisosobene pacientovi.

kamka17
7. júl 2009

čaute..je tu ešte niekto ??

stretko sme zvládli fajne, len trošku kratšie ako zvyčajne, aj tým teplom, človeku ani len to pivo nechutí 🙄
a dostala som konečne svoju ružovú ponožtičku pre šťastie, tak hádam to zaberie 🙂 wolfi, ešte raz dik 😉

mzuzka
7. júl 2009

ja kukam pohreb jacksona, az mam zimomriavky

chorale
7. júl 2009

ja tiež pozerám jedným očkom pohreb jacksona, ale už to vzdávam idem do postielky. pa dobrú nôcku

mzuzka
7. júl 2009

tak helinky moje, ja po 3tyzdnoch do prvej nocnej, robit vam strazneho anjela, tak krasne snicky.

kiara15
7. júl 2009

mzuzi tak prijemnu sichtu 😉 inak dobru noc 😔

cikyta
7. júl 2009

Ahojte.Lucula-musím reagovať...
Vychádzky si môžeš posunuť ako ty chceš.Aj v Heliose sa ma pýtali,ako by som chcela.Len to muselo byť doobeda a poobede.Ja som mala vychádzky Od 10:OO do 12:OO. A potom od 16:OO do 18:OO.

wolfskinka
8. júl 2009

ahojte ... zase prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. orsul silna konkurencia,

kamka nemas za co, prajem Ti aby zabrala, ved som ju predsa zacarovala no nie ?

kamka17
8. júl 2009

dobré ránko všetkým prajem po krásnej búrkovej noci 😎 😎 hádam svitne pekný deň...

chce sa mi neskutočne spať, tak neviem, ako to tu dnes prežijem, teším sa na poobede 😀

wolfskinka
8. júl 2009

kamka mi hovor ... ale mne toto pocasie vyhovuje ... aspon mi nepecie na hlavu slnko 😀

kamka17
8. júl 2009

no tebe síce nepečie na hlavu, ale nám všetkým ostatným sa asi chce straaaašneee spať...

orsulka
8. júl 2009

wolfi..................ale už ma štveš!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobre ranko......dnes sa vam a si nestihnem moc venovat, budem mimo tejto super krasnej kancelmárie... 😀 😀 ale vratim sa...len este neviem...kedy... 😀 😀 😀

lucul..................tie vychádzky su fakt na prd......

kiara.....tak si to rozmysli s tou PN u Hudeca...vidiš...este by ti aj vychádzky dal ako chce on....no načo to!!!! 😉

wolfskinka
8. júl 2009

aj mne sa chce spat ale nic s tym nenarobim a dnes tu budem sediet do 17.00 ☹ som vytesena z toho 😠 😠

orsulka
8. júl 2009

tak ja som vybuvana dobre.....žiadny spanok mi na očka nelezie 🙂))))

wolfskinka
8. júl 2009

orsul no ty sa mas ... zato ja by som spala ako stena ... ale co uz ked sa neda tak sa neda

jajulaa
8. júl 2009

Lucul, dííík, v prípade potreby by som sa ozvala, ak by som potrebovala, viac ako 1-2 ks to nebude.

wolfskinka
8. júl 2009

orsulik a preco ta stvem ????

saxo
8. júl 2009

ajojte babulky, prosim poradte mi. picham si do brucha decapeptyl a vzdy mi to tak navrie a scervenie, no v konecnom dosledku to po case zmizne. neviete mi poradit ako by som si to lepsie mohla pichnut aby mi to nenavrelo? dakujeeeem, len sa s tym trapim........ 😢

wolfskinka
8. júl 2009

saxo a kde to pichas ...?? nepichaj to kolmo a pichaj to pomalicky aj minutu nech sa to stihne vstrebat a predtym ako ho pichnes vyber ho z chladnicky tak hodinu predtym nech neni takyu stuhnuty, bude sa it jednak lepsie pichat a aj sa lepsie vstrebe

saxo
8. júl 2009

diky wolf. picham to ako mi koordinatorka povedala, pod pupok pozdlz celeho brucha a zosikma. vidis, skusim podla tvojej rady. ja som to hned pichla z chladnicky a za par sekund, to bolo isto kvoli tomu. hrozne si mi pomohla, chodila som ako taka napuchnuta buchta 😵

surviver
8. júl 2009

Ahojte 🙂
saxo ono ak Ti to potom prejde,tak sa z toho nestresuj...ale davaš tu ihlu dostatočne hlboko?? lebo ak ju pichneš len tak povchovo,tak vtedy sa zvyčajne spravi taka hrčka,v podstate až kym sa ta latka ,ktoru si vstrekla nevstrebe 😉

kiara15
8. júl 2009

pekny den zelam 🙂 🙂 🙂

orsul asi ani nebudem spekulovat vsak isiel na dovcu a teraz dakedy som mala ist do heliku ale uz ma stvu ze mi nevolaju ☹

saxo aj mne to sem tam navrelo a pichala mi to sestricka 😉

lucula73
8. júl 2009

kiara - zavolaj na recepciu a opýtaj sa,či nemáš už schválenú žiadosť.Mne to schválili do troch týždňov a tiež mám všeobecnú...

tija28
8. júl 2009

ahojte bambulky 😀

tak ja uz mam aj kosti a sadlo precvicene dneska...........no paradnu svalovku mam 😝 😝 😝

prievidzanky - tak k hudecovi idem koncom jula, uz som aj objednana..........tak dam potom vediet, kedy presne ma budu rezat..................jooooj, bojiimmmmmm 😉

wolfi - neboj sa, nezabudla som na Teba, ved na Teba sa neda zabudnut 🙂 🙂 🙂

..............baby, dneska pojdem prvy-krat v zivote zavarat marhule, tak mi drzte palce, nech to moja kuchyna vydrzi bez nehody 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre