Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
13. júl 2009

Ahojte, co nove kuspi co sa stalo? 😕

wolfskinka
13. júl 2009

domcek prosim ta ty si normalne brala proveru a potom pichala decapeptyl a otehotnela si ??? chcem sa na to len tak informovat

domcek
13. júl 2009

Ano wolfi normalne som to zula a potom pichala a otehotnela neviem ci to niekdy pochopim ale stalo sa... 😅

wolfskinka
13. júl 2009

a ten decapeptyl a provera mu nemohli ublizit, co ti na to povedal krajko ?

orsulka
13. júl 2009

ahojte.......... 😉

wolfskinka
13. júl 2009

orsulienka kde si sa mi flakala ?

surviver
13. júl 2009

ahoj orsulka,asi maš dnes vela prace,ale už sa pomaly bliži čas ist domkov 😉

orsulka
13. júl 2009

baby.....tak mam dva dni na prebratie prace od kolegyne, čo odchádza.....poviem mám, momentálne mám z toho taký gulas!!!!!! tak ale snažim sa........ nestiham nic...!!! 😝 😝 😝

orsulka
13. júl 2009

mam z toho zaludocnu nervozitu, z toho ma nasledne boli aj hlava aj celkovo mi je na grc....
už som stala aj na WC, že čo........ale nasťastie ešte nic......

domcek
13. júl 2009

Nie mimi je zial uplne v poriadku riasila som to hned ci mu tie hormony nemozu ublyzit. Obaja aj Gatova aj Krajko neskor aj moj gyn potvrdili ze NIE.
Absolvovala som aj morfologicky UVZ a vstko je uplne ok.

wolfskinka
13. júl 2009

surviver no ja este 2 hodiny ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
13. júl 2009

katarina ............. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm no ty si teda sokla .. tak za posledny tyzden 4 tehulky, no krajko moze skakat od radosti ... nemas fotku zo sona ?

mzuzka
13. júl 2009

ahojte. domcek som to nepochopila. preco ''mimi je zial v poriadku'' ?
skusku mam nakoniec zajtra rano, dnes sme mali llen pripravu a pokec o priebehu 😒
orsul stratena, nevyhovaraj sa na kolegynu, dospavala si opicu z akcosky na plazku, priznaj sa.
vsetky ahojteeee, idem si este pospat.

domcek
13. júl 2009

kati gratulujem superrr. 🙂

wolfskinka
13. júl 2009

mzuzka domcek chcela napisat zatial .. ale jej to uslo .... bez at,

baby kurnik ved dnes tu pisu len same tehulky surviver, domcek, katarina

orsulik kamka no kde ste ?

domcek
13. júl 2009

mzuska soooooriiiii ja som kaca ty koky.
No aspon vidite ze z tych hormonov aj pismenka vynechavam hihihih

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
13. júl 2009

katarina ... no len pekne doma oddychuj, drzim palce aby voda sa vyparila a bolo o 2 tyzdne srdiecko, uz si viem predstavit aka bola gatova vyskerena od ucha k uchu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
13. júl 2009

kamka dovolenku má krajko od 27.7. do pol augusta. aspoň tak má vraj naplánovanú a že on to niekedy zvykne aj zmeniť.

wolfskinka
13. júl 2009

katarina .. ved to pride ten spravny cas .. len uz mam dojem ze uz cakam vecnost ....

wolfskinka
13. júl 2009

ja sa dnes lucim .... papa a majte sa tu pekne a zajtra som tu ako na koni 😀 😀 😀 😀 😀 na modrom koni 😀 😀 😀 😀

ybyta
13. júl 2009

ahojte konečne na skok som tu musela som isť na gyndu mam predsa nejaky zapal aidem zavarať marhule 😝 😝 😝 katarinka super gratulujem 😅 Tijuška moja kde si ? jaj ato kalinichta je po Grecky dobru noc aKatynku kde mame?

katy7
13. júl 2009

ahojky tu som, teraz som pribehla, zatial na chvilocku, este mam nejake papiere a ked dobehnem domkov, este sa vam povenujem

katarinka supeeeeeeeeeer, tak poposielaj tehuvitusiky, nech mame na september dost 🙂 🙂 🙂

kiara15
13. júl 2009

katarinka veeelka gratulaaacia len sa to tu hemzi tehulkami 🙂 🙂 🙂 🙂 len tak dalej 😉
mzuzi tak zajtra na teba myslim papa 😎 😎 😎 😎

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
13. júl 2009

katarinka tak to odteba bude povinost posielat tehu virsky 😀 😀 😀 😀 😀

chorale
13. júl 2009

ozaj a tak ma teraz napadlo. kto mi pošle tehuvírusíky ved ja ich teraz tak potrebujem 😨

mzuzka
13. júl 2009

tttttttvvvvvvvvvvttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre