Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
13. júl 2009

vidim ze som sa zobudila prave vcas. tak sice este slabe ,ale aspon niake tehuvirusiky uz mam

chorale
13. júl 2009

dakujem zuzanka, vidím že všetky ostatné tehuľky na mňa kašľú 😢

chorale
13. júl 2009

tak som tu asi sama. skúsim pozrieť ráno, možno si na mňa niektorá tehuľka spomenula a pošle vírusíky.

minka051
13. júl 2009

Ahojte
Tak sa ku vám pripájam. Dnes om bola konečne v helíku a zajtra sa rozhodne čo bude so mnou dalej.

minka051
13. júl 2009

mzuzka
Tak pozerám že tehuvírusiky posielaš. Tak hádam sa jedn nalepí aj na mna.

chorale
13. júl 2009

minka najprv ich musíš prenechať mne, ja ich teraz potrebujem najsúrnejšie.potom budeme posielať tebe dobre?

kiara15
13. júl 2009

minka vita
j medzi nami a preco zajtra?

mzuzi aj j si uz berem postupne 😉 😉

minka051
13. júl 2009

Chorale ved jasnačka.. ja počkám...aj tak musím do zajtra čakať čo mi povie doktor.. či dobrú správu alebo zlú... ale takú nechcem. Ešte nemáš detičky? prajem ti ich velmi. ja už velké mám ale zenil sa mi život od základou a niekomu chcem zmeniť sen.. 🙂

minka051
13. júl 2009

kiara15 ahoj no dnes som bola na krv na hormonálny profil onečne som sa ho dočkala lebo mrcha mi po vysadení liekov meškala dva mesiace. Tak už ma porážalo a dne smi doki povedal že zajtra mi poviem ako na tom som vzhladom na vek či sa do toho ešte pustiť alebo nie. Ale ja velmi chcem. A stimulku by som mala začať ak bude všetko ok tak 7.8. Dostala som ešte aj dufaston aby som do vtedy dostala Mršku. Tak sa modlím aby to vyšlo.

kiara15
13. júl 2009

jminka tak super budeme mozno spolu stimulovat a aky by si mala protokol kratky alebo dlhy lebo ja budem mat kratky ja idem 20.7, do heliku uz po lieky a injekcie a okolo 25.7.by som mala dostat mrchu ale vies moze aj meskat ale bola by som rada keby nie 🙂

minka051
13. júl 2009

kiara tak dúfam že príde na čas , ja si ešte musím počkať. vlaste ani aneviem čo všetko ma bude ešte čakať. Ide prvý krát a asi aj posledný.

ybyta
13. júl 2009

no čaute 😉 už som dozavarala 😝 hura no ahoj Minka vydim že som neni sama trošičku v rokoch toje jedno tužba je velika pravda aj ked maš už detičky ako si pisala chceš niekoho spraviť šťasstnym 😉 😵 toje fajn musi tito zajtra vysť želam tito s celeho srdiečka 🙂 😉 ja idem vseptembry na to prv nemožem lebo teraz som bola v juni na IVF Tijuš ty kde sisa podela? nototo 😝 ☹ chorale tebe moc moc držim palce 😉

kiara15
13. júl 2009

minka jasne ze pride nas cas musi to vyst a hotovo ziadne pochybnosti musime tomu verit 🙂 🙂

ybytka aj ja som cakala 3mesiace ale este medzi tym mi robili laparku tak dufam ze to teraz urcite vide 🙂

minka051
13. júl 2009

zbytka dakujem za podporu. Ano mám priatela je ovela mladší ale sme spolu už tretí rok ideme sa brať a velmi chve bábätko tak sa mu ho snažím dať. ja so sterilizovaná chirurgicky tak inak sa nedá. Teraz lutujem že som si to dala pred mnohými rokmi urobiť ale to som ešte netušila čo život prinesie. A o dobré si zavárala ja naposledy marhule. 🙂 Ale už ich mám tolko že ich ani jesť teraz netúžim. 😉

minka051
13. júl 2009

kiara tak ja verím že príde, do teraz som sa len stresovala, ale teraz som vypla a myslí len na dobré. Chodíš do helosu?

minka051
13. júl 2009

Tak ja už idem do hajan prajem pekné sníčky a držte sa.

kiara15
13. júl 2009

minka ano chodim tam su tam super ludia vsak v pondelok tam idem po tie lieky som zvedava co a ako?aj ty tam chodis?

ybyta
13. júl 2009

Minka veru jeden nikdy nevie keby vedel tak by take veci nerobyl že? no moc ti želam len dobre spravy dievky dobru nocku majte sa alen dobre vysledky aspravy adajte vedieť budem čakať 😉 😉 KIAR JAked poviem žeto vynde tak to vynde atebe to teraz vynde to ti vravim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 dobru nocku

kiara15
13. júl 2009

ybytka diky potrebujem taku podporu ja to zelam aj tebe september to urcite isty 🙂 🙂 🙂 🙂 pekne sny 😔 😔 😔

ybyta
13. júl 2009

Azajtra pisať budem čakaťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťť abudem čitať už ozaj idem papa 😕 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

orsulka
14. júl 2009

prváááááááááááááááááááááááááááááááááá

janula18
14. júl 2009

ahoj, tak ako v robote.
Ja som si chcela vybaviť dnes nový občiansky, prišla som tam o 7hod. lebo muž vravel že robia od 7.30 no taká tetuška, že odnes od 8hod na zber dokladov.
Tak tam budem môcť isť zase asi zajtra, lebo vychádzky mám od 7-8. 😝

orsulka
14. júl 2009

katarinka33......takže velká gratulacia moja....aspon teda dalsia, čo vylepšuje štatitiku 😀 😀 😀 a s tou prácou ma určite Gatova pravdu, len j uposluchaj a pekne oddychuj 🙂)))

Minka...držim palčeky, nech su tie spravičky take ako si predstavuješ.....teda, že pojdete do toho...

Kiari...to nam to ale leti,vsak??? v pondelok už pre liečiky!!!!!! huráááááááááááá 🙂 🙂 😉

chorale....len si ber virusikov kolko potrebuješ, si jednoznačne na rade!!! 😉 😉 a kedy idešna ET????? dnes???? asi som to prehliadla...

tija???kamka???wolfi??? tak kde ste????

mzuzka...ja som sa nevyhovárala....uff...ale je toho velmi vela, a snažim sa vsetko vtĺcť do hlavy.....ale moj pocit z toho vsetkeho je, že nič neviem....
a dnes držim palce na skušku...!!!!!! inak by ma neštvali, keby to TEHOTNEJ nedali!!!!! aj ked v UK....!!!! nech ti to daju, lebo ,že dobehnem a vsetci dostanu po .... 😀 😀 😀

orsulka
14. júl 2009

janula.........no ahoj 🙂
takže ty sa takto ráno chodis prechádzať????????? taký čudny čas... na vychádzky.nie?????? to aby si mohla rano chodiť do obchodu ci čo???? 😀 😀

janula18
14. júl 2009

Nie potrebujem malého vodiť do škôlky tak preto od 7-8hod, a potom od 15-18 hod aby som mohla ísť pre neho a byť s ním trochu vonku.
Inak už som z toho hotová, z toho čakania, už aby bol piatok.

orsulka
14. júl 2009

janula...v piatok bude čo???? dalsia kontrola????? 😕

janula18
14. júl 2009

mala by som ísť na sono, tak trpnem či tam niečo bude, a koľko ich bude.
Inak rozmýšlam že tam pôjdem posledný krát, zoberiem si PN a pôjdem Hudecovi, nech pozrie už on či bude srdiečko. Lebo v Heliku mi vraveli že za sono budem platiť zase 500,- SK.
Len on ma teraz dovolenku, neviem do kedy. Aj či by mi to dovolili v Heliose. Uvidím ako sa dohodnem s mužom, teraz sme nejak bez bubákov 😖

orsulka
14. júl 2009

janula............kontrola bude OK.....len ozaj, že počet...kolko ich tam bude 😉 😉 ten Hudec neviem ako ma dovolenku....ja som tam vcera volala o 13,30 hod. aby som sa objednala na preventivku, a nikto mi telefon nedvihal....ale možno Tija by vedela, kedže sa objednavala na tu laparku k nemu.....

chorale
14. júl 2009

ahojte, ja len tak na skok, potom neskôr sa zastavím.tak ET bude zajtra. už sa teším 🙂

orsulka
14. júl 2009

chorale.................no super!!!! ako sa maju babiky????????????

cikytka?????????? ako sa mate.....co moja SISI??????????????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre