Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
17. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
17. júl 2009

inak janula ma trocha strasi, bola na ET v den mojkho OPU, cize aj mne sa moze stat nieco podobne v blizkych dnoch ☹ to je podla mna aj dovod, preco tu takto malicko tehulkam nevenuju pozornost, lebo sa da i tak malokedy co urobit ,takze usetria koruny na odberoch a scanoch a pod....

ale dnes som si bola vybrat v lekarni starter kit, co som dodtala od mojej doktorky poukazku ako darcek 😉

orsulka
17. júl 2009

a čo to je??????????????? starter kit....??????
a zuzanka...nech ťa nič zatial nestrasi...ved janula sa ozve...nebojkaj......a nelakaj sa....pliiiis....

mzuzka
17. júl 2009

taka krabica od hugies firmy, v ktorej je 25 novor.velkost plienky, vlhcene vreckovky, prebalovacia podlozka, taka taska co si das donej par plienok, plastovy obal vzduchotesny na vreckovky, kremik na ritunku, vrecka na pouzite plienky, flassa a cajik, samponik,taka rukavicka na umyvanie, olejcek osuska.
normalne to stoji 15 libier. taka mila pozornost.

domika9
17. júl 2009

ahojte kočky tak ja som dostala normelne mršku myslím presne na 28 den 🙂 to sa často nestava takže super buduci víkend ideme do heliku na sono a snad to tento mesiac bude tak ako ma byť čiže ... ved vy viete 🙂

domika9
17. júl 2009

kočky no kde ste všetky ☹

kamka17
17. júl 2009

čaute... ja len na skok pred odchodom na pivko...

domi čau, tak snáď tento mesiac rozšíriš rady letných tehuliek, teda snažte sa, držím palce 🙂

mzuzka, supiš, že nakoniec si sa dobojovala aj na tú krv a ako orsul píše, žiadny stres a žiadne opičenie sa po ostatných, lebo aj janula isto bude v poriadku...a ten starter kit, to je bohovéééé...aj ja chcem...fakt že poteší aj takáto maličkosť, keď už nie sú normálne schopní robiť kontroly ako u nás pred 12tt

ostatným všetkým prajem pekný piatkovýýýýý večer a neuvarte sa, lebo ja už napoly som 😎 😎 😅

domika9
17. júl 2009

kamka a ty ako čo nove pochval sa 🙂

kamka17
17. júl 2009

domi...nové ani nič...v robote sme mali dva dni saunový svet, lebo nám testovali klimatizáciu, dnes už to bolo ako tak znesiteľné...dovču mám až na konci augusta a asi aj tak nikam nepojdeme a iui sa mi posúva rátam až na október, lebo idem asi v auguste na konizáciu krčka, ale akosi to v tomto teple ani neriešim

ty si sa po dovolenke v práci už aklimatizovala ?? nezabudli tam na teba ?? a isto si vyopalovaná ako od mora, podľa toho, čo si priebežne písala, že sa slníš a tak...

domika9
17. júl 2009

no slnila som sa to je pravda len ja som s tych svetlejších čiže ja aj od mora prídem radšej bledšia ako spalena takže to vyzera asi tak že nesvietim nadalako ako fosfor no ale zase niesom žiaden černoško 🙂
no a s tou robotou ved že ešte to nieje celkom ok ešte to nejaky den dva potrva 🙂 ale ked si predstavím že teraz do vianoc treba robiť 😖 ,
jaj ja som na ten tvoj krčok zabudla tak ale ved aj to zbehne 😉

mzuzka
17. júl 2009

kamka a to uz v oktobri mozes ist na IUI ked v auguste na konizaciu? mne povedali, ze po zakroku na krcku minimalne 6 mesiacov netehu,ale lepsie dlhsie 😨

drzim palecky, nech je ryyyychlo oktober 🙂

domi ukazkove kramose. naco budu cakat? teraz mas supis cyklus, takze teraz to priiide... ty ides na planovany sex ,ak ma pamat neklame?

orsulka
18. júl 2009

dobre ranečko 🙂)

mzuzka...tak to je fakt pekna pozornost .-))))
domika...tak je to fajn, že ukážkova mrška...tak nech je ukážkový aj celý další cyklus!! 😉 😉 😉

komarik
18. júl 2009

dobré ránko,

orsul, ty nemôžeš spávať? A ja som si myslela že tu dnes budem prvá. Ináč dnes som sa vážila a stále chudnem. Už mám 52kg. Nechápem.

orsulka
18. júl 2009

komarik..ahoj...to nič moja...to bude s tých nevolnosti......aspon myslim, ci nie???????? kde su maminy, tie by ti poradili.... 😉

a to vieš, ja ked nemám doma chlapa tak ani dlho nespim......hihihih...ale nie vstavala som ako keby som šla do prace 🙂)))ň asi mi fakt šibe.... 😀

komarik
18. júl 2009

tak si aspoň všetko porobíš kým je aké-také počasie. Na obed budú zase hicáky.

Asi to bude ozaj z tých nevoľností.

lucula73
18. júl 2009

dobré ránko do tretice... 😉

orsul - ale dnes je sobota,nevstáva sa do roboty 😀

komarik - ty sa máš,ja som už pribrala asi 4 kg z toho čo furt jem a pohyb skoro žiaden... ☹

inak mám doma malého maroda,boli sme večer na pohotovosti,lebo sme nemohli zraziť teplotu celké poobedie...tak marodko dostal liečiky a ja dúfam,že sa to tentokrát na mňa nenalepí 😒

mzuzka
18. júl 2009

ahojte,tak ja som to ranko dobre nemala.zacala som spinit. baby,mate niektora skusenost,ze sa to udrzalo aj po spineni?

lucula73
18. júl 2009

zuzi neboj,pokiať je to len hnedé,to može byť...aj komarik špinila....možno ti napíše viac...
ak máš ascorutin,tak si daj aj 2 tablety....

čo sa to tu deje stým špinením? ☹ 😒

mzuzka
18. júl 2009

nemam a nema mi ho ani kto predpisat, keby som sa objednala k mojej, tak dostanem casenku najskor o tyzden ☹

mzuzka
18. júl 2009

ja som dnes 34 dc

lucula73
18. júl 2009

a v lekárni ti nedajú?veď u nás je to bez receptu...

mzuzka
18. júl 2009

skusim , ako sa to uziva?

mzuzka
18. júl 2009

idem si skusit pozhanat ten ascorutin alebo nieco podobne, potom mi prosim vas napiste, niektora, ako ste to uzivali. to je hrozne, ze som tu odkazana na samoliecbu,ale este ze mam vas. dakujem ze ste helinky moje.

komarik
18. júl 2009

ahojte, to moje špinenie bol asi len planý poplach. Bolo to len raz také slabučké a pomaly si začínam byť istá že to mohla byť len nejaká špinka keďže pred tým som mala červené spodné prádlo. Možno bavlnka, ale viete ako človek reaguje keď sa vystresuje.

mzuzka, si ešte len na začiatku takže to môže byť ešte v rámci uhniezďovania. Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno budem držať palce nech to prestane.

komarik
18. júl 2009

o askorutine som ešte nepočula takže lucul sem s tým čo treba robiť?

lucula73
18. júl 2009

ahoj komarik - to sa dáva pri špinení alebo krvácaní,ono ten liek sťahuje cievy a tým pomáha zastaviť krvácanie..
užíva sa rozne,no može sa tri razy denne alebo ráno a večer dve tabletky...ja som ho brala pri prvom tehu,lebo som tiež krvácala ale presne si nepamatám...

zuzka - ak ho nezoženieš,tak pi veľa citronovej šťavy...to má podobný účinok a navyše je to zdravé...

komarik
18. júl 2009

lucul, ty pekne lieč Veroniku a dávaj pozor aj na seba. Ja som si stále myslela že malá ti dostala úpal a prejde to ale ak to nejde inak ako bez liekov tak sa držte. A tatino ti určite pomôže. 😉

mzuzka
18. júl 2009

lucka, dala som si ten citron asi 1,5 dcl cistej citr.stavy. v UK nie je ascorutin registrovany a similar tbl mi nedali, ze tu su vsetky lieky na recept. tak idem na pohotovost, lebo uz nemam len pri cikani na papieri,ale aj na slip. vlozke. ale zatial chvalabohu stale cierna krv, nie cervena.

lucula73
18. júl 2009

mzuzka - no škoda,že sa musíš trepať na pohotovosť...ale potom šup do postele a nech sa tvoji chlapi o teba pekne starajú... 😉

komarik - no veru,má angínu,žiaden úpal,ale už je lepšie,zachvílu príde moja mamina,donesie nám obed a ostane do večere,lebo moj mm je dnes v práci...aspoň si budem mocť poobede ľahnúť a pospinkať.. 🙂

surviver
18. júl 2009

Ahojte,peknu sobotu všetkym 🙂

mzuzka možeš sa dopovat aj vit C,tym tiež znižiš krvacanie,ale ak je to hnede,možno,že len jedno odchadza,alebo to maš z tych stresov,čo si mala v poslednej dobe....držim palce,nech to dobre dopadne,ale hlavne sa šetri a ležkaj

lucula ,aj ja som už pribrala 3kg,tiež musim stale niečo jest a tiež som vačšinou len doma,ale nestresuj sa tym,bud rada,že nezvraciame...tych par kil,to hadam nejako prežijeme 😉 Ja som sa spočiatku tiež stresovala,že priberam,že ako budem vyzerat....ale ked to počul moj manžel tak mi tak "vynadal" že či som normalna,že sa teraz stresujem tym ako vyzeram,že najdoležitejšie je ,aby bolo babenko v poriadku...a ked ma drobec počuje,že stale nadavam ,že priberam,tak isto z toho neni nadšeny,že mamina,nie je štastna ,že v brušku pekne rastie...... tak som si potom vstupila do svedomia a kg navyše teraz neriešim,a ked idem niečo zjest tak sa vždy drobca spytam,či by ešte niečo nezjedol 🙂 ...a som rada,,že nam chuti......Tak Lucula pekne papaj a starosti ohladom priberania prenechaj modelkam.....drobec je najdoležitejši a manžel Ta bude lubit určite aj s par kg navyše 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre