Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maska1
7. jún 2009

pekný dník vám všetkým prajem 😉
tijka ja som to vedela, že sú silní tí tvoji bojovníci, už len dva dni a máš ich v brušku, silno držím pästičky, a neboj ešte ostane aj na mrazenie 😉 😎

chorale
7. jún 2009

tija ďakujem za držanie palčekov 😉
ja idem asi tiež rezne robiť. ale sa mi nechce.
včera som bola trošku kultúrne žiť a viete koho som stretla? Krajka, recepčnú a sestričku - možno tam boli aj viacerí ale videla som len tíchto.

tija28
7. jún 2009

gabika - tak to ja som zase vcera narobila reznov ako pre celu gardu - a to sme len my dvaja.........no a celkom ma to bavilo,...............takze my kym ich zjeme vsetky sa paradne zapotime 😀

maska - diky za podporu 😉 ...............a Tebe vkladali po kolkych dnoch drobceka do bruska......a kolko bunkovy uz bol, nepamatas ??? 🙂

chorale - si si mala autogram vypytat..............ja by som si isto vypytala 😀 😀 😀

soni1
7. jún 2009

Ahojte baby, chcem sa opýtať, dr. mi vravela o nejakom centre, ale rada by som vedela, kde sa takéto centrá nachádzajú a čo tam vlastne majú za úlohu. Poradíte mi? Ďakujem

maska1
7. jún 2009

tijka ja som mala opu v utorok a v nedeľu mi vkladali jednu blastocystu so známkou 1-2, čiže na 5 deň po opu
😉

mzuzka
7. jún 2009

ahojteeee

no tijka super spravicka,hned budem mat krajsiu i ked u nas zase uprsanu nedelu

soni ake myslis centrum?reprodukcne?

babulky ako ste riesili prvy den mrsky? kedy ste pichli decapeptyl,hned ako prisla? ci ste pockali par hodin,ci ako?

mzuzka
7. jún 2009

tijka ak dobre ratam, ty mas dnes 3den po OPU?

tija28
7. jún 2009

maska - ..................a akeho krasneho Jakubka cakas 🙂 🙂 🙂

mzuzka - ja som mala dlhy protokol.........a som si pichala najskor decapeptyl rano.........ale akonahle som zacala uz stimulovat, tak az o 15-tej.....aj decapeptyl a aj puregon 😉 ..........a ano, dnes mam 3 den po OPU 🙂

chorale
7. jún 2009

mzuzka ja som od začiatku do konca pichala stále rovnako - večer. či išlo iba o menopur alebo obidve injekcie stále večer. pa už idem niečo variť.

cikyta
7. jún 2009

Tijuš-no super! Som rada,že sa držia všetcia siedmi bojovníci.Ja som to vedela! Len nech sa držia pekne dalej a od utorka-stredy nech sa drží 1-2 bojovníci v brušku až dlhých 40 týždnov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

tija28
7. jún 2009

chorale - tak pa ............a super obedik uvar 😀 😀 😀

ciky - diky moc 😉 ..............ved uz by som si aj ja zasluzila po tych rokoch tesilkovat sa ...........ved vsetky certove dlhy som uz snad splatila, tak teraz uz len darit by sa mi malo zacat 😀 😀 😀 a Silvinka sa ako dneska vyspinkala ??? kolko v kuse vydrzala 😉 😉 😉

mzuzka
7. jún 2009

ale ja rozmyslam nad tym prvym dnom. pretoze krajko mi povedal,ze doobeda je prvy den ten den,ak pride poobede,je prvy den az ten druhy.cize ak dostanem napr. o 10 rano mrchu,mozem hned aj pichnut,ci mam par hodin pockat,cico.boze mam ja starosti,ze? ale mam v tom akosi gulas

cikyta
7. jún 2009

No Tijuš.Včera som ju nepoznala,ako krásne spinkala a od pol noci koniec.Maximálne hodinu spí,aj to s takými výkrikmi 😀 No pa.Zas je hore.Pomoooooooc!!!!!!!!!!

tija28
7. jún 2009

mzuzka - velmi rada, by som Ti poradila, ale neviem, co je najlepsie, ze kedy to pichnut..............pockaj na nejaku skusenu s kratkym protokolom.........a isto Ti spravne poradi 😉

ciky - no Ty mas ale kolotoc...........snad sa malej uz coskoro polepsi a budete viacej spinkat obe 😉 .....ale podla mna uz Silvinka urobila aj tak pokrok, ked uz par-krat pekne dlhsie spinkala..........neboj, o chvilu uz to bude zase lepsie 🙂 🙂 🙂

domika9
7. jún 2009

ahojte tak tija ved to je super - uvidíš ty budeš mať nakoniec zo všetkych babatko takže pekne si pojdeš každy rok po bračeka alebo sestričku 😉
soni tvoja gynekologička ti spomínala centrum - tak asi mala na mysli centrum asistovanej reprodukcie čo ja viem tak je v Košiciach , v Bratislave , Martine , v Žiline ale v Martine je najlepšie 😉
ked maš zaujem tam začať chdiť tak sa stači objednať telefonicky na recepcii oni ti daju termin pohovoru , a chdi sa tam s rôznymi vecami ale vlasne sa tam hlada príčina neplodnosti alebo ked maš problem babo udržať -každa mame iny problem no v podstate ten isty nie a nie držať v naruči vonavy uzlíček pozri na stranku http://www.sanatoriumhelios.sk/ 🙂

domika9
7. jún 2009

žienky ktore ste mali planovany pohl. styk doktorka mi povedala že od dnes mam brať dufik 10 dni a že ked sa mrch nedostaví do 10 dni tak mam prísť len teraz neviem či po dobrati dufiku alebo v tych 10 -dnoch ked budem užívať dufik ? ale asi až po dobrati že lebo dnes je asi 18 DC +10 dni dufik je 28 DC a to nieje žiadne meškanie že?

mzuzka
7. jún 2009

no ja ked som mala tuto metodu, dostala som mrchu vzdy tak do tyzdna a popri tom mam cca 30 dnovy cyklus, ono to tak akosi inak pomota.vtedy mi doki vysvetlil,ze to funguje ako vyvolavacka,ak si posilni babo,ak nie si urychli mrchu

mzuzka
7. jún 2009

a do fazy neprisla mrska som sa veru nikdy nedostala ☹

tija28
7. jún 2009

domika - no diky.............ale ja verim, ze tu budeme coskoro tehulkovat jedna za druhou............my dve tiez istotne cochvila......a po nas pekne dalsie a dalsie, co su v poradi........ved toto je predsa plodna tema III. 😀
a s tym dufikom Ti ja neporadim, my sme takyto postup neskusali ani raz, tak vobec netusim, ako to chodi......ale jedno viem isto...........istotne si uz tehulka 😉 😉 😉

wolfskinka
7. jún 2009

ahojte

tija ... no supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr som rada ze tak bojuju bojovnicim ze palacinky mnam

ja som varila pecene koleno, kapustu a pecene zemiaky k tomu a hovadziu polievku ... cele doobedie v kuchyni, hroza

jerryjanka
7. jún 2009

ahojte
domika mne krajko hovori že do 5 dni po dobratí - takže maš prisť 10 dni po dobrati ak nepride mrcha
kym berieš dufik - ms ani nedostaneš lebo drži hladinu progesteronu hore 😉

tija28
7. jún 2009

wolfi - diky aj Tebe moc......................a sa mi normalne o jedle snivalo, by si neverila 😀 😀 😀

jerry - no ahooooj, co mas nove ???.............uz je ocinovi lepsie ??? 😉

jerryjanka
7. jún 2009

ahoj tijus
no lepšie ako lepšie - má nálezy rôzne - 😖
ale po 3 tyždnoch ho pustili z nemocky ☹ konečne 😵
inak nove nič - čakam na ovulku ktora bude o 3-4 dni podla toho ako sa rozhodnem pichnuť pregnyl 🤐

mzuzka
7. jún 2009

ahoj jerry , sme si na teba kolkokrat spomenuli, neboj, hviezdy sa nam zacinaju vsetkym pomaly otacat tym spravnym smerom. teraz bolo take trosku nepriaznive obdobie pre vela z nas, tak ta konstelacia, sa predsa posuva a my jedem do finale, a mozna pride i kouzelniik 😉

domika9
7. jún 2009

no vidíte tak ja by som to bola asi domotala keby som vas tu nemala , už som davno brala dufik tak preto sa mi to nezdalo ale teraz bude stres že či nebude tych 10 dni pre mna vela aby som stihla začať pichať heparín aby to bolo dostatočne včas
tija dufam že maš pravdu ved 4.6 bol šťastny deň 🙂

kamka17
7. jún 2009

žienky ahojte... 🙂 🙂 tak som sa sem konečne uráčila...bola som posledné dni taká nijaká, ničoho sa mi nechcelo, tak som ani nepísmenkovala...

ja na dnes variť nemusím, varil, teda piekol kuracie stehná moj drahý včera a ostalo, tak sa teším... 😅 😅

tijuš, tak tí tvoji bojovníci sú zatiaľ sqelí, tak ešte dva dni a isto minimálne jeden skončí v tvojom brušku, tak sa teším aj za teba 😎 😎
a nechceš potom poslať zopár palaciniek aj do žiliny ??

orsul...ako dopadli včera veteráni ??

k tomu dufíku...ja ho beriem už od minulej soboty, zajtra mi vychádza poseldná "dávka" a a to budem 22DC...čiže potom od stredy budem mať nervy, či príde alebo nepríde milostivá...a dúfam, že zas bude meškať ako minulý mesiac po utroši a ma zas porazí 😖 😖

domika9
7. jún 2009

mzuzka 😀 a vytiahne krasne kvetinky z rukava a zajica z klobouku

jerryjanka
7. jún 2009

mzuzka - no ja som v poslednom čase ešte väčší pesimista - a kym nebudem držať v náručí babatko tak tomu ani nebudem veriť že ten zazrak pride 😒 ☹

mzuzka
7. jún 2009

joj, mne by sa tak hodilo zo 3dni meskania.

mzuzka
7. jún 2009

jerry,ale dolezity je zaciatok, cize uz to ze sa k tomu abatku dopracujete, musi byt optimisticke ocakavanie, my sme tu predsa vsetky na jednom koni, s tym istym zajacom schovanym v klobuku a vsetky verime, ze tam naozaj je. neopustaj sa, to ti nepomoze, prave naopak. pamatas? padni na dno, kusok poodychuj, odrazit a vzhuuuru k vysinam, do oplodnenia. funguje to, ja som tam par krat polebedila, ale potom ta sila, achut...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre