Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. júl 2009

dobre rano prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulik bebebebe 😝 😝 😝

katy7 a ty si sa kde tulala ? mali sme stretko a sme chceli aby si prisla a teba nikde

ostatne dobre ranko

orsulka
30. júl 2009

http://ona.idnes.cz/zname-nejlepsi-rady-do-zivo...

a dobre ranko a j s babičkinými radami 🙂)))) veseleeee......

wolfi.....bebebebebebebebeb...nevyplazujem jazyk, ale kývam ruky okolo usi....na to tu nie je smailik.. 😀 😀

ty pocuvaj, sak mi dve keby sme sa stretli tak sa asi rehoceme furt, od prveho ocneho kontaktu 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
30. júl 2009

orsul no ved to asi by sme boli dost napadne tym rehotom, ale ved my sa stretnem v heliose, co si zabudla ??? ty pojdes na sono na KET a ja pre fotku babetka co dovleciem z dovolenky ... si zabudla ? ved som to tu spominala ze ja budem mat na teste // ked sa vratim z dovolenky a ked nebudem tak tu druhu domalujem a budu 😀 // a nech si ma ten hore nepraje ak to tak nebude

orsulka
30. júl 2009

katy....no čav.....fakt, že sa ukážeš.......

a brmbolcek stahuje a stahuje, takže cochvila asi bude kolaudácia 😀 😀 😀 tak sa hlasim, že prídem 😉 😉

kiari....mna ste nezavolalai na mrlenku...to asi preto ti bolo zle..... 😀 😀 😀 😀 😀 (aale nie, srandičky...) 😉

kamkaaaaaaaaaaaaaaaa...............laska moja de siiiiiiiii....chýbaš mi ,ta de siiiiii ???? chi chi chi....

mzuzka......nevadi, že si na PN, viem,že to doma budeš mať ťažsie o sa hlavy a myslenia tyka, ale zas...kedy chceš - lahneš - kedy chceš vstaneš.......aj na záhradke si možeš pomaličky porobiť.....
lebo ja viem, že moc neležiš.......bol včera taký tichý bonz (Marek)
😀 😀 😀

lusina
30. júl 2009

dobré ránko všetkým 😉
wolfi, ty si ranné vtáča, aj oršul. 🙂
kiari, podľa kvality vajok, ak budu silne, tak si dám vložiť jedno,lebo mne hned dr.Gaťová aj Miikulová povedali, že mne by dve neodporúčali, že ak by sa chytili, že by ma mohli fyzicky zničiť,že som chudá. a ty?
baby, ja som takáááá nevzdelaná, 😅 na čo sa pichá ten decapetyl, hm? 😕 som aj šmejdila po nete, ale k ničomu som sa nedopracovala.

wolfskinka
30. júl 2009

orsul neopisuj ..... to bola moja veta 😠

wolfskinka
30. júl 2009

lusina neviem na co sa picha nikdy som sa o to nezaujimala brala som to ako fakt ze to mam pichat ale preco ??? dobra otazka ....

orsul ty stara raketa heliosacka .. na co sa to picha 😀

wolfskinka
30. júl 2009

lusina no ja by som vynosila aj 3 .. ja som male tucne pivo 😀

wolfskinka
30. júl 2009

orsulka a vies co ma teraz napadlo ... ze co ked nas krajko vyhodi z heliosu pred dvere lebo ho budeme rusit tym nasim rehotom a za "slusne spravanie" nas vypoklonkuje von pred dvere 😀 😀 😀

orsulka
30. júl 2009

wolfi...ktorá veta?????? nechce sa mi to hladat......

a Krajko nas nevyhodí....bude sa tešiť, že tam roznášame dobru naladu 😀 😀 😀 a bude sa smiať s anmi, čo ho nepoznáš?????? 😀 😀

decapapetyl ale aj tie dalsie injekcie su na to, aby sa spravne a v dostatočnom množstve tvorili vajička, sak uplne presne to neviem, že konkretne, že na čo....je to druh hormonov a takto to funguje a tak sa to použiva v spojeni s gonalom, menopurom a inými.......

wolfskinka
30. júl 2009

orsulka tato ....

kamkaaaaaaaaaaaaaaaa...............laska moja de siiiiiiiii....chýbaš mi ,ta de siiiiii ???? chi chi chi....
tuto vetu som pisala ja tebe ty truhlik domotany co nepamatas

no ved to ale ja to fakt myslim vazne s tymi // na teste v septembri to az potom sa bude krajko smiat ked mu spadne kamen zo srdca ... nevysvetlitelna zahada ... akoze naco som zavarala tolko tych uhoriek, ked ich nebudem jest, som sa predzasobila, ked budem tehotna tak sa s nimi budem napchavat ... to da logiku nie ?

lucula73
30. júl 2009

dobré ránko.... 😉

orsulík - my sme sa stretli o pol 1,keď šla kiara z nemocky....to si ešte bola v práci,nie???ale také väčšie stretko by sme mohli teda hodiť.......

mzuzka je na PN? to sú mi novinky...konečne,len nech pekne oddychuje....

a ten decapeptyl slúži na to,aby vajka predčasne nepopraskali....preto sa pichá spolu s tým i stimulačnými injekciami.

orsulka
30. júl 2009

wolfiiiii..... 😀 😀 😀 😀 truhlík domotaný som?????, tak toto ma pobavilo 😀 😀 😀 krasne spojenie.....
a už som zabudla....soráč....... 😉
tak budu dve zahady za dva mesiace?????? ja to beriem 🙂

luculka, aj som si myslela, ved to je v pohode....som si len tak šprtla do Vas 😀
myslela som stretko na pondelok......ale zatial idem cestovat mimo PD, a neviem cas návratu..... ☹

wolfskinka
30. júl 2009

ake dve zahady ja neplanujem dvojicky ... alebo ze by stare rakety ty a ja to roztocili vo velkom style a krajko by bol najstastnejsi zo vsetkych este mozno viac ako my, ze sa nas konecne zbavi 😀 😀 😀 ved my sme tam uz ako inventar uz by nam mohli nalepit na celo inventarne cislo

orsulka
30. júl 2009

wolfi...no presne tak.......na moju otazku, prečo to zas nevyslo, totižto nevie dať odpoved..... ☹ a niekedy ma stihne predbehnut s touto otázkou....

tanitta
30. júl 2009

ahojte...
ak mozem trosku poopravit naco sluzi decapeptyl;)... ten je na potlacenie tvorby vlastnych hormonov.... na to aby vajka predcasne nepraskali je cetrotide alebo oraglutran...
...tak sa drzte kocky...

orsulka
30. júl 2009

tanitta.......................... dikes 🙂))))

ved pisem, že je to treba 😀 😀 😀 😀

lucula73
30. júl 2009

orsul - a teba som sa chcela opýtať...ten myóm nejdeš riešiť? 😕

jajulaa
30. júl 2009

Dobré ránko dievčatá,
tak zajtra mám konzultáciu ohľadne operácie 😕 .

Tanik čau moja 😀 😀

orsulka
30. júl 2009

lucula.....nie....obaja moji Dr. tvrdia, že to nie je problem....na nič netlaci, nie je velky ani nič take.....v septembri mam idst k Hudecovi na preventivku, možem sa ho na to este raz opytať, a uvidim......

komarik
30. júl 2009

ahojte, mne bolo vysvetlené že decapeptyl slúži na dočasné zmrazenie vaječníkov do stavu prechodu. V podstate aby nič nerobili a oddýchli si do doby kým sa nedodajú ďalšie hormóny na vytvorenie čo najväčšieho počtu vajíčok.

orsulka
30. júl 2009

no teda.......tolkoto vysvetleni......a potom si vyber 😀 😀 😀 😀

ahoj komi...už dnes lepsie??????????????????????????? 😕

orsulka
30. júl 2009

jajulaa.....tak tedda moc, resp. vobec si ma nepotešila s tymi vysledkami....kuuuurnik........a teda treba to riesit asi hned operačne, cim skor tym lepsie???????? 😕 😔 😔 😔

komarik
30. júl 2009

orsul, lepšie, už mi není tak zle ale zase mám iný problém. Som v nervoch lebo mám dáky divný výtok. ☹

wolfskinka
30. júl 2009

komarik ... ahoj okamzite k doktorovi ... hned nevahaj

kamka17
30. júl 2009

čaute...som nestíhala a ani nestíham...ale nedalo mi sa neozvať, keď vám...orsul...toľko chýbam 🙂 🙂 ďakujem

baby, ja mám dnes asi po 100 rokoch oblečenú sukňu...aj v robote si to všimli...a cítim sa celkom že fajn, aspoň mi poobede v meste nebude hic

komarik
30. júl 2009

wolfi, volala som sestričke a že mi na obed zavolá späť keď to preberie s lekárom. Ma porazí do vtedy

wolfskinka
30. júl 2009

kamka no neviem si ta predstavit v sukni ................ 😀 😀 😀 😀

mzuzka
30. júl 2009

ahojte vtacatka. babickine rady perfekt, ale jednu upravim - v puberte musi rodic, ohluchnut, oslepnut, osprostiet a dufat ze to prezije 😀

mzuzka
30. júl 2009

inak ja som mala vcera narodeniny, az dvakrat aj rano 18 aj poobede. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre