Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
2. jún 2009

brmbolcek,drobec sa dufam ma fajn 🙂 a aj ja mam narodky v septembri 😀

brmbolcek
2. jún 2009

super 🙂 🙂 vazne si september :::: ???? ja som v prvej polovici .... 😉 🙂 tak to je fajn ze sa drzkate a nech to vydrzi az na ten stastny konecny - zaciatok 😉 😉 drzim palceky 😉

surviver
2. jún 2009

ja koniec septembra a vdaka za palčeky 🙂

kamka17
2. jún 2009

v septembri je môj tatko narodený a viete čo by som chcela mu dať ako darček ???...no hádajte...ten by sa taaaaak hrozne tešil, asi viac ako ja, hihi...ja som inak november...ešte niekto ??

a dominka...nie, ja som ti nevolala a nepredávala som žiadny holiaci strojček, ja len dvíham hovory, keď k nám volajú...

brmbolcek
2. jún 2009

jaj kazdy mesiac je fajn .... kocky moje uz aby sme mi ho mali kazda prideleny na termin porodu ... nech to je aky chce mesiac ale nech uz je ................. pravda kamka 😉

kamka17
2. jún 2009

brmbolcek...pravda, pravda...kľudne nech vymyslí niekto aj nejaký trinásty mesiac, ak by sa vtedy malo narodiť to moje... 😉 😉

brmbolcek
2. jún 2009

kamkaaaaaaa 🙂 🙂 suhlasim s tebou aj ja by som na to pristala ... a ako ides ty teraz pokracovat ? idete na 2 IUI ::::?????

surviver
2. jún 2009

kamka a ty mas balkon smerom k Lidlu? som dnes bloa v Lidli tak som Ta vyzerala,či nepijes kavu,ale bolo chladno,tak som Ta nevidela 😀

domika9
2. jún 2009

ale ved hovorím že 4.6 je šťastny deň uvidíte o dva týždne 😎

brmbolcek
2. jún 2009

mne sa zda ze kamka byva na vlkoch c. 3...??? ci sa mylim ????

kamka daj nas do obrazu .... 😉 😉 😉

surviver
2. jún 2009

no ked si ja dobre pamatam tak na Hlinach.....

kamka17
2. jún 2009

ha...brmbolcek...ty odkiaľ vieš, že na vlkoch som bývala ???? tajný agent ?? alebo ma poznáš...ježiš...a nie na 3 ale na 2...a hej survi, balkón mám k lidlu a sme na 3.poschodí, tak by si ma asi ani nevidela, ale nabudúce ak budeš v lidli, tak zavolaj, ja vybehnem aj vonku 😀 😀

wolfskinka
2. jún 2009

ahojte tak uz som tu aj ja .... v tejto temicke

mia dobre si to zalozila tak snad sa na nas tie tvoje bacily poprilepuju ... my sme zapracovali na miminku a vecer znova tak uvidime ....

surviver
2. jún 2009

tak dobre,urcite zakricim,že modry konik 😀

brmbolcek
2. jún 2009

sranda kamka 😀 😀 😀 ... si prdstav ze aj ja som 2... vlkoch ...... 😉 to preto ta poznam zienka domacaaa 😀 😀

kamka17
2. jún 2009

brmbolcek...sa priznaj, kto si, lebo uvidíš 😠 😠 😠

brmbolcek
2. jún 2009

poctivo sa priznavam ze som to ja anko kamka mas , iba samu samucicku pravdu ... som tajny agent FBI 😀 😀 😀 a úrezradim ze si narodena v novembriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉

wolfskinka
2. jún 2009

brmoblcek tak to kamke moc asi nepomoze ....

kamka17
2. jún 2009

ale nechaj tak wolfi...šak nech sa tají, však sa s ňou nebudeme rozprávať a hotovo, keď je taká tajná agentka...herečka jedna 😠 😠 😠

survi...transparent si zober alebo megafón, nech ťa potom počujem a vidím... 😎 😎

brmbolcek
2. jún 2009

ludkovia moji zlatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , lucim sa s vami idem ja do vecnych lovisttttttttt idem hajat sa schulit k polovickeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉

P.S: kamka pokracovanie nabuduce 😉 😉 😀 😀 a wolfi mi urcite tiez pomoze 🙂 🙂 bay bay bay

brmbolcek
2. jún 2009

kamka normalne si mi SpANOK VZALA.... CO CITAM OD TEBA 😀 😀 😀 ..... PA PA

surviver
2. jún 2009

neboj nieco vymyslim 😀 ja tam chodim casto,tak aspon budem vediet,kde mam kukat 😉 a ked napiseš,ze mas periny na balkone,tak to bude jasne, a je to 😝

surviver
2. jún 2009

dufam,že Tija to ma už pekne pichnute.... 😵

kamka17
2. jún 2009

survi...ja tiež často do lidla chodím, lebo však je to najbližšie k nám... a celkom som si tam na to zvykla, tak dáme niekedy spicha na nákupe, xixi

surviver
2. jún 2009

no kludne možme 😀 je to bližšie ako Helik 😀

kamka17
2. jún 2009

survi počuj...však budúcu stredu máme stretko s babami v žiline...brmbolcek...ak chceš dojdi aj ty...potvora, nech viem, kto si... 😉

wolfskinka
2. jún 2009

kamka presne tak herecka jedna ... 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek a v com ti mam pomoct .. nechapem ....

survi no dojdi ak chces ...

surviver
2. jún 2009

no ja radšej zatial len do toho lidla,mne je teraz furt nejako blbo 😔 tak ja len na kratke trate,a vacsinou aj s doprovodom....normalne sa obavam chodit sama,lebo na mna casto pride taka mdloba ☹ ,ked som doma tak je to ok,lebo hned lahnem,nohy hore a prejde,ale v meste,no neviem čo by som robila.....ale lidl zvladam aj sama,hoci minule tam bola taka šora pri pokladni a mne prišlo nejako divne,že som potom ledva došla domov....

kamka17
2. jún 2009

no jo survi...tak teda nabudúce, keď sa budeš cítiť lepšie, tak prídeš za nami, nech sa zbytočne nenamáhaš, však sa ešte nastretáme až až...potom budeme porovnávať bruchá 😉

wolfskinka
2. jún 2009

kamka .. no to hej ... ja dopijem tuto becherovku s visnovym dzusom .. mnam idem zoehlit okupat a obtazovat muzika 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre