Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dunda80
8. jún 2009

čaute babenky 😉 jasné streda platí.Bola som chorá,ale už je to lepšie.Prajem Vám krásny deň.

wolfskinka
8. jún 2009

dunda ahoj .... no konecne si tu a zdrava
takze este tinka a sme na kompletku a kto sa este prida zo zilincaniek ?

dunda80
8. jún 2009

ahoj Wolfi 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

bola som v piatok v kauflande aj som ta vyzerala ale nevidela

dunda80
8. jún 2009

no bola som tam len do 13,00.Potom som si šla po lieky a ležať domov.Celý víkend som preležala a dnes už idem poobede makať 🙂 .

katka444
8. jún 2009

ahojte heliosacky. mam otazocku. aka je asi cakacia doba v heliose. akoze ak by som sa teraz objednala, tak asi na kedy ma objednaju?

mia1983
autor
8. jún 2009

kamka wolfi ahojte ale až teraz som dočítala, bože ste to tu riadne zapísali 😀 , no dneska som prišla do práce kuknúť a niečo poúčtovať aby som potom toho nemala naraz veľa 🙂 , tak trošku konečne medzi ľudmi

wolfskinka
8. jún 2009

katka444 tak to netusim .. mozno mesiac

katka444
8. jún 2009

dakujem za odpoved. mam momentalne taku dilemu. manzel bol vyšetrený u androloga s tym ze spg je v norme ale na hranici s nizkou pohyblivostou. mna vysetroval zatial len moj gynekolog. myslim, ze to boli len bezne testy. vsetko v norme. ovulaciu si sledujem cez BT, zatial bola vzdy. tak by som mala ist v auguste na laparku, na priechodnost vajickovodou. ale dost rozmyslam aj nad heliosom. ci ist rovno do heliosu, alebo si dat urobit tu laparku a az potom. neviete mi poradit co je lepsie? keby som isla hned do martina, tak mi tu laparku urobia tam, alebo mi ju budu robit v mieste bydliska?
uz sa nam nedari 1,5 roka. dakujem za vsetky rady 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

katka ... ak ti mozem doporucit .. kasli na laparku a chod hned do heliosu .. ja som bola na laparke je to operacia a vysledok tej operacie je ze ti povedia iba to ci mas priechodne vajcovody a to je vsetko, ziadny iny vyznam to nema ... a v heliose dokazu vajcovody obist a mas to bez bvolesti bez zbytocneho uspavania, ja som zbytocne zabila 3 dni v spitali aby mi povedali, ze mam priechodne vajcovody a to som vedela aj tak, lebo tehotna som bola ale potratila .... zbytocne, chod hned do heliku a porad sa s nimi

katka444
8. jún 2009

wolfi dakujem, tiez mam ten pocit, ze by bolo najlepsie ist hned do martina. keby to bolo od nas blizsie, uz som davno tam. ako casto sa tam chodi? ak by mi napr. robili folikulometriu, tak to tam musim chodit niekolkokrat v tyzdni? je to od nas 114 km a ja niesom taky sofer na dlksie trasy. musela by som to riesit autobusom. ospravedlnujem sa za tolko otazok

wolfskinka
8. jún 2009

pojdes na laparku zabijes dalsie mesiace a po laparke dalsie mesiace kym sa ti to zregeneruje zbytocne preflakany cas ... skoc do heliosu a spytaj sa na ich nazor .... ale myslim si ze ti to nedoporucia, laparku odporucaju iba vseobecni gyndosi ...

keby ti robili folikuklomatriu tak 2x za mesiac

wolfskinka
8. jún 2009

som volala na tu socialku, papiere uz su dnes nam to posle v poste aj nam domov a aj do navratu a potom sa tam mozem tento tyzden objednat ... no konecne

dunda80
8. jún 2009

wolfi,tak super,konečne sa to trošku pohne dalej však?

wolfskinka
8. jún 2009

dunda no presne konecne zase o krocik dalej ... ale nejdem sa z toho prehnane vytesovat .... tesit sa budem az ked budeme zaradeni v poradovniku a to je este dha cesta

dunda80
8. jún 2009

to asi ešte bude dlhá veru,ale už si na správnej ceste 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

dunda ved hej uvidime co sa udeje .. ci to pride zajtra a ako sa potom dohodneme v navrate ... dam vam vediet

orsulka
8. jún 2009

ahojte.......som v praci s ukončenou PN. ale hned ako som prisla z Martina, tak ma "privalili" povinnosti 😀 😀 ale už je volnejsie......okrem toho som tu teraz viac ako polhodinu docitavala vsetko od piatku!!!!!!!
teeeeeeeeeeeeeeeda!!!! vy ste ale ukecané!!! 😀 😀 😀
a ked to vsetko prečitam, tak potom mám z toho sem tam gulas, že kto čo a ako.....ale:

mzuzka...tak OKI...rozhodnutie rešpektujem, tesim sa ked dofrčiš do PD!!!!!! 🙂 🙂
wolfi.....tebe teda vam sa tiež veci pohli vpred...konečne ...super!!!!
tijuška............teda...7 bojovnikov v hre...sqeleeeeeee!!!!! jednoducho mi tam vsetci robite radost!!!! gratulujem a tfuj tfuj tfuj nech sa im dari až do konca!!!!!! 🙂 🙂

tinka....ja som ťa dnes v Heliku nevidela ☹ ☹ ☹

viem, že aj adulka222 tam mala byt dnes na kontorle...tak ako??????

kamka, domika........užili ste si vik?????? 😀 😀 😀 😀

kiarka, lucul....vas tiež pekne zdravim vy moje Prievidžnky zlate 🙂)))) plus všetky dalsie....

CIKYTKA::::::::....... cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

wolfskinka
8. jún 2009

orsulik ahoj .............. no cosi sa pohlo tak uvidime ako to pojde dalej a ci ten list pride zajtra ku nma domov a do navratu ... moja neskromna predstava je ze by sme mohli to prve sedenie absolvovat uz tento tyzden .. ale .... ked ja nieco planujem tak to vzdy dopadne na prd

orsulka
8. jún 2009

wolf....a už vie o tom vikende aj manžel????? 😉

kamka17
8. jún 2009

orsul zlato ahojky...ako dopadla v sobotu jazda veteránov ?? fest som na teba myslela, muselo to byť super
bolo v helíku veľa ľudí ?

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka uz vie .. uz som ho na to pripravila a napodiv nenamietal nic .... najskor su indivindi sedenia s parmi a az v druhom kole bude ta vikendovka niekedy koncom juna ... no dali sme sa na boj, musi bojovat teraz sa uz cuvnut neda .. davkujem mu to po kvapkach opatrne , dnes ked som mu povedala, ze to rozhodnutie uz je na svete a ze nam ho posielaju tak sa potesil ... a ze sa hned dame na tu pripravu ak by sa to stihlo este v juni no bola by som happy

kiara15
8. jún 2009

orsul ahoj mojo no co ste pokecali s dokym? 😉 tak som ticho dufala az do konca ☹
ale aj tak ta moooc obdivujem 🙂 a zelam ti to naaajkrajsie v zivote 🙂

orsulka
8. jún 2009

kamka...ahoj zlatik.............všetko dopadlo uplne perfektne...bolo 58 veteránov, takže kolona poriadna....bola aj sranda, ale inak nabehali a načakali sme sa neskutočne...cely den vlastne na nohách od rana od 7,30 do večera do 19,00.....ale vsetky autíčka dosli do ciela, žiadne sa nepokazilo....ako "navádzači" sme dostali velikánsku pochvalu, že sme vetko zvladli a dokonca od jedneho úcastníka sme dostali aj ponuku, aby sme aj knemu prisli robit navádzačov , lebo bude robit rallye na Kysuciach a že nám to perfektne ide 😀 😀 odiensli si to najviac moje nohy...v nedelu rano som sa normálne zobidla na ukrutnú bolest od kolien po členky.....notmálne velikánska svalovica!!!! ale fakt super...
ludi bolo velmi vela, stali popri ceste po celej trase a v Bojniciach pri Cieli pri Zámku ich bolo uplne že najviac....výborná akcia .-))))

wolfskinka
8. jún 2009

orsul no ty si ina sikulka

orsulka
8. jún 2009

kiarka....ano.....ved on je prefetkny.....kedže som vošla oblečená, tak už tušil....a tak mu vravim: No vidite pan doktor a Janka, práve pre tento Vás pohlad som rozmyslala, že dnes pojdem k pani doktorke Gáťovej ! 😀 😀
tak ale pozeral cez brusko a tak...a som mu povedala, že ked mrazačik tak až niekedy v septembri, že sa potrebujem dat do kopy hlavne fyzicky, lebo sa citim jak balon!!! 😀 😀 a okrem ineho mi zakázal sa vzdať...a že pokračujeme dalej....a ja že: no neviem.....a on, že: noooo žiadne take!!! 😀 😀 😀 no...poklad je to....
Janka Valchova sa len smiala, tiež babula je super 🙂)))

kiari, vy už ste sa s Hudecom nejak dohodli na tej laparke?????

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka .. krajko uz je taky .... ale je dobre ze mas este snehuliacika ... tento krat to uz vyjde MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

orsulka
8. jún 2009

wolf.......ja som velmi organizacný typ......ja a rozkazovanie , to je jedná ruka 😀 😀 😀 teda nie, ale organizovať niečo, vybavovať, zariadovat, behať okolo veci...tak to je moje......mojím snom by bolo maž takuto vlastnú agentúru, ktorá by vedela zabezpečiť komplet servis, či už svadby, stužkove, plesy, čokolvek čo treba dat dokopy.....len na taketo niečo treba nejaky ten vstupny kapital, a ten zas nie je....a tak sa angažujem aj takto dobrovlne kde sa lne dá......velmi ma to bavi 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka ... no dobre vediet nechces mi zmenezovat tu byrokraciu ohladom adopcie ?????

tinkaza
8. jún 2009

ahojte žienky..

orsulka - aj som Ťa tam vyzerala, či Ťa neuvidím, ale asi som Ťa nespoznala...nemáte značku PD- XXX CL? iba také auto z PD som tam videla, keď som bola ja...ale boli sme hneď skoro ráno, hoci som sa načakala aj na UTZ aj na krv...ale na UTZ som bola v zadu u Gáťovej, tak asi sme sa aj preto nestretli...neva, možno inokedy.

tijuška - no ako? to najhoršie už máš za sebou, tak žiadne také, že začínajúce obavy, skôr sa teš...a napíš, čo a ako??

žilinčanky - neviem, neviem, či sa tentokrát zúčastním toho stretka, mám asi chronickú únavu, celý víkend som preležala a keďže chodím do práce, tak je to na mňa dosť zaberák...neviem, či vydržím byť pri živote tak neskoro...Gáťová mi dnes povedala, že ak sa budem stále cítiť tak unaveno, mám sa hneď dať na PN, tak uvidíme.... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre