Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

my mame v stredu .......... zle si citala ty trdlo prid budeme happy

wolfskinka
8. jún 2009

opravujem sypem si popol na hlavu som sa sekla miesto zajtra malo byt zatial .....
je to v stredu o 17.00 pri fontane na marianskomo namesti

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka tak co s tym stretkom prides ???????????????????????????????/

cikyta
8. jún 2009

Ahojte!
Orsulka-najprv:cmuk!
A teraz: tak ma to ser.e,že ti to nevyšlo ☹
Krajko ti nepovedal po ET,že ťa zbije,ked to nevyjde?(Mne to povedal po 2 IVF a hop,bola Silvia.Asi som sa fakt bála bitky)

Dnes o 1 vnoci krpec vstal a zaspala až teraz na chvílu......už sa hmíri....Len kuká a občas reveeeeee.HOROR.

No jasne.Vstala po 10 minutach. ☹

wolfskinka
8. jún 2009

ciky no musis to nejako zvladnut

tinkaza
8. jún 2009

žienky, tak mi volali z Heliosiku, že mi znižujú dávku Gonalu, lebo že vraj som sa nejako rozbehla, tak to treba trošku pribrzdiť...na kontrolu idem v stredu, aj na embryologicky pohovor...už sa teším ako malá...hurááá 😀 😀 😀 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza no super ... takze v stredu budeme mat obidve doktorske turneeeeeeeeeeee.... tak o tej 17.00 musis prist ...

tinkaza
8. jún 2009

orsulka - že by stretko v ZA?? no teeeda, veľmi veľmi radi by sme Ťa tu privítali... 😲 😲

cikytka - hm, hádam ju to prejde, keď bude unavenučká, tak si musí zdriemnuť, no nie? 😒

tinkaza
8. jún 2009

čo je doktorské turnéééé? mne už otupieva aj mozog... 😅 😅 😅

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza .. ja idem v stredu o 13.00 na to sono prsnikov a ty do heliku na krv, sono a embryopohovor ....

tinkaza
8. jún 2009

ahááá, už mi zaplo...to je fakt, máš pravdu...len aby všetko dobre bolo...

o čom ste debatovali na ton embryopohovore? pamatáš? 😕

wolfskinka
8. jún 2009

tinka .. no teta embryologicka pozrela kolko mas folikov a pozrela v papieroch aku mate kvalitu spermii a podla toho navrhla ze ci oplodnit klasikou alebo ICSI a dohodnete sa ze kolko by ste chceli vlozit a ci chcete predlzenu kultivaciu .. ona vam vsetko vysvetli, neboj sa .. trva to cca 20 minut

tinkaza
8. jún 2009

aha, keď len to...na to všetko som už pripravená, pohodička...len vieš čo ma riadne nas...ra? tá situácia pod tým debilným Strečnom, s prepáčením za výraz...dnes som tam stála cca 1,5 hod, otrasné...no čo už, asi pôjdem cez Zazrivú...

😒

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza ... no ja mam stastie ze sa mi to posunulo o mesiac teraz by som nadavala aj ja 😀 😀 😀

snad od jula to uz nebude problem ... ked budem chodit na fotenie babetka 😀 😀 😀 😀 si verim ze truba blazniva 😀 😀 😀

tinkaza
8. jún 2009

haha, čo si, žiadna trúba, ty šišinko...ohromne sa mi páči, keď si takáto optimistka...to treba...mne známa požičala knihu s názvom PROS A DOSTANEŠ....tak asi tak nejako to MUSÍ fungovať, inak neviem...

a nerehli sa, ešte stále sme nezrušili tie preteky s kočíkami po námestí, nezabudla si? hoci aj keď to zrovna nemusia byť tie preteky, ale na nealko-pivo s kočíkmi tam pôjdeme, žiadny strach... 😎 😎 😎

wolfskinka
8. jún 2009

no ja si poziciam motokaru .............. alebo slohnem kosik z tesca ... 😀 😀 😀 😀

len aby sme ich tam po tom nealku pivku 😀 😀 nezabudli .... 😀 😀

tinkaza
8. jún 2009

nevadí, šlohni čo chceš, ale je mi jasné, že musíš stále vytŕčať z radu... 😀 😀 😀 😀 😀
tak to by sme ich tam zabudli skôr po alko-pive, tak sa hádam potom čašníci nepomýlia...chi.... 😀 😀 😀
neboj, nejako bude, skôr či neskôr....aj keby malo byť -20°C, tak tam nabehneme..uvidíš, ešte nás aj do Večerníka odfotia... 😎

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza .... no uvidime uvidime co sa udeje ... uz idem domov papa zatial, doma sa prihlasim ak tu este budes

tinkaza
8. jún 2009

pa, chod len domkov...neviem, či tu budem, lebo okolo 17:00 chcem ísť už aj ja dom..
ale zajtra som tu ako na koni... 😀

mzuzka
8. jún 2009

ahojte energiou a pismenkami nabite helinky.
orsul, obdivujem ta, a najviac sa fakt tesim nato, kedy sa zoznamime, mam pocit,ze sme jedna krvna skupina. ja som rozhodnuta, dat dve embryjka, takze ak to vybde, ty si clovek, pre ktore by som to jedno mimco odnosila. zaslusis si to, ten september chytis nasu vlnu za chvost a ide sa do zavesu.tijka bude priekopnik, tinka rana istoty,wolfi dotvrdi, domika potvrdi, ja potiahnem, kiiarka a lucul upev 😀 nia ty budes zlaty klinec, to najlepsie na koniec .
wolfi, super, aj malinky uspech je uspech. sustred sa na adopciu a nevsimnes si tehu,len zrazu zbadas, do prcic, tieto gate sa niako scvrkli 😉
tinkaza a aku mas teraz davku?
tijka, sedem statocnych je nadherne spojenie a to je znamenie, pretoze su naozaj statocni,takze niet co riesit
ostatneee helinky ahojteeee

ja nic nove, stale kukam na papier, ci nemam mrsku, lebo uz ma kazdou hodinou prist,ale ja potrebujem trosku meskanie, lebo mi pridu na tyzden svokrovci, teraz v stredu, tak by som tu chcela s nimi zo par dni pobudnut. milujem ich, su strasne dobri a moj mm sa o nich nepostara tak dobre ako ja.

mzuzka
8. jún 2009

joooj a kami, teba som tam akosi zabudla pichnut, asi preto, ze ty si istota, ty budes patron nas tehu.

tinkaza
8. jún 2009

ahoj mzuzka...ty si tu také slniečko, veru ako naša orsulka... 😉

pekne si to napísala, a úplne vystihla, a bodaj by si mala pravdu tak, ako to tu stoji cierne na bielom...

moja davka: zacala som so 150jednotkami a dnes mi znizili na 112,5 jednotiek..do stredy...uvidime, co a ako bude... 🙂

mzuzka
8. jún 2009

joj, tinka,tak ja mam decap a gonal ako ty, a tiez mam zacat 150 , no bodaj by som to od teba chytila. potom si kludne vystojim tu kolonu pod strecnom a pojdem ta vystiskat 😉

supeeer, tak vidim, ze sa konecne tie moje nocne hviezdickovske rozhovory zacinaju vyplnat. myslim, ze nam to tu rozbehol domcekov zazrak,ked otehu skvor,ako zacala so stimulkou. babulky,ideme vsetky nato, orsul je len taka mala vynimka, co potvrdzuje pravidlo, proste niekto sa musel obetovat ,aby to nebolo uplne dokonale, ale potom zlizne vsetku smotanu

tinkaza
8. jún 2009

no vidis, mzuzka, skutocne sme na tom rovnako, tiez popri Decap. mam Gonal, najskôr tych 10, od dnes "len" 112,5. V podstate mi to je jedno, pichnuť musím tak či tak, ale dnes som mala celkom fajn vysledky, som spokojna, ked vidim, ze to hlupe pichanie vedie k pozitivnym vysledkom. Velmi ma to potesilo a povzbudilo a uz vidim, ze to poriadne odsypa. Tesim sa na dalsie pokracovanie, uvidime v stredu na kontrole.

Trosku sa mi zda, ze sa to tehu pozastavilo, takze treba to zase rychlo sup-sup nakopnúť, aby sa to rozbehlo tym spravnym smerom. Samozrejme, najviac to stale prajem nasej Orsulke a wolfskinke, ale oni to vedia, tak to nejdem rozoberat. 😉

wolfskinka
8. jún 2009

mzuzka ... no to som si uz vsimla ze sa mi gate niako cvrkli ... ale tehu to nebolo ... iba som sa trosku vypapkala 😀 😀 😀 😀

tinka si tu este ?

mzuzka
8. jún 2009

presne mas pravdu, my ich potom tak otehuvirusujeme (strasne slovo si dokazem vymysliet), ze budu mat kazda 3cata 😉

mzuzka
8. jún 2009

a to pozastavenie, vies no aj taky boh plodnosti musi mat chvilu dovolenku, a teraz leto,slnko, doprajme mu oddychu,aby bol potom v plnej sile pre vsetky k dispozicii 😵

kiara15
8. jún 2009

pekny den zelam ale mala som pokazeny net tak som tu nemohla byt skor 🙂

orsul ano som uz dohodnuta 17.6.idem na interne a potom knemu tak som zvedava 😉

mzuzka
8. jún 2009

wolfi, aj to patri k cielu,ale ked sa nezmestis do dveri a zacne sadielko kopat, tak si na mna spomenies, ze mi to ta bosorka vybosorovala 😀 😀

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - som ešte tu, ale už pomaly balím dom...ty si už domka? riadna rýchlovka... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre