Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. aug 2009

orsulka tak toho sa nebojim, ze by som za nim nevladala .... to by musel byt inac namakany .... 😀 😀

mzuzka mne nic

kamka ty moc nevyskakuj, lebo ked nebude uz chciet chodit so mnou moj manzel tak sa obetujes ty ... tebe tiez trosku pohybu neuskodi 😀 😀 😀

orsulka
7. aug 2009

mzuzka...ani si nenapisala, ci je to slovensky spevak...ale heno mi napadlo...... 😉

wolfskinka
7. aug 2009

mzuzka ... a ty pochadzas povodne odkial z akeho mesta ?

orsulka
7. aug 2009

oprava hento....... 😉

lusina
7. aug 2009

Ahojte 😉
mzuzka, Krajko ma voľno ešte celý buduci týždeň.dr. je tam sama, ale je šikula, ide jej to výborne. 😉

wolfskinka
7. aug 2009

lusina super a ako to vyzera s tebou ?

lusina
7. aug 2009

wolfi, celkom dobre. 🙂 dnes som bola na poslednej kontrole a v pondelok mám OPU. vajok mám dosť a už su celokm veľke, čo diktovala dr. Mikulovej, tak od 16-22 mm. už to aj cítim, je im už tesno, potvorkám guľatým. 🙂
ráno som sa stretla s Kiarkou, milé žieňa, taka podarená. 🙂

mzuzka
7. aug 2009

orsul nie je slovensky,asi je to spanielska, alebo taka niaka. a spieva tam NA TA LY nie natalia. ale zalubeneho potesia aj tato.tu som zas ja nepoznala. robim totizto poradcu ako ulovit jednu slecnu 😀

wolfi,som z prievidze

lusi, dakujem za infosku

orsulka
7. aug 2009

lusina....no super...tak pondelok nepracujeme, ale držime palceky.... 😉

kiarka sa nam dnes ani nezvala........co a ako na kontrole..... ☹

mzuzka
7. aug 2009
lusina
7. aug 2009

oršulka,ďakujem.
kiarka vyzerala v pohode,mala tiež embryo. pohovor a spomínala, že OPU by mala mať tak utorok-streda, dúfam, že sa mňa nenahnevá, že som vám to prezradila. 🙂

wolfskinka
7. aug 2009

lusina no super, uz to cez ten vikend nejako vydrz ... a kiara ide na opu tie v pondelok ?

takze dalsia prievidzanka a co ta odvialo tak daleko ?

mzuzka
7. aug 2009

ostatnym na objasnenie, je to natacane cez stupacku, v jednom panelaku u nas v PD. on chodi aj normalne po ulici a takto si rozprava, tak ho sused natacal a natacal a myslim ze uz aj niake Cd je z toho.

orsulka
7. aug 2009

mzuzka...mne to nejde v praci pustit mame blokovany youtube.....ale poznam to 🙂

mzuzka
7. aug 2009

prave m i segra vravela, ze ho stretli v meste, zas sa vykecaval, ze maly isiel oci na nom nechat.ani nedychal, len kukal co to ujo a akomu vyprava 😀 😀 😀

orsulka
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
7. aug 2009

orsulik ja tiez nemam v robote v pc ani zvukovku

kiara15
7. aug 2009

no ahojte babule prisla som az teraz bola som u maminy a ona nema net takze 🙂

mzuzi doky povedala ze mozes to uzivat ze nic tam nevidela ze preco nie 🙂 🙂 🙂 bola zlata aj ked mala toho dost aj tak to kukla 😵 😵 😵

lusinka nehnevam sa kludne ze si povedala mam to vstredu viac menej lebo kontrolu mam v pondelok takze sa mozno este stretneme si velmi zlatunka a som rada ze si sa mi prihovorila dalsie super ziena som spoznala 🙂 🙂 🙂

no a ku mne mne to rastie ale nie tak rychlo ako lusinke nie ale povedali mi ze to ide v pohode krv bola dobra a v pondelok uz asi posledna kontrola a stredu OPV.folicul mam asi 7az 8 povedali 😉 takze viac ako minule 🙂

kiara15
7. aug 2009

orsul ozaj co uhorky?ja uz varym nalev tiez mi mm poslal robotu 😖 par poharov chcem zavarit 😉

janicca
7. aug 2009

ahojte helinky tak ja vás pekne zdravím po dlhom čase vidím že sa to super rozrastá 😉 😉 to je fajn

mzuzka - gratulujem ku svištíkom to je super len pekne sa opatruj a dávaj na seba pozor šikulica šikovná 😉

kiarka - tak ty si už poriadne ďaleko došla ešte pár dní a budeš tehu 😉 😉 držím silno palčoky

všetkým snažilkám tehulkám prajem len to naj,naj,naj 😉 😉

kiara15
7. aug 2009

janica ahoj moja a ty kedy zacinas? a ako sa mas? 🙂 🙂

janicca
7. aug 2009

kiarka - ak sa nezadarí do konca roka 😉 ešte sama neviem ako ďalej či pôjdeme znova do toho IVF....mali sme ísť s mm na kontrolny spmg tak potom sa uvidí ako ďalej ale ja som presvedčená že to pôjde normálnou cestou 😀 😀 mám sa celkom Ok sem tam nejaká depka z toho všetkého 😉...tak ty si to zobrala za ten správny koniec to sa teším 😉

kiara15
7. aug 2009

janica snazim sa dufam ze to vide aj mna nieco hnalo aby som to este skusila tak uvidim aj ked som presvedcena ze to vyde 😉 😉 😉

janicca
7. aug 2009

kiarka - budem na teba myslieť a držať palce aby to všetko dopadlo na jednotku 😉 to prve IVF to bola len príprava a teraz už vlastne vieš do čoho ideš 😉 😉

kiara15
7. aug 2009

janica ved prave ze malo ktore ivf prve vydu ze 2su uspesnejsie 😉

janicca
7. aug 2009

kiarka - ty si bola aj na tej laparke však? ako to prebiehalo ?

kiara15
7. aug 2009

janica super presne mi vsetko zapadalo.1den prides druhy ta operuju a na treti ides domov 😅
trochu ma to bolelo ale dalo sa.Este mi to doky natocil a pustil co vsetko mi odstranil 😉

preco aj tebe hrozy laparka?

minka051
7. aug 2009

Ahojte
Tak dnes bolo v helíku super janka mikulová je velmi fajn. Tak konečne som sa asi dočkala. Dostala som lieky a ked príde mrška tak začínam. Malo by to byť asi 19.8. tak dúfam že to bude OK.
Kiar dúfam že všetko je v poriadku.

kiara15
7. aug 2009

minka neboj vsetko je ok ja idem na kontrolu v pondelok a asi v stredu uz opv a ty kedy zacinas?
🙂 🙂 🙂

minka051
7. aug 2009

Kiara
Ahoj ja som teda dostala lieky a mrška by mala prísť 19.8. a to mi dali aj Dupaston aby prišla tak vtedy.Janka Mikulová je fajn všetko mi vysvetlila a dala dosť nádej. Ešte musí moj partner prísť na Trial Wast tes na spermie lebo naposledy boli trošku zlé ale viem asi prečo. Bol taký z toh vystresovaný že sa mu to skoro nepodarilo a polovicu no... nebudem dalej písať ako to dopadlo. Tak na piaty den stimulky mu to urobia znovu ale už je v pohode lebo velmi to chce. a ty ako si dopadla? dúfam že dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre