Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
10. aug 2009

luculka veru mozno sa aj stretneme aj my tam tak budeme a lieky mi vysli akurat dufam ze este ked mi budu volat sa to nezm,eni lebo by ma uz piclo 😉

wolfskinka
10. aug 2009

kiara uz vydrz uz sa blizi streda coby dup

kiara15
10. aug 2009

wolfi sak uz nejako doklepem 😀 este dnes vecer pregnyl a koniec s injekciami 😉

lucula73
10. aug 2009

kiarka a kolko ich dnes bolo?
a vlastne kedy je lepšie ísť tam,o 7 alebo o 8?či je to jedno?

kiara15
10. aug 2009

lucul nehovorila mi kolko ich je presne asi tolko ako pred tym ja neviem ale dost ich diktovala no aj tak v stredu sa rozhodne vsak k budem moct dam vediet.No a my sme prisli pred siedmou a skoro nikoho nebolo tam ale ked som vysla z ambulancie uz ich tam bolo dost. 😉 tak neviem ako tebe je lepsie a ty si neni objednana na nejaku hodinu?

lucula73
10. aug 2009

kiarka - medzi 7-8 mám ísť,klasicky....ide mi o to,aby ma moji v aute príliš nečakali,ale asi to necháme na neskor...

wolfskinka
10. aug 2009

kiarka drzim palce na tu stredu .. tfuj tfuj tfuj

kiara15
10. aug 2009

lucul tak tam bud pred 7.hodinou ak chces byt skor vybavena 😉

wolfi diky ved uz som stoho na nervy ze dufam ze to dopadne ok no proste musi 😉 😎

wolfskinka
10. aug 2009

kiara nehysac musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ako inac by to asi tak malo dopadnut ... hlavne klud

wolfskinka
10. aug 2009

no teda co sa tu dnes deje, kde ste vsetky ?????????????????

lusina
10. aug 2009

Ahojte babulky, ďakujem ze držanie palčekov, všetko dopadlo v poriadku, OPU v pohode, narkoza tiež. Mala som 22 vajok a z toho myslím, že 4 boli trojkove a ostatne všetky jednotkove a dvojkove, tak som zvedava na zajtra, že koľko sa ich oplodnilo.dala som si variantu aj IVF aj ICSI.8 na ICSI a zbytok na IVF, nechcem riskovať.zajtra sa dozviem.
aj personál bol výborny, chválim ich na 1, fakt boli veľmi zlaté. dr nas prišla 3x skontrolovat, je fakt suprová, aj čajik čo nám dali bol bobručky. 🙂
boli sme 3 na OPU, tak sme si tam fajne skecli. pustili nás okolo 11,15.
tak idem oddychovať, lebo bruško pobolieva.
tak ahojte, zlatko,Kiarinka, držím moc moc palce. 😉

lusina
10. aug 2009

afrika, dr.Krajkovič ma volno ešte celý tento týžden.
od 17.8. je v helíku, viem to, lebo dnes dr. hovorila, že sa teraz od pondelka chysta na oddych.
ak máš problém, skus kľudne aj jej zavolať, je zlatá, poradí ti. 😉

orsulka
10. aug 2009

lusina....tak tebe ten odber dopadol velmi dobre......tak držim palce na zajtra, ench je ich co najviac....zdravých a schopných 😉 😉

wolfskinka
10. aug 2009

lusina ... no klobuk dolu ... gratulujem, uz sa neviem dockat co bude zajtra kolko peknych jednotkovych embryjok budes mat

orsulka
10. aug 2009

wolfi...to su ine pocty,co????? o takých mi možme len snivat 🙂))) 🙂 🙂 🙂

orsulka
10. aug 2009

no nič..idem dom....dnes som nemala cas sa vam velmi venovat....a zajtra mam dovolenku......tak hádam z domu .-)))))) sa ozvem....cmukk

wolfskinka
10. aug 2009

orsul no ved presne .... mozeme len snivat

orsulik papa a peknu dovcu .... a isto sa ozvi, budem sa tu nudit bez teba cely den

mzuzka
10. aug 2009

gratulujem novym cochvila tehulkam, ja som teraz vstala, lebo dnes som bola v noci strazit vase sny 😉 kiari drziiiim palceky, uz sa to blizi a bude to dobre, verim tomu. fakt 🙂
ja sa uz neviem dockat domov, joj, uz nech je piatok. stredu este idem doki na kontrolu, mam prve ofcialne stretnutie s midwife, tak som vedava co bude dalej. uz budem v jej opatere a ked sa vratim z dovci, nech sa stane akykolvek problem, uz nemusim cakat na objednavku a prosit sa triast a bla bla, ale je to ako ked u nas ides ku gyndosovi. proste vezme ta hned. moja doki mi zariadila, ze mam tuto ''vymozenost'' uz pred 12tym tyzdnom.tak uz budem spokojnejsia.

wolfskinka
10. aug 2009

zuzka ,,,, midwife .... to je co ?

kiara15
10. aug 2009

wolfi ja tomu verym ze to vide ale vies clovek sem tam aj spanikari ked uz mas toho dost 😒 a ty ako?po Jonasovy 😉

mzuzi aj ja tebe verym ked to ty povies tak to tak musi byt 😉

lusinka no super riadna urodicka zajtra som zas zvedava dufam ze das vediet 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
10. aug 2009

katarinka33 tak si pekne odychnuta a citis sa ok?ja si stych tehu viruskou veru vezmem teraz ich budem potrebovt 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
10. aug 2009

katarika tak to je super len nech sa ti dari mna to dufam tiez caka 😉

mzuzka
10. aug 2009

ahoj wolfi - midwife neviem co to je presne pomenovat, na slovensku nic take nie je a v preklade je to stredna manzelka 😀 😀

je to proste zena, ktoru dostanes v 12tt pridelenu ako tvoju osobnu sestricku, ona ta pravidelne kontroluje, moc, tlak, sono, prip ak mas problemy, napise papier,ze ta ma pozriet lekar, urci ti terminy kontrol, ak potrebujes papier napr.do roboty ohladom tehu atd. cize nieco medzi sestrou a gynekologom. uzkospecializovana sestricka iba pre tehotne. mas ju osobne, len jednu a od 12 t az cez porod(je aj pri porode) a potom ti chodi pomahat domov starat sa o dieta, kym to potrebujes.taka osobna sestra asi.

lucula73
10. aug 2009

mzuzka a tú midwife to máš zadarmo?či ako to je.... 😕

lusina,no tak to je teda úrodička....krásna,určite ostane aj na súrodencov 😉

katarinka - tak sa držkaj aj ďalej tak dobre....nech ťa netrápia žiadne nevolnosti 😉

no mne je dnes od rána na figu,nerozumiem tomu,už by mi to malo hádam aj prejsť.... ☹

mzuzka
10. aug 2009

ahoj lucka, ano je to zadarmo, je to proste namiesto nasich poradni ,alebo tak niak. ono po tom 12 tyzdni, je tu starostlivost fakt dobra, aj vysetrenia, aj vsetko. mam narok aj na masaz, na volno ak midwife uzna, a tak. ale do toho 12tt, 0bodov. fakt swa tam musis prebojovat, mne velmi pomohla v tomto moja doki, ze ma tam vezmu uz teraz.aj sono, niektore ho absolvuju ako prve dokonca az v 13tt. to medzitym slovenky stihnu aj 2x doktora na slovensku.

katarinka, my budeme tehulkovat spolu ako vidim 😉 😉

domika9
10. aug 2009

no naše tehulky ale nikde tu nevidím domčeky babätiek takže šup šup peknekrasne nech to tu mame zdokumentovane lucula katarínka mzuzka a všetky ostatne šup šup nech mame prehlad 🙂
inač prajem pekny den

lucula73
10. aug 2009

domika ahoj,no ja si veru tú moju pneumatiku nebudem vystavovať 😀 😝 ale začala som nosiť elastické nohavice,lebo tie moje normálne mi začali byť nejaké tesné 😉

domika9
10. aug 2009

jaj ved ale ty už maš 13 tt to ja budem nosiť hadam v tej dobe už o 3 konfekčne velkosti viac 😀
no len luculnešpekuluj domček musí byť vyfoteny a hotovo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre