Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
11. aug 2009

komarik ahoj .... co mate vsetci ved 28dc je dost malo, ved ja mavam kramy az neskor, to len minuly mesiac sa stal zazrak a dostala som 28dc ... hahahahihihi ... tak ak ty mas poriadne boky tak to uz neviem co mam ja

no v tej zule a dule som sa sekla o 1 pismenko 😀

komarik
11. aug 2009

z či d to je jedno 😀

Ale povzbudiť ťa môžme, nie?

kiara15
11. aug 2009

pekny den vsetkym ked aj uprsany 🙂

mzuzi vsetko naj.... k meninam vela vela zdravia nech sa vam so svistikmi dary 😅 😅 😅

tijus ahoj moja kde si tolo bola?

wolfi len sa drz myslim na teba 😉

lusi uz napis som zvedava 😉

orsulik tak tie uhorky ti nezavidim ja som sa snimi trapila v piatok 😒

wolfskinka
11. aug 2009

hej jasne mozete ... ty vies co ... akosi mi ti je to jedno ... ci ano alebo nie

komarik
11. aug 2009

wolfi, to je dobre že sa snažíš od toho trošku odosobniť. Ak by to náhodou vyšlo tak by si pociťovala ešte väčšiu radosť.

wolfskinka
11. aug 2009

komarik ... vies co ti poviem ja sa tesim do tatier a na moravu na bicyklovanie a potom na dovolenku, teraz ma nejake tehu ani netrapi .. ked to ma prist tak to pride ... akurat som chalanom ukazovala fotky z tatier sa skoro pocurali od smiechu na jednej fotke mojho manzela na vrchole kopca .... vystizna forka to musim dat zvacsit

lusina
11. aug 2009

Ahojte kočendy heliosové. 🙂
tak mojích 18 dobrých vajok /bolo ich 22 ale 4 boli 3. hned po odobratí/, sa oplodnilo 14 a do rána prežilo 9 vajok.
takže tak. aj embryologička mi povedala, že sa potvrdilo čo som so jej hovorila, že len aby to množstvo nebolo na úkor kvality, že aj tie vajka boli trošku zrnité, tak už len sa dočkať ET-u a hlavne aby bol uspešny.
komárik, nič si z toho nerob, že nemáš bruško, moja švagrina mala v 6 mesiaci bruško ako ked sa ja lepšie najem, takže je to individuálne.nemaj strach, všetko je v úplnom poriadku. 😉

wolfskinka
11. aug 2009

lusina ... tych 9 uz zabojuje a na ake cisla ich ohodnnotila ????

kiara dik, ty mas zajtra velky den

ja neviem co sa mi deje ja som od rana vysmiata ako leco .... nechapem, asi mi hrablo

kiara15
11. aug 2009

lusinka aj tak super neboj 9to je dobry pocet

wolfi veru mam vsak uz som stoho n nervy

lusina
11. aug 2009

wolfi, známky mi nepovedala,len že su zatiaľ vyzeraju dobre, tak som zvedava, bodaj by aspon 4 prežili do et-u.

komarik
11. aug 2009

lusina, 9 je krásne číslo.

wolfi, som rada že máš dobrú náladičku.

wolfskinka
11. aug 2009

lusina neboj preziju ....

komarik az podozrivo dobru 😀

lusina
11. aug 2009

kiarinka, a ty ako sa máš? včera som ťa hľadala, ale už už si tam nebola. my sme prišli 7,30 ako kázali. a potom mi moja spolubojovníčka na vedľajšej posteli povedala, že si už odišla, že si ťa všimla, ked mi ťa opísala,tak som povedala, že áno to si bola ty. 🙂 dokonca ona si pamatala aj mna , sranda z toho množstva ľudi si vie takto zapamatat. to ja teda vobec.ja mám dobru pamat na tváre, ale z tolkych ludi, čo je tam, to sa neda.
wolfi, to je super, že si vesela, to je len a len dobre.ja som bola včera vyskerená ako lečo po celu dobu. 😀

wolfskinka
11. aug 2009

lusinka no vidis ... ja som tiez dnes vyskerena len aby som potom nerevala ... to sa tak hovori po smiechu byva plac, ale ked dostanem mrchu viem urcite presne ze revat nebudem ... budem sa tesit na tatry, bicykle a fuj br humus clostilbegyt 😀 😀 😀 😀

orsulik a ty co doma robis v takomto pocasi ?

kiara15
11. aug 2009

lusinka jha sa mam ok uz aby som to mala za sebou ja som stade odysla mohlo byt 7.15hod a ako mohla vediet kto som?nechapem?aj ona chodi na kona?

wolfskinka
11. aug 2009

kiara oni tam citaju konika ....

kiara15
11. aug 2009

ja viem ze sestricky citaju konika ale lusinka hovorila o spolubojovnicke 😉

wolfskinka
11. aug 2009

aha ... to som si asi zle precitala, konika cita kade kto

lusina
11. aug 2009

ona nečita koníka, som ja jej to pýtala, ani nevedela čo to je. ani ta tretia kočka čo tam bola s nami nevedela, tak odtiaľto si ťa isto nepamata.neviem, proste mi povedala, no že som videla, taku a taku pani /ta opisala/, že ona ide na OPU v stedu, asi si držala ten papier s pokynmi. alebo ja neviem.a dokonca mi povedala, že čo som mala ja v piatok v heliku oblečene, bola som v šoku, že si takto pamata. 🙂 ja si dobre pamatám, len zamestnancov helíka 😀 , ale ked mi začala opisovať čo mala ona oblečene, tak som jej potom povedala, že ano už viem, ty si sedela oproti mne v čakarni, všimla som si ju len preto, lebo ked išla na krv, tak tiež mala ten papier s pokynmi čo som mala aj ja, tak som aj mužobi povedala, aha, aj ta pani ide v pondelok na OPU.

wolfskinka
11. aug 2009

lusina .... nelam si nad tym hlavu .... vsimla si ta .. mozno si ta zapamatala preto, lebo si jej niekoho pripominala ...

kiara15
11. aug 2009

lusinka tak je dobra ked ma taku pamät ale ja som bola aj s manzelom tento krat konecne uz je doma 🙂 a kolko si das vlozit?

wolfskinka
11. aug 2009

lusi daj si 2 vlozit

wolfskinka
11. aug 2009

kiara a ty si das kolko vlozit?

kiara15
11. aug 2009

wolfi ak budu urcite si dam dve vlozit 🙂 🙂

lusina
11. aug 2009

jasne wolfi , som úplne kľudna. 😀
ale bola super,aj ta tretia spolobojovníčka, sme kecali celu dobu.aj čisla sme si vymenili, takže bolo to super. 🙂

wolfskinka
11. aug 2009

dobre kiara .. len tak pekne 2 bobacikov

lusi no som rada mna ked doviezli zo saly ja som zaspala a spala celu dobu az kym nas nepustili

kiara15
11. aug 2009

lusi aj mi ked sme boli este na tom prvom tak doky prisiel ze vsak mate odychovat a nie mat debatny kruzok ale zacal sa smiat 😀

wolfskinka
11. aug 2009

😀 no vidis ... tak ja som si pospala 😀 prikladna pacientka 😀 😀

kiara15
11. aug 2009

wolfi ano ale ja ked sa preberem tak uz nezaspim a uz som sa tesila domov 🙂

lusi a ty kolko si das?nenapisal si 😉

wolfskinka
11. aug 2009

baby to pocasie je uzasne ten dazdik je super, preto mam asi taku dobru naladu, neznasam teplo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre