Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
11. aug 2009

Wolfi-a komu? Nebolo tam živej duše.Len tá cudzia žienka na recepcii a o takom čase prebiehali OPU atd...a ved dr.Krajkovič tam tuším neni,tak načo dr.Gaťovu zdržiavať chudiatko,ked je sama?
A ešte som sa bála,že budu v čakárni ludia a nie každá žena,čo tuži po dieťatku znesie pohlad na bábätko.Tak načo im tak "pridávať"po psychickej stránke?

orsulka
11. aug 2009

ciky...tak ja som tam jedenkrát bola s mojou kolegenou a jej trojrocnou dcerkou... normalne tam na mna cakali vo vnutri, kym vybavim sono, ale chvala bohu nikto tam nezazeral ani nemal namietky.....a Zuzka sedela ako 5 penazí 🙂)))))

cikyta
11. aug 2009

No Orsulík-vydržali sme do nedele,ale tá cesta späť-sodoma...
S malou sme museli 2 krát stáť.Najprv Chrenovec,potom pred MT.Revala ako by ju rezali!!!!!!!!!!!Tak sme ju vybrali z vajíčka,tíšili,chodili popri ceste... ☹ Bála som sa o nu ,že zase stratí dych.
No a potom som grcala ja.Pretože som sa nedívala na cestu,ale furt na nu.Ocko mal s nami kríž!

A inak v u našich spinkaláááááá krásne.

cikyta
11. aug 2009

No idem upratať,lebo sme neboli doma 2 dni a vyzerá to s prádlom ako keby to boli 2 týždne.....pápá

orsulka
11. aug 2009

ciky...tak to som rada, že to dopadlo dobre....a nie som rada, že som vas nevidela...ale tak snad niekedy nabuduce..... 😉

wolfskinka
11. aug 2009

ciky aj tebe gratulujem k vyrociu ... cmuk a hlavne silvinke ku dnu usudlinia ... 😀 😀

ciky ty si jedene ohladuplny a nadoohladuplnejsi clovek ... klobuk dole ..ze nechces niekomu "pridavat" na psychike ... si fakt zlata

kiara15
11. aug 2009

ciky tak zajtra kukam malu Sisi a je v tych krasnych riflovych satockach?
😉 😉 😉

wolfskinka
11. aug 2009

kiara uz si pekna ??? ako bolo u kadernicky ?

kiara15
11. aug 2009

wolfi veru som o nieco lahsia 😀 ale nie som spokojna lebo som mala odrastene tak mi pekne zafarbila a podstrihla konceky a ofinku 😎 uz sme boli aj na nakupe a u sestri 😉

wolfskinka
11. aug 2009

kiara tak zajtra mas velky den ... pekne sa nachystaj hlavne sa dobre vyspinkaj a drzim palceky a tesim sa na to krasne cisielko .... ja uz pojdem pomaly domov tak zajtra tfuj tfuj tfuj

cikyta
11. aug 2009

Orsulík-tak příště... ☹
Kiarka-ano má tie ryflove šatočky a podakovanie bude písané atramentovým perom. 😉

kiara15
11. aug 2009

wolfi diky dufam ze to bude vsetko ok a veru som dneska taka ospala idem si polezat tak pa 🙂

wolfskinka
11. aug 2009

kiara ......... budeme na teba mysliet zajtra .... a urcite hned ako sa ti bude dat daj vediet ako co

zuzanabb
11. aug 2009

orsulka dakujem 😵
ciky kukala som foto malej co tu mas v albume a nemozem z tych fotiek a komentarom k nim 😀 😵

wolfskinka
11. aug 2009

kiara pekne tak oddychuj zajtra o takomto case to uz budes mat za sebou

wolfskinka
11. aug 2009

ja sa lucim ... papa a pekny zbytok dna, zajtra tu budem az trosku neskor ....

kiara15
11. aug 2009

kde ste vsetky?vsak sme uz na druhej strane 😠

lusina
11. aug 2009

ja som tu mojko,len ti akosi nikto 🙂

lucula73
11. aug 2009

ahojte,
ja som sa dnes celý deň flákala,takže....idem si vás dočítať 😉

a všetkým zuzkám prajem k dnešným meninám všetko naj..naj..naj....

kiarka zajtra na teba myslím,možno sa tam uvidíme...

lusina- veď 9 bojovníkov je krásne číslo...naozaj platí,že niekedy je počet na úkor kvality...

kiara15
11. aug 2009

lucul ahoj uvidime a mozno ano vsak aj tebe budem drzkat palce nech to mas vsetko ok 🙂

lusi uz sme tu asi len mi 🙂

lucula73
11. aug 2009

ja som tu,len kukám dačo na nete... 😉

kiara15
11. aug 2009

tak zatim idem na namestie zapalit sviecku ☹ ☹ ☹

mzuzka
11. aug 2009

ahojte, ja som dnes skoro cely den spala. tak az teraz na chvilku, lebo uz mam cestovnu horucku. idem balit, chystat a tak. zajtra idem aj ja so svistikmi dokimu. tak mame vsetky kontrolnu stredu 😀 😀

streda, je ho tam treba, ked nemozme inak atak aspon takto 😀

tija28
11. aug 2009

dobry vecer bambulky...............ja vas normalne nestiham 😉 dneska som bola v blave vybavovat a som rada, ze uz som konecne naspat 😉 😉 😉 a cez vikend som bola kamosku zaviest do italie na otocku, tak som vas trosku vynechala 🙂

no a vsetkym zuzankam aj ja zelam vsetko dobreeeeeee 😉

zuzanabb - tak ja by som Ti prave naopak - istotne poradila skusit este niekolko-krat IUI, kym sa pustis do IVF-ka, teda v pripade, ze mas v poriadku vajcovody 😉 pretoze aj IVF-ko je o stasti a hlavne o stasti 😉 a tam uz ide fakt do tuheho co sa tyka hormonov, takze aj ked zaplatite vela za niekolko IUI - skuste to viac-krat, ved sanca tu je takisto 😉

lusina - tak Ty mas 9 bojovnickom.............teraz uz len aby pekne vsetci deviati bojovali a bude tolko vela surodencov 🙂 🙂 🙂

kiarka - myslim na Teba v stredu moja 😉

orsul - Ty si ina masina s tymi uhorkami, hmmmmmmm 🙂 🙂 🙂

ostatne cavecte 😀 😀 😀

chorale
12. aug 2009

ahojte,
čítam že ste tu riadne popísali.
orsul šikovnica zavára len taký fukot 🙂
kiarka tebe dnes držím palčeky
zuzanabb - ja by som išla najprv do IVF, pretože pri IUI je šanca otehotnieť 30% a pri IVF 70%
mzuzka - ty si dávaj pozor na dnešnom výletíku

ostatné pa a pekný deň

zuzanabb
12. aug 2009

tija ja viem, ze IVF nie je sranda 😒 uz som tu pisala, ze keby som nemala ine zdravotne problemy, ktore ma nutia cim skor otehotniet, tak IVF este neriesim a skusam IUI na maximum. ...len mam strach, ze sa cas zbytocne natiahne a mne da coskoro reumatologicka cervenu a nasadi liecbu a zase budem musiet 1,5-2 roky cakat kym sa budeme moct na to vrhnut.

chorale, tento mesiac uz vyskusam toto IUI a uvidime... povedal slepy 😀

lusi drzim palce!

sue
12. aug 2009

Ahojte, prosím Vás, neviete či sa už MUDr.Krajkovič vrátil z dovolenky? 😕

wolfskinka
12. aug 2009

ahojte dobre ranko

sue az buduci tyzden

maska1
12. aug 2009

ahojte heliosáčky 😉 prišla som vás zasa trošku nakaziť 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ciky Silvinka je prekráááásne dieťatko, neviem sa na tie fotky vynadívať, fakt.... 😅 😅 😅

zuzky dodatočne vám prajem všetko naj k včerajším meninám, hlavne, aby sa vám splnilo po čom najviac túžite 😵

kiari držím na dnes pästičky všetky štyri 😉

zuzka no ahoooj 🙂 chcem ti napísať, že nestrácaj čas nejakými IUI, vrhni sa rovno na IVFko pri tvojej dg. nie je na čo čakať, naozaj IUI má tuším 15 % úspešnosť pri super spermiograme 😉

sue
12. aug 2009

Wolfskinka, ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre