Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
13. aug 2009

no aj ja dufam ... strasne drzim palce

kiara15
13. aug 2009

mzuzi ahoj svistici by asi len busali 😉

mzuzka
13. aug 2009

no asi tak kiari. to budu asi fakt ockove deti. to je tiez taky spachtos. 😀
ako a citis ?
ano orsul, najskor zravka, potom bola par dni gckavka,teraz spavka, som zvedava co nabuduce. 😀
inak vcerajsia krvicka OK. na sone sme ich pozdravili, su zase vacsi, rastu jak buci. jeden svistik 22mm a druhy 23mm.
vyzera to, ze sa to vsetko znormalizovalo. doki odobril definitivne dovcu.nevidi problem neist 😉

kiara15
13. aug 2009

mzuzi aspon ta budu posluchat a budu ti dobre spinkat 😔 tak je dobre ze je vsetko ok a rastu ako zvody to budu valibuci 🙂 🙂 🙂

orsulka
13. aug 2009

mzuzka...tak to je vyborna spravička.....že možete na tu dovolenku 🙂)))))

aj ja sa už na tu nasu tesim......este sesť dni....... 🙂

mzuzka
13. aug 2009

no po tych dvoch svrckoch, ktori si tam lebedili po jednom, 2 ja riadny valibuci, co sa tam budu tlacit, no neviem, ci sa mi splni elanie, konecne porodit normalne. asi zas bude musiet byt cisarak 😒
tak som chcela vidiet svoje detuse ako prva konecne.....
som len 9tt ale brusko mam pomaly jek pri zuzke pred porodom 😀

elizka
13. aug 2009

ahojte kočky
nakukla som k vám 😉 ........aj my navštevujeme Helios už druhý rok........10. júla sme si dali žiadosť na 1.IVFa momentálne čakáme na schválenie

kiara15
13. aug 2009

mzuzi ty a brusko?to nemyslis vazne ved si chudunka ako zdiap 😀

orsul a kam idete? 😎

orsulka
13. aug 2009

elzika...tak vitaj medzi nami......... 🙂 🙂

kiari...Slovinsko, Chorvátko....... 🙂

kiara15
13. aug 2009

elizka vitaj takze kazdu chvilu by si ju mala mat schvalenu 🙂

orsul super len si to pekne vychutnaj ja si ju vychutnam tu // 🙂

elizka
13. aug 2009

orsulka díky 😉

mzuzka
13. aug 2009

kiari BOLA som chudunka, teraz uz neobleciem absolutne jediny kus oblecenia, co som nosila. fakt, uvidis v pondelok 😀

wolfskinka
13. aug 2009

elizka vitaj .... to by si uz kazdu chvilu mala mat schvalenu ziadost

orsulka
13. aug 2009

mzuzka....žiadne strachy...aspon si možes nakupit nove veci....tam u vas su za babku 😀 😀 😀

elizka...a čo ste už vsetko absolvovali????? aj IUI?????

wolfskinka
13. aug 2009

mzuzka a co by si chcela ved dvojicky su dvojicky .... za par mesiacov budes ako velka futbalova lopta z manchestru united .... .... 😀 😀 😀 😀 len nechod na stadion aby si ta potom nepomylili ale zase taky beckham ...

mzuzka
13. aug 2009

joj, to ano orsul.ale keby mi mal kto ist kupit. ja nakupomaniak, nemam vobec chut,sa tam mrvit pomedzi ludi. ja som dobre 3tyzdne nebola absolutne v ziadnom obchode prosim pekne. 😔

wolfskinka
13. aug 2009

mzuzka a mam napad pozicaj si od syna nejake vygajdane rifle, ved pubertaci take nosia

a ozaj si mi stale nepovedala co na to povedala Zuzka mladsia ???

mzuzka
13. aug 2009

ahoj wolfi, s tymi synovimi gatami by som to nevyhrala, my sme vsetci taky od susienkov. od prveho po posledneho 😀

no zuzka mladsia si myslela, ze si znej utahujem, ale nakoniec uverila a uz nakupuje vybavicku 😀 😀 takze sa tesiii. a nahradila beta radio, uz to vie kazdy, kto swa nachadzal v jej tel. zozname.

wolfskinka
13. aug 2009

klasika .... ako si povedala .... takze budete velka anglicka rodina 😀 😀 😀 a mena nechas na deti alebo vyberies ty ?

mzuzka
13. aug 2009

vcera ked som stretla cestou z kupelne v spodnom pradle synacika, pozera na mna a hovori, mamina, vyzeras jak cierna vdova, tucna gula a z nej tenke hnaty trcia 😀 😀

kiara15
13. aug 2009

mzuzi neverim mozno ti brusko nafuklo ale ty a pribrata co na to povies orsul? 😀

orsul a do Slovinska idete aj byt ubytovany?kde tam presne?

mzuzka
13. aug 2009

no mena sme vybrali uz davno s tatom 😉 i ked treba doladit dvojickovske, ale chlapec dievca mame.

wolfskinka
13. aug 2009

a prezradis ake ?

kiara15
13. aug 2009

babule ako je to stym lepidlom co sa dava na embrika davaju nam to ?ci ako to je? 😒

elizka
13. aug 2009

dúfam, že to už schválené každú chvíľu príde 😅
už som toho absolvovala akurát dosť 😒 ......HSG, laparoskopia + polročná liečba injekciami, 3 roky každý mesiac sono, veľa krabičiek clostilbegidu, 5 balení injekcií PREGNYL, duphaston, 1x IUI a už ani neviem čo všetko ☹......mám pocit, že posledných 10 rokov som strávila najviac na gynde 😅 ....už som tam pomaly ako doma

kiara15
13. aug 2009

eliza a aku mas poistovnu?tiez vsetkym moznym presla ale ked mas tieto vysetrenia o to bude mat helios menej a sup rychlo do toho 🙂

elizka
13. aug 2009

ja mám SZP a tam má HELIOS momentálne poradovník ☹ ....Dr. Gáťová nám vravela niečo o decembri 😒 ...aspoň sa pripravíme, ukľudníme a hurá na vianočné sviatky traja 😀 😀

kiara15
13. aug 2009

aha tak ja som to mala ječdnoduhsie my mame vseobecnu a tam poradovniky nerobia chvala bohu ale ono sa to suchne neboj a veru odychnete si a potom na to 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
13. aug 2009

elizka ... no super ak ste v poradovniku tak to uz je dobre, moze sa este aj niekto uvolnit tak sa posuniete skor, zazraky sa stavaju a tu niektorym kockam sa stali a uvolnili miesto inym .... 😀 😀 😀
myslim na komarika, domceka a este ktosi tu mal take zahadne tehu ale nespomeniem si kto

orsulka alicka je tehotnaaaaaaaaaaaaaaaa ma hcg 17.5

elizka
13. aug 2009

ešte mi Dr. Gáťová šepla, že sa stáva, že niekto vypadne, ochorie, otehotnie, alebo si to rozmyslí a poradovník sa skráti 😉.....len aby sa dovtedy polepšilo mm 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre