Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. aug 2009

kamka ty chces ist k vestici ja na to nemam odvahu

lusina
14. aug 2009

AHojte bábiky 🙂
ako sa dnes máme? Kiari, ako? už je to lepšie?
mia, komarik,gratulujem, super správy, len tak dalej.
wolfi, orsul, ma pravdu, hady je zle, ale nedaj sa tým odradiť, povedz si ,že to bol len sen a hotovo.
ja som sa dnes dobre vybuvala, vstala som o 8. 🙂 som sa napapala a prišla som vás kuk.

orsulka
14. aug 2009

kamka...no vitaj dievča stratene 😀 😀 😀 vidim, že ťa čaká pekný vikendik.......a potom tá nemocka......ale budeš mať aspon za tým, abudeš pokračovat dalej .... 😉 😉

lusina.....ahoj...... 🙂 dobra naladička dnes????????

wolfskinka
14. aug 2009

no diky baby vy ste mi dali ze hady je zle ... no preboha som zvedava co ma caka dnes asi zalahnem do postele

orsulka
14. aug 2009

WOLFI.... 😀 😀 😀 😀 aj to je riešenie, zalahnuť a zakryť až po krk 😀 😀 😀 😀 ale zas by si možno stratila pekný den 🙂))))

sen je len sen.....a ked si to vsugeruješ, že sa niečo zle stane...tak ver , že sa aj stane.....
kašli na to..... 😉

wolfskinka
14. aug 2009

kaslem na to ... dnes je pekny den, vecer si ideme sadnut so znamymi a cely vikend

kiara15
14. aug 2009

pekny piatkovy den vsetkym zelam 🙂 🙂 🙂

komarik mas termin na moje narodky 🙂

orsulik co kedy a kde??? 😒

dominka never na sny 😉

orsulka
14. aug 2009

KIARI....caf......stretko predsa....... kedy a kde...????????

kiara15
14. aug 2009

orsul jaj ale mi to nedochadza 😀 😀 orsulik a ty nevies nieco o tom lepidle ci to dava aj helios?

orsulka
14. aug 2009

KIARI.....no...podla mna žiadne lepidlo neexistuje...to je blbosť...to oni len tak vravia, aby sa to chytilo.... nedavaju tam nic....je tam len embryjko...... 😉

wolfskinka
14. aug 2009

kiari ake lepidlo ??? to som este nepocula ...

orsulka
14. aug 2009

Kiari....mne to stretko vyhovuje najviac v pondelok....lebo v utorok už budem balit na tu dovcu.....ale to zas ty budes ležať...a ležať....a ležať....... 😉

kiara15
14. aug 2009

orsulik uz sa ma to pytali v dvoch temach ze si davaju aj lepidlo tak preto sa pytam?a stretko tak si ho spravte aj bezomna vsak potom nabuduce pridem veru budem lezat a lezat ale ak by mi to prelozili tak by som prisla.

wolfi ani ja neviem ake lepidlo len sa ma spytala ci som si dala aj lepidlo a som zostala vyburana 😒

janula18
14. aug 2009

kiari to "lepidlo" je to že vlastne oni zarušia obal embria a ked sa vloží tak by sa to malo rovno uchytiť. Ale v Heliose to nerobia

wolfskinka
14. aug 2009

orsulka a kam idete na dovcu ?

kiara15
14. aug 2009

janul ahoj moja tak predsa to je?a preco to nerobia? 😉

orsulka
14. aug 2009

wolfi...už som to tu pisala milionkrat...Slovinsko, Chorvatsko......

janula...svalovica????????????? 😀 😀 😀

orsulka
14. aug 2009

...............o tom lepidle som v živote nepočula..... 😕 😕 😕 keby to bolo, tak mne ho urcite dali..... 🙂 🙂

wolfskinka
14. aug 2009

no ja viem ale kde presne do akej casti sa pytam .... na konkretne miesto na nejaky ostrov alebo tak ....

janula18
14. aug 2009

trochu cítim lítka, ale inak v pohode.
To lepidielko sa nazýva asistovaný hatting, alebo tak nejak, robia to asi v Blave a v Košiciach. V Heliose som sa na to pýtala tam NIE

orsulka
14. aug 2009

JANULA.....tak ja tak podobne...ale trochu aj chrbát citim..... 😉 😉

oni to v heliose nerobia preto, lebo tam je dost velke riziko poskodenia embryjka, ked ten obal narezávaju....

wolfi...ideme priamo do Ljublany....a potom ostrov Krk.....
lne trosku trpnem, moj doma vera vravel, že od bud. týždna sa ma v celej europe púokaziť pocasko - takže paráda.....
ale budeme autom, keby bolo treba tak zlezieme hádam aj nižšie do teplejšich miest 😀 😀
momentálne mi to je jedno....hlavne aspon na par dni odtialto odisť a vypnut.....toto som už dávno nemala, aby som cele leto prepracovala v práci 😝 😝 😝 😝

maska1
14. aug 2009

ahojte, prišla som na vás urobiť kuk 😉
a s tým lepidlom je to tak, robia to aj v Helíku ale len v rámci genetickej predinplantačnej diagnostiky, vtedy vlastne narúšajú obal embryjka, tak mi to raz napísal Krajko na ich stránke 😉

wolfskinka
14. aug 2009

orsul no parada tak si to uzi .... ja som bola kedysi na makarskej a v pule a este na krku ale to som bola dieta .... tak si to nepamatam

maska to uz 27tt ... len teraz si tam mala 5tt a bum ved ty nam ides za chvilu rodit

😵

orsulka
14. aug 2009

Maskaaaaaaaaa....no ahoj moja 🙂 🙂 ako sa ti dari???????

tanitta
14. aug 2009

ahojte...kuk sem http://www.gyncare-sk.com/m7.htm

asistovany hatching a asistovany chemicky hatching su dve rozdielne veci ...pri tom prvom sa "mechanicky" dopomaha narusit obal embria a pri tom druhom sa pouziva teda podla toho linku nejakky chemicky pripravok pripravok..

orsulka
14. aug 2009

hmmmmmmmmmmm...piatok....abo šecia pracuju, abo šecia oddychuju......

nikde nik..... ☹ ☹

že:
mamííí, kupiš mi zmrzlinu????????
za to, že spím tvojím otcom, mi ešte nemusíš hovoriť mami!!!!
a ako ti mám hovoriť????
no normálne: Igor...

😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
14. aug 2009

ahojte, ja uz mam cestovnu horucku.
orsul co to citam, ake stretko? co kde? ja nic neviem? ja som mimo? 😕 😕 😕
janulka ahoooj.

vsetky ostatneee cavtee, krasny vikendik vam rajem.

wolfi, kasli na hady, ja by som musela mat tych zlych dni aj ja jaaaj, pretoze ja mavam hady v snoch pravidene, mam z nich hrozu, doslova fobiu, vystrasil ma na balkone slimak natiahnuty bez domceka, lebo pripomina hada. a potom swa mi o hadovi snivalo hadam tyzden.

maska, super, zze ty uz to budes mat za sebou, ja musim trpnut do porodu. drzim palceky

kiarka ,lusinka len do toho...

wolfskinka
14. aug 2009

mzuzka .... no ja ked vidim hada velke aj 5 cm som schopna vyliezt v sekunde na 13poschodovy barak ... ja mam z toho hrozu, minule som videla hada tak som sa tak vylakala ze mi svokro hned nalial konak kym som sa ukludnila ... hrozne pavuky mi nevadia ale ked vidim hada chyta ma sialenstvo

orsulka
14. aug 2009

mzuzka...sak stretko, lebo dojdes...!!!!! 🙂 🙂
mohlo by bot v pondelok?????????????

mzuzka
14. aug 2009

fuj wolfi, to mas to iste co ja, a v tom pripade neplatia ziadne znamenia, proste po zlom dni,alebo len obrazku v novinach, podvedomie vyvolalo zly sen, a pri takychto ludoch ako sme my, to ma podvedomie lahke. strci ti tam hada a hotovo.

orsul, jasne, moze. len mi potom hadam dajte vediet, kde a kedy. a kto ide?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre