Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
18. aug 2009

tijuska ahoj....🙂)) dakujem dakujem krasne....🙂))))) a tak tym že ci dvaja alebo traja, ja to už ani neriešim, som tak vystavena psychicky, že relax je to jedine co momentálne vidim 😀 😀 😀

ale tesim sa že veris na zázraky 🙂))))) cmuuuuuuuuuuuuk....... a čo ty?????? myslim teraz na pracu, firmičku vlastnu.....

😕 😕 ????? už sa na tom pracuje????????

wolfskinka
18. aug 2009

tija pozdravim ked ju netsihnem v spitali pojdem urcite za nou domov

tija28
18. aug 2009

orsul - tak snad sa nam vratite traja 😉 .......no my ideme otvarat teraz v septembri jednu prevadzku, tak cochvila budem mat frmol........ale este predtym idem znova do toho talianska, ale to uz len tak zurovat na jachtu a tak, a nato sa docela tesim, len jedine, co ma paradne serie je, ze som prave dostala mrchu - no mam to super nacasovane 🙂 🙂 🙂

wolfi - dakujem.........Ty si moje zlaticko 😉

wolfskinka
18. aug 2009

tijka ja viem aj ty moje ... chudiatko kamka teraz mozno lezi na stole

orsulka
18. aug 2009

tija.....tak aj mna čaka mrcha na dovolenke.....a čo s tym..????? no nič, len sa snažiť, aby možno vobec neprisla 😀 😀 vcera som si pisala zoznam veci, čo treba kupit a zobrat so sebou a začinal že: vložky, tampóny..... 😀 😀 😀 😀

tija28
18. aug 2009

wolfi - to asi ano, ale ona je silna osobka, takze aj toto hravo zvladne 😉

wolfskinka
18. aug 2009

no ved hej ... len aby to dobre dopadlo vsetko a hlavne tie vysledky aby boli dobre

orsulka
18. aug 2009

wolfi....tiež si myslim, že kamka to aspon bude mat za sebou a bude moct spokojne snažilkovat dalej.....a potom už pojde ovela lahsie 😉 😉

tija....tak prevadzka bude...frmol bude.....ale ty si tak akčná žena, že som dávno taku nestretla.....ty stihaš jednoducho vsetulinko 🙂))))))) akurat to niekedy fakt vyčerpáva........
to Taliansko - jachta...tak to bude paradička 🙂)))

tija28
18. aug 2009

orsul - tak takto zacinal aj ten moj 😀 😀 😀 ..........no parada 😀

wolfi - isto budu....................a aj kamka sa coskoro docka tehulkovania - uvidis 😉

wolfskinka
18. aug 2009

orsul no podla toho co hovorila, tak polroka nebude moct ... ale mozno jej teraz po tej operacii povedia nieco ine

orsulka
18. aug 2009

tija 😀 😀 😀 😀 😀 no super......žiadna výhra, ale ako sme sa trafili.... 😀 😀
ako ides teda pokracovat s Hudecom?????? ides douživat tie antibiotika, a potom kedy zas prifrčis do PD??????

wolfskinka
18. aug 2009

baby co si myslite o kombinacii uzivania vitaminov

zinok uzivam, lebo mi po tych antibiotikach zacali vypadavat vlasy
vcera som zacala uzivat betakaroten, kvoli dovolenke
a mam posledne 3 tabletky calibrum babyplan a miesto toho idem uzivat kyselinu listovu

cize co vy na kombinaciu ... zinok - betakaroten - kyselina listova ???

orsulka
18. aug 2009

wolfi...ja neviem, ale nemalo by to robit problemy.......akurat ja by som kvoli dovolenke betakaroten neuživala....bude ťa chytať na oranžovo!!! 😀 😀 😀 raz som to skusila a ta farba mojho opalenia sa mi vobec ale vobec nepacila..... 😒

wolfskinka
18. aug 2009

orsulka len ja sa tam vobec nejdem opalovat je som sneda ako keby ma cigani stratili z voza , ja sa nikdy neopalujem, ja ked som pri vode, tak som celu dobu vo vode, mna dostat z vody von tak to je velmi velky problem ... takze nase dovolenky spocivaju v tom ze ja som stale vo vode a permanentne kazde dve hodiny ma muz vyhana z vody ze sa rozmocim a je v baleni 30 tabletiek a 15 vyzuivam ja a 15 muz .... to len taka prevencia

orsulka
18. aug 2009

tak potom v pohode......ved kolko mas kadejakych vitaminov že multi......a tam mas pokombinovanych tých vitaminov do aleluja.aj ked tam su nižsie hodnoty ako ked to beries samostatne...........aj ked to ty beries takto samostatne, tak to hadam nevadi, zas nemas toho tak vela..... len 3 druhy.....v poho

wolfskinka
18. aug 2009

ten zinok budem dlhodobejsie uzivat kvoli tym vlasom a je tam napisane ze priaznovo vplyva aj na pohlavne organy

komarik
18. aug 2009

ahojte babenky,

ja len k tomu výbuchu včera pri PD. Môj muž mal službu a vedenie im nakázalo aby stíhačka letela nadzvukovou rýchlosťou. Ešte to brali ako srandu že čo ak to zrachotí veľmi nahlas a ľudia sa vyľakajú a ono sa to naozaj stalo. Ale na ospravedlnenie oni za to nemôžu, lebo ako vedenie nakáže tak musí byť. Na veliteľstve by si mali uvedomiť že nie je sranda takto strašiť ľudí. 😉

orsulka
18. aug 2009

komarik...tak toto u teda fakt ine srandy...!!!!!! ti poviem, že prave v tom čase sme sedeli aj s mzuzkou v restike...bolo tam dost ludi......ked to "buchlo" sa zatriasla cela restika, a vsetci v momente ostali ticho!!!!! vsetci sa len pozerali v smere odkial sme si mysleli, že to ide....a ostalo hrobove ticho.....bolo to velmi neprijemne a sklucujuce, neprajem to zaziť nikomu.....

zlakla som sa paradne..... bolo to podobne ako ked buchli vojaci v Novákoch

orsulka
18. aug 2009

😔 😔 😔

wolfskinka
18. aug 2009

komarik a to v tej stihacke sedel tvoj manzel ???

komarik
18. aug 2009

wolfi, nie, on je letecký technik a vždy ako posledný kontroluje stíhačku pred odletom či je v poriadku a komunikuje s pilotom a vežou.

orsul, najhoršie je že chalani o tom ani nevedeli. Len dnes ráno keď mi muž volal tak som mu o tom povedala a on to hneď referoval kolegom a pilotovi. Možno sa to bude riešiť ale ako vždy nič sa nevyrieši keďže príkaz bol z vedenia.

wolfskinka
18. aug 2009

no to mas teda sikovneho manzela ...

ja sa tu dnes zblaznim sa tu nudim ako pes, uz som objednala aj tenisovy kurt na zajtra ... a dnes tu je akosi mrtvo, inokedy netsiham citat a teraz ...

orsulka
18. aug 2009

komarik...ja viem, aj som to pochopila viem, že ako funguje armada...ked je rozkaz musi sa posluchnut!!!!! viem, že oni za to nemožu, len je smutne, že niekto "HORE" dava taketo s prepačenim pripečene rozkazy!!!! a zrovna nad Prievidzkym okresom.....
inak mam kamarata, čo robi leteckeho dispečera na Zvolenskom vojeskom letisku 🙂)))

wolfskinka
18. aug 2009

orsul a ako mzuzka uz jej vidno dvojickovske brusko )?

orsulka
18. aug 2009

wolfi...ano.....ma už brusko normalne velke .-))))) svištikovia rastu ako z vody .-))))))))))))
ide aj na kontrolu do Heliosu, dufam, že sa nebude hnevat, že som to napisala...... 😉

komarik
18. aug 2009

orsul, no teraz je letisko odstavené lebo prerábajú dráhu tak máme konečne tiché leto. My sme už na ten hluk boli v podstate zvyknutí. Teraz lietajú z Malaciek z Kuchyne tak plašia vás. Minule sa im to stalo aj na BA. 🙂
A kamarát má dobré zamestnanie. 😀

komarik
18. aug 2009

tak a všetky baby už majú bruško a ja som stále len ako s troškou sadielka na bruchu. Už ma to hnevá 😝 aj ja kcem bruškooooooooooooooooooooo.

wolfskinka
18. aug 2009

komarik bud rada aspon vela nepriberies ....co chces furik aby si uniesla brucho pred sebou

orsulka
18. aug 2009

komarik...no ved možno ty si z tych, ktorám najviac narastie až ku koncu tehu...zatial si uživaj, že si vies zaviazať topanky bez problemov 🙂))))))

wolfskinka
18. aug 2009

VED PRESNE .. KOMARIK NAD TYM ZE NEMAS BRUSKO SI HLAVU NELAM ....

ja by som sa nebranila ani ziadnemu brusku hlavne nech je v noom zdrave babatenko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre