Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
19. aug 2009

a nevolaš sa nahodou Mirka ?
no kajka my sme to mali trošku komplikovane s udržaním tehotenstva 3x sa to nepodarilo teraz som tehotna 4x tak snad to už bude dobre - zisťovali nam tam príčinu neuspechu a teraz sa budu snažiť to udržať 😉
a ty?idete na ivf?

kajka39
19. aug 2009

drzim ti palce nech sa zadari!!!!! obdivujem ta, ked si to tak zvladla 3x a nic z toho. Ja som bola na IUI no dnes po 14dnoch, test bol negativny ☹ No a neviem ci IUI skusit znova alevo IVF? Nemam ziadne zdr.problemy no nie som ani tehu
nie,nevolam sa Mirka

domika9
19. aug 2009

a už dlho sa snažite? neboj tam ti isto pomožu a tam sa deju aj zazraky tak možno budeš patriť k nim 😉
držím palce určite saaj ty čoskoro dočkaš 🙂

lucula73
19. aug 2009

domika - ano ,to bolo presne 6+0tt,tak mi Krajko povedal,aj mimčo už bolo vidieť,aj slabulinko bilo srdiečko,ale na tej fotke vidno len vačok,nedalo sa to odfotiť,bolo to maličké 😉

a ty si ktorý deň cyklu?

kajka39
19. aug 2009

dominika, dakujem !!!! 🙂 snazime sa asi 1a 1/4roka ale na zaciatku asi 1/2r. som nic nesledovala, ovu a tak az po case. Tak uvidime, trocha mam aj strach aby sa podarilo. Je to tazke na psychyku, no zvykam si 🙂 🙂 🙂
Drzim aj tebe palceky drzte sa! Zatial papa

domika9
19. aug 2009

lucul ja som dnes 19DPO a den cyklu je myslím 35

domika9
19. aug 2009

takže zajtra by som mala byť rovnych 5tt tak snad tam bude už niečo vidno lucul a ako s ytm sonom zo spodu alebo cez brucho?

domika9
19. aug 2009

a teraz ma dovolenku Gáťova alebo su tam obaja?

lucula73
19. aug 2009

domika - určite zospodu,cez bruško by nevidela asi nič.....ja som bola aj v 13tt na sone v helíku a robila mi sono Gáťová a zospodu..bolo lepšie vidno..

lucula73
19. aug 2009

teraz je tam Krajko,dokina oddychuje 😉 som strašne zvedavá,moc ti držím palčeky..a tie injekcie odkedy picháš?

domika9
19. aug 2009

a nemože sa nič stať nemože to babu ublížiť? ved možno sa tam ledva drží

cikyta
19. aug 2009

Surviver-So Silvinkou to bola taká predtucha.Ale uplne samozrejmá 🙂
Domika-cmuk na bruško!Blahoželám a želám,nech sa tam drobček drží dlhých 40tt!

domika9
19. aug 2009

od včera normalne dnes bez strachu ako keby som ich pichala už roky

lucula73
19. aug 2009

domika neboj,veď tú sondu ti nevrazí až do brucha 🙂

domika9
19. aug 2009

bože neverili by ste aky mam strach normalne furt lietam na wc a sondujem toaleťak či nešpiním alebo nekrvacam fest som zošokovana
ciky 😉

domika9
19. aug 2009

a to ked zajtra oznamim v robote šefovi že na piatok chcem volno a od pondelka už asi neprídem to len budu šoky neviem či sa vobec vykoktam 😒

domika9
19. aug 2009

ciky Silvinka je taka krasna ja furt na nu kukam taka krasna okaňa ked pojdem v piatok do heliku pojdem očumovať nastenku 🙂

domika9
19. aug 2009

no žienky idem sa ja vyspať na moj zajtrajši den šoku už teraz mam strach aka bude reakcia ☹
tak pa

cikyta
19. aug 2009

Domika takže:1.Dobru nôcku
Po 2.Nesmieš mať šoky,lebo si bambulku vyplašíš z bruška.Vždy si hovor:Nič ma nerozhádže!!!!!!!!Ja mám vyhrate!!!!!!!!!!!Mám bábätko!!!!!!!!(Teda ešte nie na svete-ale mám mám mám)Takže kašli na všetky stresy 😉

chorale
20. aug 2009

ahojte,
domika krásne. tak mi to urobilo krásne ráno. a ciky má pravdu žiadne šoky. ja som tiež 3.krát tehu a som teraz úplne v pohode.na začiatku som si stále predstavovala kde dáme postieľku a ako budeme dávať bábetko medzi seba ked sa zobudí a vobec som nemyslela ani nemyslím že sa može niečo stať. to ani nepripúšťaj, mysli iba pozitívne. držím palčeky

maska1
20. aug 2009

ahojte prišla som vás pozdraviť holky heliosáčske 🙂
chorale tebe som ešte ani nezagratulovala k tehu 😅 len nech sa pekne drží bábika celých 31 tt 😵
a ako si tehu prirodzene, alebo po ivf, nejak nemám prehľad 😒

chorale
20. aug 2009

ahoj maska, absolvovali sme 2IVF.verím že sa bude držať, len tento týžden som chytila takú nádchu že ma ide poraziť. celý rok som nebola chorá a zrovna teraz. 😢

kuspitka
20. aug 2009

Ahojte.ako sa mate??co mate nove???

komarik
20. aug 2009

ahojte, čo to tu čítam?

domika, to je skvelé. Viem ako sa cítiš lebo aj ja ešte stále idem na WC so zatajeným dychom a kontrolujem čo sa deje. Ale po uplynutí 3 mesiaca to už neberiem tak tragicky. Trošku som sa uvoľnila. Hrozne ti držím palce aby ste boli v poriadku, veď teraz už viete ako na to a picháš si ten heparín. Tento raz to musí skončiť až v 40tt 😉

kiara15
20. aug 2009

ahojte a pekny den??? 🙂 🙂

dominka ako si dopadla uz som zvedava?? 😉

domika9
20. aug 2009

no tak šefovi som oznamila stresoval viac ako ja a to som mu prizvukovala že to ešte nieje 100 percent a na konci dna povedal pred všetkymi že tu asi dnešnym dnom končím ablabla bla klaža na mna pozerala že so robi lebo ja som im to nepovedla len jednej koleg. a ostatne nevedeli tak to kecol pred všetkymi čo niesom nadšena tak už len stresovať na zajtra dnes som bola si 100x na wc či nič ale zatial ok 😉

mzuzka
20. aug 2009

ahojte, kukla som len tak na pol ocka, domiiiiiiiii jupiiii huraaaaa, strasne sa tesim, naozaj, teraz uz len nenervit, nestresit, a jjuj huraa juchacha.

ja 2 dni nemam ani skvrnku na gatkach, tak som tgiez juchacha, v sobotu ma kukne krajko a uz budem mat spokojnost na dusicke uplne.

zdravimm, tesiiiim, naozaj. 🙂 😵

domika9
20. aug 2009

no poobedny spanok mam za sebou za chvílku do postele zase 🙂

kiara15
20. aug 2009

dominka a u Krajka si dnes nebola?na to som bola zvedava ?? 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre