Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
31. aug 2009

Ahojte kočky.Zelám pekný dník.Len som vás prišla pozdraviť.Proste musím 😎Prajem vám,nech sa vám všetko,na čo siahnete podarí 😵
Orsul servus cestovatelka moja jedna!

kamka17
31. aug 2009

ciky čau...sa mi snívalo, že som v helíku bola a Silvinku na fotke tam videla...ale či tam bol aj text, to fakt neviem 😒 a dúfam, že kým sa ja zas naživo do helíku dostanem, tak ju tam ešte spoznám 😀

orsulka
31. aug 2009

sorry...ale fakt že práca....... 😠 no čo vám poviem, nejak som si odvykla 😀 😀 😀 😀 silno som rozmyslala, či dnes pridem do prace, ale urobila som dobre, že som prisla.......lebo inak sa tu 2.9. zbláznim....

ale tak mali sme sa fakt vyborne, slniečko nám prialo, aj more...aj vlny boli, aj neboli, aj studensie, aj teple, aj zmrzlina, palcinky, veeela piva a hrušky 😀 😀 jednoducho relax......takže fajn fajn......

kamka......ty mi napis srdco, ako to vsetko prebiehalo u teba, vsetko bolo OK???? citala som, že sa citiš vyborne, ake vysledky????? a čo dalej????? prosim......

cikytka.....kuriatko moje, dakujem za sms na dovci 😉 😉 Mojej Sisi vsetko naj k jej meninkám - dodatočne, ale o to viac zo srdiečka 🙂 🙂

katarinka....len sa neprepracuj!!! hihihihihihih......ako sa mavas???

a co mzuzka?????? lucul a spol?????

domika9
31. aug 2009

orsul jak ti zavidím (ale len v dobrom) ten pocit v mori ked sa bliži vlna a tak fajne ta na nej hojda ten pocit zbožnujem 😉

domika9
31. aug 2009

kamka zatial niesom pn tu si ešte len dam vystaviť zatial som si to vybavila takto som doma a niesom pn 😉

domika9
31. aug 2009

žienky neviem aku aviváž používate ale mam pre vas bobasticky tip ja používam bud lenor alebo silan ale radšej mam lenor a teraz začali robiť take 3 nove všetky v zlatej flaši ale každa kusok iny odtien no ale poviem vam to je vona mylím že dnes sa fajne sfetnem jaj by som sa jej aj napila jak fajne pachne

wolfskinka
31. aug 2009

ahojte ..

orsulik este som tu ... sem tam este kuknem na net ... ale uz balim nestiham, aka bola dovca ???

domika .. no tak to je sila co sa ti stalo .. dufam, ze ten let nam prebehne hladko..

kamka .. budem sa snazit neutopit .... len aby ma nejaky zralok nezozral ked sa pojdem potapat na utesy ... a moj muz ma nevymeni za tavu, lebo dvojhrbu nezozenie a z jednohrbej by spadol 😀 😀 😀 😀 a navyse on sa velkych zvierat boji ... 😀 😀

orsulka
31. aug 2009

aho wolfi....tak prajem prijemnu dovolenku, a super oddych !!!!! 🙂

domika 😀 😀

wolfskinka
31. aug 2009

orsulik dik .. ale este vas tu budem dnes chvilocku strasit ... ako bolo na dovolenke ? 😔

orsulka
31. aug 2009

wolfi.. ako na dovolenke....skvelo...skvelo...skvelo....!!!!!!!!!!!!!!!!!! stredisko sa mi velmi pacilo, aj ked na moj vkus velmi vela ludi.....a predovsetkym, je to fakt asi stredisko pre rodiny z detmi!!!!!! tam bolo toooolko vela detiiiiiiiiiiii!!! na každom kroku, na každom metri na plaži 🙂))))))) su tam pre ne vyborne podmienky.....a vrestike by ste nenasli jeden stol, kde by nebolo nejake dieťa 😀 😀 😀

wolfskinka
31. aug 2009

orsul no to fakt bola super dovolenka .. a vy ste tam nieco neupatlali ?????

orsulka
31. aug 2009

wolfi....... 😕 😕

😀 😀 😀 čo ja viem??????? uvidime 🙂))))))))))) sice skor nie ako ano......ale........ 😉

domika9
31. aug 2009

orsul a kde ste to vlastne boli?

orsulka
31. aug 2009

DOMI...OSTROV kRK - STREDISKO bAšKA 🙂))))

domika9
31. aug 2009

hm dobre vedieť 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
31. aug 2009

ahojte všetky helinky prajem fajn deň 😉

dnes som bola v helíku a stretla som sa tam s Kiarkou je to veĺmi fajn ženská také slniečko vysmiaté 😉 aj sme trošku pokecali ako keby sme sa poznali už 100 rokov 😀

kukla som aj princeznu sisi taká bábika 😉

orsul - vitaj doma a hor sa do práce 😉

wolfi - štastnú cestu a príjemnú dovolenku prajem

wolfskinka
31. aug 2009

orsul .. to slovo uvidime nepouzivaj .. to neprinasa stastie ...

janicca dakujem

orsulka
31. aug 2009

janica....ahoj 🙂)) dik za privitanie 🙂)

no kiarka je slniečko!!!!!!!!! nase Prievidzske slniečko 🙂))))

wolfi...rozkaz šefe - nebudem použivat 😉 😉 😉

wolfskinka
31. aug 2009

orsul este ze tak, mne to slovo nikdy neprinieslo stastie tak som ho vypustila ... ked som v sobotu bola v heliku tak mi krajko povedal .. ze uz by sme to mohli ukoncit so stastnym koncom, ze uz by bolo na case ... ja som mu na ot povedala, ze som za ...

janicca
31. aug 2009

orsul - ja viem že v Prievidzi su len samé slniečka medzi ne patríš aj ty 😉

ozaj babeny nemáte skusenosti s tou bilynkárkou Kopáčovou náhodou som zablúdila do tej témy......

wolfskinka
31. aug 2009

JANICCA no ja sa ku nej chystam ked sa vratime z dovolenky .... mala som tie kvapky od toho saralatana .. ale skor mi zle urobili tak som ich vysadila .. vzdy po stimulke clostikom som mala min foliky a sliznicu mm a teraz som mala iba a sliznicu zalostnych 6mm ... a bylinky nemozu uskodit, uz som si zohnala aj kontakt

orsulka
31. aug 2009

janicca........ nooo,že jaká pochvala...hihihihihihihihihihih 😀 😀 😀 to zato je u nás furt pekne...a nepoprši a nepoprsi .... 😀 😀 😀

ja som tiež videla tu temu, chvilku som to citala, ale skusenosti žiadne nemám....... a este mi jani pripúomen...ty si v stimulke IVF?????????

wolfskinka
31. aug 2009

sa mi uz nic nechce uz by som najradsej sedela v lietadle

janicca
31. aug 2009

orsul - asi niečo na tom bude s tým dážďom 😀 ja viem moc tu neprispievam ale čítam každý deň 😉 nie som v stimulke IVF akurát dnes sme boli na kontrólny spg.a výsledky budú tak cca za 10 dní... objednali nás na 21.9 a potom sa uvidí ako ďalej či laparka alebo....ja sama neviem teraz som skôr v takom štádiu že to hádžem za hlavu chcem si dať pohov od hormónov atď...ja vás všetky obdivujem ako stále bojujete 😉

wolfi - skúsim aj ja tu babku bilynkárku ako stále pchať do seba tie hormóny

wolfskinka
31. aug 2009

janicca ja tam chcem skusit ist hned ako prideme z dovolenky

orsulka
31. aug 2009

no wolfi....!!!!! musim napisať, že sa teda činiš!!!!! 😉 😉 po kvapkach bylinkarka........ 😉
ale tak , budem držať palce, aby dovolenka okrem relaxu a oddychu splnila aj ine prianie 😉 😉 😉

odkial letite???? z BA????? a dufam, že nie cez SKY?????????

janicca
31. aug 2009

wolfi - ty už nič nerob 😉 ja nenávidím to balenie a čakanie na odlet atď čo sa týka dovolenky 😉 ja som vždy z toho chorá 😉 ale ti závidim takú super dovču hneď by som išla 😉

orsulka
31. aug 2009

janica......treba si aj oddýchnuta komplet zregenerovat telo....teda aspon podla mna......
len ked niekto už nemá cas.... 😉 😉 😉

wolfskinka
31. aug 2009

orsulka .. no ved to myslela som si ye tie kvapky zabrali ale sa mi to moc nezda vysadila som ich

janicca a preco si myslis ze som na koniku, lebo sa neviem na nic sustredit tak aspon si s vami pokecam ... zbalene este nemam stale je to ne zemi porozkladane ☹ nemam na ot naladu a nakoniec to dopadne ako vzdy zacnem balit hodinu pred odchodom na letisko ako sa poznam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre