Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
11. sep 2009

Domika,cmulaj septisan.To tehule možu a mne to tiež krásne zaberalo.

domika9
11. sep 2009

dik musim mm vyslať in die lekaren 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
11. sep 2009

domka a platis si DNP aj pocas PNky?

ciky ako sa máš?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
12. sep 2009

ano idem si to platiť aj teraz až pokial nenastupim na matersku aj ta pami na socialnom mi povedala že mam prestať platiť ked dostanem prvu matersku

domika9
12. sep 2009

katarínka a prečo si to neplatila?

cikyta
12. sep 2009

Romy.Mám sa fajn.Unavene,ale šťastne.Tá moja malá potrebuje niekde vyburiť tu svoju hyperaktivitu.Kedže na plaváren sa mi samej nechce ísť,tak ju dnes plánujeme zobrať pokukať na jarmok.Včera celý den nespala,len vyvádzala a večer,ked sa mala kupať a papať,tak zaspala a v noci sa škerila. Vtedy mám sto chutí jej dať po riti-rozbehnem sa k jej postielke a dám jej velku cmullu na líčko.(pusinku) 😀

cikyta
12. sep 2009

Ozaj.Orsul.28.9.príd ku nám,ale až po pohovore s koordinátorkou,lebo ked pôjdeš od nás,tak ťa Sisi vyplaší a rozmyslíš si to 😀 😀 😀 😀 😀

(Ale nie.Ved vieš,že srandujem 😉 )

domika9
12. sep 2009

haloooooooooooooooo je vidno že je vikend všetky ste zduchli 🙂

wolfskinka
12. sep 2009

ahojte .. uz som spat .... co je tu nove ? ste toho poriadne popisali nestacim sledovat ...

nova tehulka nejaka ?

stimulantky ako ste na tom ???

co nove v heliku ?

domika9
12. sep 2009

wolfi vitaj ako bolo?

wolfskinka
12. sep 2009

domi ahoj ... supeeeeeeeeeerrr, oddychli sme si velmi dobre, teplo, cvachtala som sa stale v mori .. tak som zvedava na ten vysledok ... 😀 😀 😀 dnes 29dc

domika9
12. sep 2009

jaaaaaaajjj tak to sme všetky zvedave 😉

domika9
12. sep 2009

a zvykneš mať pravidelny cyklus alebo podobny ako ja 28-49

komarik
12. sep 2009

ahojte, vidím že wolfi sa nám vrátila. Tak vitaj.

A keďže tu nikto nie je tak vám prajem pekný večer.

liviaf14
12. sep 2009

ahojte helinky, aj ja prajem pekný večer a to bol dnes aj pekný slnečný deň, aj keď už trošku jesenný. tehuľky - domika, komarik, ako sa cítite? ja tak udychčane a unavene, do schodov niekedy nevládzem, ledva lapám dych, ale hádam to nejako prekonám, veď som ešte len v polke tehu 😀

lucula73
12. sep 2009

ahojte babulky 🙂

komarik napíšem ti IP...

lucula73
12. sep 2009

..no na wolfi som teda zvedavá aj ja,bude mať možno malého egypťana 🙂

domika9
12. sep 2009

livia ja zatial ok žiaden problem zo schodami zatial nemam ved bruško zatial vykuka len večer 😉
jej dnes mi nabehol 9tt tento týžden idem na krv a potom sa už dočkam aj tehotenskej knižky takže super

romy01
12. sep 2009

ahojte baby
prajem všetkým krásny predlžený víkendík 🙂

wolfskinka
12. sep 2009

komarik tebe pekne narastaju tie tt ...
no tak to som aj ja zvedava .. rada by som sa tomu umelemu vyhla .. ale ked to inac nepojde tak co uz, mam 29dc, zacina ma pobolievat brucho ako na mrchu .... ☹ ale zase to preslo ... tak sa moc nevytesujte ☹

lucul .. no egyptana neviem, lebo ak sme nieco zbuchali tak pred odletom a uhniezdil sa v egypte .... 😀 ale kazdopadne som ziadne clo nezaplatila za cierneho pasaziera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
13. sep 2009

pekne nedelne ranko vsetkym.

wolfi, vitaj nazad, vyoddychovana,super.

kamka17
13. sep 2009

dobré ránko prajem aj ja všetkým víkendiačkam 😎 😎 u nás ale zatiahnuté, ale neva

wolfi...vitaj doma 🙂

ciky..."klokan albín" nemá chybu 😀 😀 bozkávam Silvinku

mzuzka...čau, ako sa majú svištíci ?? a ty sa ako cítiš ??

komarik
13. sep 2009

dobré ránko, dnes sa hrozne teším lebo ideme na Jáááááááááánošíííííííííkaaaaaaaa. 😀 😀 😀

liviaf, no zadychčaná sa cítim od vtedy ako sme boli na dovolenke a to som bola v 2 mesiaci. Známa sestrička mi vysvetľovala že to je normálne lebo sa mení celý obeh krvi. Pri tom bývame na 4 poschodí bez výťahu tak si to vieš predstaviť. Pred tým som nemala problém vybehnúť aj s plnými taškami nákupu ale teraz chodím len naprázdno a pomaličky a fučím po každom poschodí. Nákupy nosí môj "otrok" (manžel). To sa tak spolu smejeme, ale on to robí rád.

wolfi, ja sa neviem modliť ale ak by to pomohlo tak to skúsim 😉

mzuzka, ty si už v 14tt? Človek si až na ostatných tehulkách uvedomí ako ten čas rýchlo beží. 🙂

domika, pekne sa držíte, len tak ďalej. 😵

kamka, ahoj. 😉

wolfskinka
13. sep 2009

dobre ranko ...

kamka ahoj

komarik .. uzi si toho janosika ....

mzuzka .. hej oddychnuta ako uz davno nie .... nacerpala som sily a bud sa podarilo a ked nie tak mozem zacat stimulku ...

wolfskinka
13. sep 2009

orsulik a ty si sa mi ako mala tu bezo mna

tijka a ty ako ?

idem upratovat a vybalovat a zehlit mam tu bordel ako keby nam tu bomba spadla

mzuzka
13. sep 2009

joj helinky ja uz 2 dni negrciam klop klop. vcera som od 3tej poobede bola cely cas v posteli az do rana. zaspala som okolo 10tej a spala do rana do 8mej.tak som si dobre oddychla,ako davno nie. a dnes do nocnej ☹ uz nech je januar. budeme hajaaat ,uz sa tesim.

komarik prajem krasny zazitok, veru ja by som si tiez isla kuknut niaky fajny film do kina.naposledy som tak velmi chcela vidiet bathory ,ale ked som to nakoniec videla, bola som dost sklamana. cakala som od jakubiska viac.

kiara15
13. sep 2009

pekny den vsetkym a peknu nedelu zelam?? 🙂 🙂 🙂

lucul janula a orsulik plati ten pondelok???ja by som len cas chcela upravit na 17.00hod lebo este mi nieco voslo do toho.inak sa tesim na vas????!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mzuzka ahoj ty spachtosko len si pospy traba 🙂

mzuzka
13. sep 2009

ahoj kiarka. ako ti je moja?mne dnes fajn,zatial som negrcala, ani tazobu nemam. tak hadam to vydrzi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre