Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
17. sep 2009

ciky a to som prehliadla že Silvinka ma šelest a ako dopadla?

romy01
18. sep 2009

dobré ránko 🙂

orsulka
18. sep 2009

dobre ranko....CIKYTKA.......myslim na Vas dnes....ale verim, že to vsetko dobre dopadne...velky boštek na noštek pre princeznu SISI 🙂 🙂 🙂

romy.....tak som rada, že už si začala.... na mna má velmi dobry vplyv Tvoja dobra nalada.... 🙂 🙂

domika.....aj ty posobis veeelmi veeelmi pohodovo 😉 😉 to je super...

romy01
18. sep 2009

orsulka to su tie hormony 😀 ja som dnes normalne ako strelena - uz periem, prezliekla som periny, uz som sa stihla naranajkovat a rano som muzickovi urobila na obed zapekanu ryzu s vajickom a kukuricou - to som este nikdy neurobila- Ten puregon funguje ako palivo 😀 😀 😀
ciky, dufam že to budes mať ok s malou a aj s cikytkou

wolfskinka
18. sep 2009

dobre ranko

orsulik ahoj

orsulka
18. sep 2009

romy............ 😀 😀 😀 čo robiš buduci týžden?????? nedojdes, že by si nás takto vypravovala do prace aj s drahym....ranajocky na stole, pripravena desiatka..... 😀 😀 😀 😀

wolfi.....ahoj...ako?????

romy01
18. sep 2009

haha no orsulka uvidim do kedy mi to vydrží, ale na buduci tyzden uz budem len snivať o tom ze o 3 tyzdne budem tt 😀 😀 😀

mia1983
autor
18. sep 2009

dobré ránko,
domika9 prvá moja poradňa bola taká čudná, nejaká rýchla, ma odvážili, pomerali u sestričiek, tlak zmerali a potom doktorka mi len povysvetľovala, že čo nepapať v prvých troch mesiacoch, doporučila nejaké vitamíny a popýtala sa ma ešte na nejaké choroby v rodine u mňa a u manžela a myslím, že to bolo aj všetko 😀 .

romy01
18. sep 2009

baby Vás tehuliek sa tu nakopilo hodne za poslednu dobu, hlavne v lete. Ja som zacala so stimulkou mozete hodit este nejake rady ako to nepokašľať? Teda
1 - vela pit - to je kolko? 2 - 3 litre denne ?
2 - cikytka radila papať čili - ok už som kupila

máte este niečo? aj pre mangela

mia1983
autor
18. sep 2009

romy01, môj mužík mal super spermie a tak nepapal nič zvláštne ani nebral žiadne vitamíny a dokonca je dosť silný fajčiar, tak neviem neviem 😀 . Piť treba naozaj veľa to je pravda o čili som tiež počula, ale nakoľko ja štipľavé ani čili nemôžem tak to som neskúšala. Ja som pila do vloženia embrijka do maternice tú alchemilku, na výstelku maternice lebo ja mám endo, tak narástla pekne a možno aj to pomohlo, že sa drobce uhniezdili 🙂

orsulka
18. sep 2009

romy.....to pitie......je potrebne pit vela, ale aj podla toho, ako sa citiš......ty si chudunka, tak možno aj 2 l bude dost, pokial bude teplo, tak aj 3 litre, ale pokial viem, netreba to zas moc prehánať.....

no a vacsina z nas uživa kyselinu listovu v tabletkách.....aj niekolko mesiacov pred stimulkou...takže aj to by si mohla......no a manželovi treba širikespektrálne vitaminy, kludne nech si dava jednu za den, nic tym nepokazi, len si vylepsi... 🙂 🙂

mia1983
autor
18. sep 2009

ano aj ja som ešte papala ten babypaln calibrum 🙂

romy01
18. sep 2009

ja papam babyplan už takmer 2 roky vkuse a mojmu davam vitamin E a profertil, lebo mame ten spg slaby. No myslela som ci nie je nieco napr viac doporucovane - ale asi ani nie. no nic, budeme dúfať ze sa nic nepokazi a skusim tie cili 🙂

mia1983
autor
18. sep 2009

romy01 určite treba veriť ja som si prvý krát veľmi neverila a brala som to s rezervou a nevyšlo to ale druhý krát som si povedala, že to už musí vyjsť a vyšlo, naozaj treba veriť 😀 . Držkaj sa a ja už idem pracovať 🙂 Poobede na vás kuknem

orsulka
18. sep 2009

MIA......ahojcek 🙂

orsulka
18. sep 2009

kiarka...ako je zlatko????? pomohli nejake tie vitaminy?????????? 😕

komarik
18. sep 2009

ahojte, som rada lebo dnes z vás srší dobrá nálada a optimizmus.

romy, ja len doplním že počas stimulky treba veľa piť a dopĺňať vápnik. Papaj veľa jogurtíkov ale to ti povedia aj v Heliose. 😉

orsul, ako hrdlo, už je lepšie?

kiara15
18. sep 2009

pekny den vsetkym zelam 🙂 🙂

orsulik uz je lepsie uz sa mi aj lepsie prehlta takze je to na ustupe huraaa 🙂

ciky drzkam palcoky nech vsetko dobre dopadne 😉

mzuzka ahoj moja ako sa mi mas???co mas nove??? 🙂

mzuzka
18. sep 2009

meli zavolaj krajkovi alebo gatovej, koho mas proste v heliku a povedz im ake antibiotika dali mm. pretoze moj mm musel brat tiez antibiotika a krajko nam presne povedal ake moze a ktore v ziadnom pripade nesmie, lebo doslova povedal vybiju nam spermie. cize ak si uz v stimulke, urcite to snimi prekonzultuj, ze aky druh antibiotik ma tvoj mm.

inak ahojte, ja len povinne docitanie a sup idem spat.

orsulka
18. sep 2009

mzuzka...ahoj moja zlata...... ahojte svištíci .-DD

kiari...si ma potesila, že je to lepsie, ale nič nezanedbaj a pekne pokracuj... 😉

orsulka
18. sep 2009

komarik...aj tebe krasne ranko bambulka....ty sa nám más ako????????

romy01
18. sep 2009

gakujem komarik a ako sa máš?
ahoj mzuzka a kiara 🙂

kiara15
18. sep 2009

orsul jasne ze este sa kurirujem a ty ako?

romy tou kyselino listovou nic nepokazis a vela vitaminou hlavne zeleninu. 😉

komarik
18. sep 2009

orsulka, romy, ja sa mám super. Včera malé celý deň kopkalo a dokonca to cítil aj manžel. Stále tomu nemôžme uveriť. Dokonca som večer nemohla zaspať lebo sa mi v brušku mlelo a mlelo. Neviem asi si robilo párty. 😀

orsulka
18. sep 2009

komarik...no ake mile .... 🙂 🙂

kiari...tak ja už celkom dobre, hrdlo už je uplne v pohode......

romy01
18. sep 2009

hahahaha ze párty, to je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 To je dobré sa rehnim 😀 😀 😀
komarik a už vieš ci to bude dievčatko alebo chlapček?

kiara15
18. sep 2009

orsul tak super uz sa nemozem dockat kedy pojdes do MT ako dopadnes a co ti predpisu 😉

domika9
18. sep 2009

ahojte kočky všetkym prajem pekny den

a čo to čítam komarik tak vy už mate maleho tanečníka to je super určite je to nezabudnutelny zažitok 🙂

mia to mi chce teraz hovoriť ked budem v 10 tt že čo možem a čo nemožem jesť v prvom trimestri? 😀 ved za chvílu mi končí

komarik
18. sep 2009

romy, ešte nevieme čo čakáme ale 29.9. nám to v poradni hádam povedia. Ja stávkujem na chlapca a manžel dal na môj inštinkt. Uvidíme, možno to bude nakoniec inak. 😎

domi, ja chodím k lekárovi s otázkami. Sám mi nepovie skoro nič. Najbližšie si beriem celý papierik popísaný aby som na nič nezabudla 😀

komarik
18. sep 2009

ako varíte hovädzinku ku paradajkovej omáčke? Nakrájate si ju dopredu na rezne alebo ju varíte v celku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre