Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
21. sep 2009

kiara naozaj to nieje iste možno len pupočník ale tento mesiac bude trvať rok minimalne

kiara15
21. sep 2009

domi ja viem ale aj tak to by bolo???aj tak sa tesim stebou 🙂 🙂

domika9
21. sep 2009

jaj kiara no uvidíme ...

mzuzka
21. sep 2009

supla som do albumu najnovsiu fotku so synom, aby ste videli ake ma vlasiska 😀 😀

kiara15
21. sep 2009

no to aj mi tu budeme straaasne zvedave ako to dopadne 😎

mzuzka
21. sep 2009

idem si este troska pospat helinky, zatial ahojteee. kiarka drz sa zlatko.

domika a ktoru odpoved chces pocut radsej? dvojicky ci jednojca?

kiara15
21. sep 2009

mzuzi no riadne vlasyska ma tvoj sinator??ale na teba sa nemozem vynadivat ake super brusko??snazim sa ale hadam uz je choroba na ustupe ale este dnes to nebolo bohvie co 😒

mzuzka
21. sep 2009

no a to som bola len 10tt aj niake dni. teraz mam uplne take gulate 😀 😀 mm je v skole(zacal konecne aj on chodit) a eman vonku, tak ma nema kto cvaknut,ale chystam sa ze ma musia tento tyzden do knihy,tak potom supnem aj najnovsiu fotocku.

liec sa, ten biop ti pomoze, je dobry.

domika9
21. sep 2009

asi tu druhu 😅
zuzi kolko prosimťa meria tvoj muž 2,30m ?alebo ty maš 1,30? 🙂

mzuzka
21. sep 2009

no ja viem, mala a velky. preto aj mame problem s kociarmi, aby on nevyzeral pri nom ako by som kocik uviazala o poulicnu lampu, alebo ja ako by som bola pod hribikom. to iste bolo aj so svadobnymi satami, najst ten spravny model, aby som nevyzerala ko dubak pod jedlou, uf to bola fuska. aj syn sa zacal tahat kamsi.

drzim ti palceky moja, aby to stymi catami dopadlo presne tak ,ako ma. a uz vazne idem spat. este som vam supla fotku, ked som nemala brusko. kiarka vie, ale pre ostatne co ma nepoznaju, ze nech mate obraz, ako mi vazne rychlo vystrelilo dopredu 😀

kiara15
21. sep 2009

ale Domi budes to mat jednym vrzom?? 😀 😀

mzuzi no som zvedava uz aby to bolo hned ju supni potom ok?? 😉 😉

domika9
21. sep 2009

ee kiara ked ja by som chcela na 2x
ale ako bude tak bude a hotovo

komarik
21. sep 2009

človek tu chvíľu nie je a teraz aké prekvapenie..... 😨

domika - gratulujem ale ešte uvidíme. Musel to byť obrovský šok. Už len vydržať do ďalšej kontroly 😵 😵 😵 A ozaj luculke nemôže tvrdnúť brucho - môj dr. mi vysvetli že tvrdnúť môže až po 5 mesiaci 😉

lucula, moje zlaté, ešte stále ťa bolí bruško? Dúfajme že rastiete. Mňa tiež bolieva ale nie vždy. Keď sa ponamáham alebo viac pochodím tak vtedy ale ľahnem si a prejde to. 😉

mzuzka, dúfam že výtok bude v pohode. Ja tiež ako lucula stále chodím s intímkami. Hlavne do obeda so mňa tečie a tečie. Niekedy mám tiež pocit že všetko možné ale vraj to je v poriadku. No a ty máš dvojičky takže aj výtoky máš možno silnejšie. 😉

katarínka, žiadne riskovanie a šup ho na PN 😉

kiara, dúfam že choroba naozaj ustúpi 🙂

komarik
21. sep 2009

ozaj, mala by som už pridať fotku domčeka. Dnes sa ma všetci koho sme stretli pýtali či čakáme bábätko. Takže hurááááááááááááá už mám bruško. 😀

kiara15
21. sep 2009

komarik ahoj mojko tebe to tam uz riadne pribuda no krasa keby uz aj mne 😉

lucula73
21. sep 2009

komarik ahoj,no si ma potešila hneď dva razy,že brucho tvrdne až po 5 meisaci a že tiež z teba tečie...lebo dnes aj so mňa tieklo veru....
aj mňa sa už pýtali,či čakáme bábo,no budeme to musieť oznámiť aj našej dcére,tá to ešte nevie,aby sa to nedozvedela od druhých
mám toho akurát dosť,konečne som uložila našu prváčku a možem si vyložiť brucho 😀 ,sem ešte nakuknem.

lucula73
21. sep 2009

kiarka ahoj stratená dušička... 🙂

kiara15
21. sep 2009

lucul ahoj ako sa mi mas??vidis este ze sme sa nestretliu ako ma to potom draplo ☹

romy01
21. sep 2009

ahojte baby,
domka to by bolo super keby sa ti to potvrdilo, držím palčeky, veď to je krásne mať namiesto jedného rovno dva batôžky 😀

lucula73
21. sep 2009

kiarka no ja tak všelijak...do pondelka vydržím,hádam bude všetko ok....a ty sa pekne vylieč,mohli by sme sa stretnúť do transferu,lebo potom budeš oddychovať aj ty... 😉

kiara15
21. sep 2009

lucul jasne ze sa do vtedy stretneme len nech ma to uz prejde a organizujeme stretko.
neboj vsetko dopadne dobre 😉

romy ahoj 😉

romy01
21. sep 2009

ahoj kiara, ako sa máš?

kiara15
21. sep 2009

romy celkom to ujde az na chorobu co m prepadla lebo som zacala s pripravou na Ketko 😉

romy01
21. sep 2009

kiara a kedy ti to asi vyjde?

kiara15
21. sep 2009

romy tak na kontrolu cize sono idem asi2.10. a vklad mi vychadza 7-8.10.to uz urci doky asi budeme na tom rovnako nie?? 😉

janicca
21. sep 2009

ahojte babule ja kuknem a pripomeniem sa aby ste na mňa nezabudli 😀

tak dnes sme boli v Helíku diagnóza znela IVF to istí spmg bol ešte horší ako naposledy.morfologia:patologická,celková diagnóza spmg:theratozoospermia.a to som si myslela že do konca roka zostanem tehu prirodzenou cestou ale nikdy nehovor nikdy aj zázraky sa dejú je to ako lotéria... 😉

domika - tak to ti gratulujem plánovaný sexík a hneď dve mušky jednou ranou tak to je super máme ďalších svištíkou do partie 😉

mzuzka - fotečky sú fajn veď ty vyzeráš ako Emova mladšia sestra a nie mamina 😉

kiarka,orsul,wolfi,tija,kamka ,lucul ......a všetky nové snažilky,tehulky zdravím 😉

kiara15
21. sep 2009

janica na teba zabudnut ved to s neda 🙂 😉 🙂 😉 budem ti drzkat palcoky!!!! 😵

domika9
21. sep 2009

no romy ono to je krasne pokial spinkaju a oba batožky naraz čo sa asi často nestava ale naozaj nepredbiehajme lebo si to tu všetky vsugerujeme no fotečky domčeka mam už stiahnute v pc takže za 2 sekundy budu v albume 🙂

domika9
21. sep 2009

matusik ten kalendar odfotim zajtra 😉

mzuzka
21. sep 2009

tak nakoniec som nespala ani minutu. zas budem v robote ako slimak so slonom na chrbte. 😒

janica tak s chutou do toho,ked to tu mame takto rozgulane.

domi, nechcem nic hovorit, ale vyzaras ako ja. na myslienku na dvojky si zvyknes, ak to bude mat [rist. tak budeme bojovat spolu.ja som mala chvilku, ze som olutovala, ze som si dala 2embryjka, ale teraz uz som rada.len aby bolo vsetko OK.

tak vam prajem krasne snicky, idem sa tvarit ze pracujem. 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre