Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
24. sep 2009

ahojte prave som vstala a teraz chlipem čaj. Ale ste sa rano rozbehli

lucula nedepkup, len klus, nech sa deje cokoľvek, mysli na to miminko 🙂
ahojte orsulka, zuzka a ostatné 🙂

wolfskinka
24. sep 2009

kamka dik za snahu s tou anglictinou to nejako zvladam za pomoci slovnika... idem ho poprosit nech mi to tam naisntaluje

takze uz som si aj porevala debil jeden si dokazuje aky je on chytry a ja blba

mzuzka
24. sep 2009

no v podstate nemam dovod na PN. tehu nie je dovod. tu nieco ako rizikove tehotenstvo ,alebo nieco podobne nepoznaju.len v pripade, ze je problem. tak radsej nech nie je. ☹ a niako sa tam pretapem.

wolfi, az budes nieco chciet prelozit, posli mi to do IP,ale teraz uz idem spat, asi tu nie si , tak nejdem cakat.jedine ak poobede.

ahojte vsetky a pekny dnik.

orsulka
24. sep 2009

pa mzuzanka...... nech sa spinka lepsie ako vcera......pa

tomy...čaf 😉

lucula73
24. sep 2009

baby,ste zlatučké,ďakujem za podporu,keby dačo,jasné že letím,rovno do špitála,keď sa odrazím z nášho balkóna,pristanem rovno na gynde 😀 mám to blízučko....

wolfi klídek,nakoniec ti pomože,uvidíš.... 🙂

orsulka
24. sep 2009

luculka.......vela oddychuj a nenrvač sa a v setko bude dobre........ 🙂 🙂 a od podpory sme predsa tu!!!! 😉

wolfskinka
24. sep 2009

lucula nepomoze .. to je taky bonzak a egoista a potrebuje si dokazat co je on

orsulka
24. sep 2009

wolfi...asi túži po postupe vyššie........

romy01
24. sep 2009

wolf a nie je tam niekto iný kto by to vedel? nemas tam nejaku kolegynu alebo kolegu co to tiez musi nainstalovat?

orsulka
24. sep 2009

no ked ono je to s tymi chlapmi fakt niekedy ťažke.....neviem sice prečo , ale asi aj oni maju "svoje dni" a to potom nevieš s nimi ani pohnut 😀 😀
pravda je že ženy su z Venuše a muži z Marsu 😀 😀

wolfskinka
24. sep 2009

hej o nic ine mu nejde

romy nikto iny to nevie len on, uz to mam nainstalovane ale nerozumiem co s tym mam robit, nakoniec som ho presvedcila ze nech mi to nainstaluje tak cosi mi on nainstaloval samozrejme nie cele a cosi mi pomohol kolega ale ten tiez po mne vystekol

wolfskinka
24. sep 2009

mam taky dojem ze kludny zivot mi skoncil a zacina mi obdobie pekla a smeruje to k vyhadzovu

orsulka
24. sep 2009

wolfi..............niekedy netreba dat na prvy dojem a pocity... čo sa práce týka.......hádam to nebude až take zle......

surviver
24. sep 2009

pekny dniček všetkym 🙂

včera som tu nebola,lebo som bola nejaka ubolena 😒 a pekne vela ste popismenkovali 🙂 ,tak som to teraz všetko poctivo dočitala...

jajula srdečne blahoželam k babetku,budu to isto najsamkrajšie Vianoce,hlavne nech ste zdravučki,držte sa 😵

zlatko s tym ležanim po ET je to asi individualne,ale ja som poctivo ležala 5dni,len na wc a najest a ležat a tak dookola......

orsulka,tak si dnes za peknu 😉 to je dobre,aj mne by sa zišlo 😠

komarik pekne tehunohavice,no a v tvojom tt,už bolo načase ich kupit...či??

domika ja som už z toho kojenecke eu. už niečo objednala,tak ak to pride,tak dam vediet,či je to aj kvalitne,lebo na obrazku to vyzera pekne 😉

lucula a Teba čo boli?? lebo ja som tiež nejaka nie fit 😒

zdravim aj všetky cakatelky aj tehulky aj maminy a pekny slniečkovy den 🙂

romy01
24. sep 2009

wolfka a co presne robis v tej firme?

surviver
24. sep 2009

wolfi a koli praci neplač,aj ked viem,že to vie človeka rozhadzat...držim palce ,nech Ti to dobre dopadne a nech mu ukažeš,že my zeny sme šikovnice 😀

orsulka
24. sep 2009

SURVI...............ahoj....takžae dnes je už lepsie, dufam...... 😉

surviver
24. sep 2009

orsulka,no hej,lepšie len mne už posledne tyždne bolo super,tak som teraz nejaka nespokojna,že čo sa to deje?? stale ma niekde picha,boli....ale dufam,že to tak ma byt 😔

kamka17
24. sep 2009

Viete čo je dvesto zubov a dve gule?
Krokodíl!
A viete čo je dvesto gúľ a dva zuby?
Domov dôchodcov!

surviver
24. sep 2009

kamka,Ty maš dobru naladičku,fajn,že niečo z nej posielaš aj nam 😉

orsulka
24. sep 2009

KAMKA 😀 😀 😀

lusina
24. sep 2009

Ahojte, prajem krásny dník všetkým. 😉
oršulík, tak vaňa bola aj spolu s vareným vínom , bola som ružová ako prasiatko a ms aj tak nikde, už to vzdávam, už žiadne pokusy, ved hádam jedneho dňa dorazí. 🙂

orsulka
24. sep 2009

lusina 😀 😀 😀 ale aspon snaha bola!!!! inak ja by som po tomto bola ako opite ružove prasiatko!!! 😀 😀 😀 😀

romy01
24. sep 2009

surviver to urcite prejde

orsulka
24. sep 2009

a kde mame dnes domiku??????????????????? tak dlho spinka?????? 😉 😉

lucula73
24. sep 2009

no ja som si stihla už aj pospinkať 😠 🙂

surviver - aj ja som ubolená,už dva týždne,mňa bolí celý spodok brucha,doki mi povedal,že tam možem mať nejaké zrasty po operáciách,no niekedy sa mi to nezdá....ale keď ležím,tak je lepšie....musíme nejak vydržať,nie? 😉

lucula73
24. sep 2009

wolfi a nechceš ísť na PN?zachvílu začínaš s proverou,v helíku ťa určite vypíšu a budeš mať od všetkých pokoj...

domika veru asi spínká...

romy01
24. sep 2009

no baby nech vás to čoskoro prejde. Ja som si naivne myslela, že si to pretrpíme pri stimulke a ani ma nenapadlo, že zle môže byť aj počas tehu

domika9
24. sep 2009

ahojte kočandy nie domika varí 😀 ale aj som dnes dlhšie spala potom pokial som si len tak posedela a pokial som sa odhodlala va sprchu tak prešlo asi pol hodiny ale stale ked som vošla do kupelne tak mi bud zvonil mobil alebo niekto pri dverach dnes mi prišiel ten stroj aja s kurierom vo dverach ja krasna v župane -no a čo 😀 no a potom som sa pustila do varenia a až teraz mi ostal čas na ranajky kus neskoro ale čo už ved drobec si nepytal tak asi čerpal zo zasob 😀

survi tak potom daj vedieť či kvalita zodpoveda predstavam 🙂 a hlavne či je bavlna -bavlna nie nejaka lacna zmes 😉

no letím ja obalovať ten karfiol 🙂
ale za chvílu som tu zase

surviver
24. sep 2009

romy,no dufajme,že to prejde 🙂

lucula,no mna tiež picha v oblasti podbruška,ale aj v oblasti križov a niekedy mam pocit,že mam krče v celom bruchu,ako ked ma človek nachladnute čreva,take divne krče v celej brušnej stene...a tiež ked ležim ,tak sa to zlepši...tak už len vydržat...ak by človek vedel,že to fakt musi tak byt,tak v pohode,zatnem zubi a vydržim,ale človek ma stale strach ,či to nie je niečo važnejšie....to je už asi udel nas žien...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre