Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
10. jún 2009

Katuska a ty si po IVF,či ako?

katuska15
10. jún 2009

Ciky toto si mysli kazdy, nase deticky sme splodili prirodzenou cestou, brala som clostil,pichali mi pregnyl,mala som uvolnene 3 krasne folikuly a vidis podarili sa dvojicky,vies ako som trpla,aby neboli 3? 😅

minka051
10. jún 2009

cikytka dakujem lebo bola som sa pýtal u nás lekárni a pozerali na mna ako by som chcela neviem čo ked som sa len chcela spýtať čo tie lieky stoja alebo kolko sa na ne dopláca. No inač ich asi nezoženiem.

katuska15
10. jún 2009

Ciky a nebola si na 3D sono v heliose?Nevies co to stoji?

cikyta
10. jún 2009

Hej Minka,tiež som to zažila v iných lekárnach.Chod len vedla heliosu tam.

Katuska,ja som chceala 3D,ale potom som si to rozmyslela.Stojí to 2 000 sk.

minka051
10. jún 2009

ciky tak to potom už neni problém ,len sa asi vyzbrojiť kopou penazí.

katuska15
10. jún 2009

Coooooooooooo? ze 2000 sk,ved to je straaasne moc, no uz som to asi aj zamietla... 😀

cikyta
10. jún 2009

Tak Minka,tak 😀

Katuska-ved preto som váhala,či ísť na 3D,4D...Dostala som od ježiška peniaze na to,ale potom som si to rozmyslela: reku,ved pohlavie vieme... A tak som si za tie peniažky kupila baldachýn a perinky do postielky.

orsulka
10. jún 2009

halo?????????????? 😀 😀

cikyta
10. jún 2009

Orsul CMUK.

wolfskinka
10. jún 2009

baby dakujem moc ... som sa tak bala aby nieco nenasiel ... este buduci tyzden krvicka borelioza a ak bude neg mozeme zacat to tretie umele ...

volala som do toho navratu este to tam nemaju ze ta skupina sa posuva na jul ... tak to stihame, povedala ze mi hned zavola ked to bude mat a dohodneme prvu navstevu .. tak som rada

orsulka
10. jún 2009

ciky....cmuk cmuk

vitam nováčikov!!!!!! hihihihihihi

orsulka
10. jún 2009

wolfi...už si po sone??????? a dobre????????????????

wolfskinka
10. jún 2009

orsulik ... ako v roboticke ??? provokujem ze ?

orsulka
10. jún 2009

tijuš.....super, že si sa ukazala a teraz dufam, už zas ležkaš........a chcem počuť len same dobre spravy...od Teba ine neprijimam!!!!!! to je rozkaz...dobre pampušík??????? 😉 😉 22.6. je Depleche mode v BA...to mas dobry datum na pozitívnu krvičku 🙂 🙂 🙂

a viete čoooo????????????? ja idem v auguste na MADONU!!!!!!! hurááááááá 😀 😀 😀

orsulka
10. jún 2009

wolfi...........................trošku provokuješ...ale v pohode............ v druhej firme som porobila čo bolo treba, a teraz pokračujem tutok 🙂 🙂 ale už len 30 minuuuut!!!!! 😀

mzuzka
10. jún 2009

wolfi, tak sa mi to paci, ja letim, presnejsie, lietadlo sem uz leti, tak ja frcim na letisko, ale musela som si overit ci posluchate a naplnate stranky prijemnymi pismenkami.

a ako napisa la tijka - vsetkym snazilkam, tehulkam, mainkam, cajktaelkam kraaasny dnik a NAOZAJ VSETKYM
silvinke usmevik na zaslzene licka

orsulka
10. jún 2009

mzuzka........aj tebe kurátenko...uži si tych svokrovcov 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

mzuzka dakujem moc za drzanie palcekov ... pozor po ceste na letisko

orsulka
10. jún 2009

tak ja som stihla prisť už aj domov, aj z nákupov, aj polievka sa už vari...a tu nik..... ☹

orsulka
10. jún 2009

Je práve 17,00 a žilinčanky sa práve stretli na Mariánskom námestí pri fontane.....AHOJTE BABYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

domika9
10. jún 2009

žienky ste strašne zlate
raz som jednemu povedala že nam deti netreba že my mame psa namiesto nich, ale to už mm do mna štuchal že čo som taka aj ked sme boli na tej navšteve tak že čo si z toho niečo robim tak som mu to vysvetlila že sa nebudem na nich všetkych usmievať ako debilko už som sa zapovedala že každemu špelchnem čo budem mať na jazyku lebo ludia vedia byť svinuchy ku mne (nemyslím len v tomto aj v uplne inych veciach) tak ja budem tiež a basta 🙂 , ešte že vy ste tu take dobručke 😲

orsulka
10. jún 2009

domi....no presne tak...aj ja si tak vravim.......len ked niekedy máme vedla seba tých našich, a tí si niekedy myslia niečo ine.....
a ono je sakra rozdiel medzi ženským a mužským myslením 🙂)))))))
ako som pisala, podla mna si urobila dobre 😉

domika9
10. jún 2009

ako všeobecne su ludia velmi zvlaštny pozera na vas niekto v potravinach vy ho periferne vidíte prídete bližšie a potom sa robí že - ja ťanevidím a ked sa ku nemu ozvete tak že to si ty? normalne nechapem a že dospelí fuj deti to nerobia a dospelak nevie čo je slušnosť už ked nič ine
a kategoria v praci je uplna samostatna jednotka 😒 (aj ked su samozrejme dni ked je to ok ) ale inač to fakt už nezvladam ale našťastie sa mi to už riadne krati a o dva týždne ostanem pekne pn aj ked na urade prace ale aspon budem mať pokoj 😉

domika9
10. jún 2009

presne orsul muži to nevedia tak pochopiť
vtady radšej nepoviem nič idem sa vyrevať a potom že ako mi ma pomocť ked nič nepoviem a načo ked ma ešte zmrda že čo stresujem raz sa mi chce revať tak musím revať a to nevedia pochopiť a x inych veci ale asi to tak ma byť keby sme boli rovnaky tak asi by sme si liezli na nervy ved sama zo zebou by som tiež nevydržala 😉

katy7
10. jún 2009

Ahojte bambulky
ja som sa dnes chcela tiez pridat k stretnutiu a aspon niektore z vas spoznat osobne, ale zatial to neriskujem, pridam sa nabuduce 🙂

wolfi - takze sono OK? Aj my to mame v rodine, tak chodim na sono preventivne kazdy rok, mam 32 a zatial v pohode, dufam, ze navzdy. Urcite to dobre dopadne, drzim palceky aj na krvicke.

katuska - super ze dvojky, pekne sa o ne staraj, urcite sa dobre drzia

tijus - poriadne oddychuj, aj ked budes lezkat, sme s tebou 😉

orsulka
10. jún 2009

hihihihihihi,.......ano domika...máš presne pravdu, je to tak....a to že ženy su z Venuše a muži su z Marsu je uplná pravda..... 😀 😀

a to ja by som so sebou vydržala celýýýýý život!!!!!! 😀 😀 😀 😀 PS: skromnosť je moje druhé JA 😀 😀 😀 😀

domika9
10. jún 2009

😀 orsul ja by som sama so sebou nemohla byť ani v spankulebo mm sa sťažuje že ho vytlačam tak asi by som si sama so sebou ani neoddychla 😀

tija bola dnes vkladať? kolko si dala 1 či 2 ?

orsulka
10. jún 2009

tijuš bola včera........................a pisala že maju 1 a že si idu pren...tak si myslim, že nakoniec bolo len jedno....ale chvala bohu aj zan....

katy7
10. jún 2009

domika, tija bola vcera a ma jedneho bojovnicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre