Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. jún 2009

ide ku mne kamoška.....tak sa odlmčím a budemsa jej chvilu venovať......pa pa pa

domika9
10. jún 2009

aaaaaano? ja som to nejako prešvihla očami a nestihli to asi zareagovať tak tijka drž sa posielam ti energii velmi velmi držím pazdurky 😉

domika9
10. jún 2009

katy a ty ideš kedy na krv ? test si si ešte nerobila ?

aduska222
10. jún 2009

Ahojte babulky 🙂

kiara15
10. jún 2009

ahojte helinky? 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

ahojte ...

kuknite moj albumik ... dunda, tinkaza a ja uz mame ponozticky pre stastie ... kamka a tvoja je u mna, ked sa stretneme dam ti ju ...

orsulka mohla si prist aj ty radi by sme ta videli .... keby si prisla usla by sa aj tebe ponozticka pre stastie ... nabuduce snad uz prides

katy dik, krvicka bude v stredu, ale vysledky to si budem musiet pockat

kiara, aduska ahojte ....

wolfskinka
10. jún 2009

no ked uz idem viest monolog ... tak potom vsetkym dobru noc a sladke sny ... a zaroven vyhlasujem sutaz kto tu bude prvy zajtra rano .... 😵 😵 😵 😵 😵

cmuk

brmbolcek
11. jún 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

dobre rankoooooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
11. jún 2009

tak doteraz som vas docitala , vcera som prisla neskoro z prace tak dnes som si musela privstat aby som vedela co sa tu deje .... 🙂 🙂

vitam nove heliosacky

a vsetkym vam drzim palceky a zelam pekny a nicim neruseny dnik 🙂 🙂

utekam do prace papapapa 🙂 🙂 , vecer ak budem stihat zapnem si vas a ak nie tak az rano na druhy den pa

orsulka
11. jún 2009

dobre ranko ....... 🙂
wolfi....no super, akže ponožtičky pre šťastie ..... su milunkéééé 🙂 🙂
brmolček....ahoj

aduska......ako si dopadla v pondelok?????????? vobec si nenapisala......

wolfskinka
11. jún 2009

dobre ranko

brmbolcek .... tak dnes si vyhrala

orsulka ... zilincanky maju ponozticky pre stastie ... a co prievidzanky ...

orsulka
11. jún 2009

wolfi.............no tak to este neviem 😕 😕 😕 my zatial nemáme v plane ani dalšie stretko 🙂 🙂

tak čo babule???? dame cosi?????????? kofolu???????????

wolfskinka
11. jún 2009

orsul my mame na plane dalsie stretko ... je to fajn aspon je sranda 😵

orsulka
11. jún 2009

wolfi...ved určite......ako vždy, keď stretneš spriaznené dušičky....
včera bola u mna kamoška a sa mi zverila, že tiež maju problemy....tak sme aj o tomto chvilu pokecali, dufam, že po operacii jej manžela sa im zadari aj normalne

kamka17
11. jún 2009

dobrý deň...všetkým prajem...

wolfi...dnes už je to v pohode, ale včera by som to asi fakt nezvládla, tak sa veľmi ospravedlňujem...dundi, tinka...dokedy ste posedeli?? a na ponožtičku sa tešíííímmmm...dnes mi to nevyjde, ale zajtra po robote ? teda hlavne kedy sa tebe bude dať, alebo si počkám na ďalšie stretko...už ste dohodli aj dátum ? lebo ja budúci týždeň kvôli poobednej zas nemôžem...

orsulka
11. jún 2009

ahoj kamka...a prečo si včera nebola????? vela práce, či?????????

wolfskinka
11. jún 2009

kamka zajtra odchadzam na chatu a pridem az v nedelu tak sa mozeme dohodnut na buduci tyzden ti ju odovzdam pre stastie ..... dunda v nedelu odlieta na dovolenku tak ked sa vrati ... tinka ma asi 15.6. OPU cize 21.6. bude mat vklad tak potom par dni cize tak cca za 2 - 3 tyzdne ale my sa mozeme spichnut dam ti tu ponozticku

kamka17
11. jún 2009

tak oki, tak si na ňu pekne počkám...už sa neviem dočkať...

orsul, ja som včera mala voľno, ale mala som celý deň taký blivný pocit, nábeh na migrénu, takže som nevystrčila nos celý deň, len som polihovala...a dnes v robote ma asi drbne, lebo vonku hic, tu je smrad ako v carihrade a keď sa otvorí okno, tak zas ťahá tým, čo pri nich sedia...tak už ma pomaly ale isto zas začína bolieť hlava...čo teda mňa nezvykne bolieť...

aaaa....dnes večer sa idem kultúrne vyžívať...alexandrvoci sú..ozaj orsul, zohnala si tie lístky, že či neprídeš ??

wolfskinka
11. jún 2009

kamka aj ja som chcela ist ale nezohnala som uz listky

kamka17
11. jún 2009

jj to viem, spomínala si...som zvedavá aké to bude, asi tam bude veeeeľa ľudí, trochu mám paniku...a som zvedavá, ako ten zimák vyzerá po rekonštrukcii, som tam veru dlhé roky nebola
na chatu idete sami, či aj nejakú partiu zvoláte ?

wolfskinka
11. jún 2009

zimak v pohode ale na wc sa nedostanes s tym nerataj ... su tam len 3 wc

ideme partia kosit 7 ludi .. teda 4 pary ale toho jedneho manzelka robi na smeny a robi cez vikend tak nepojde

orsulka
11. jún 2009

kamka......ja som na to aj zabudla na tych Alexandrovcov, aby som pravdu napisala 😔 😔 ale verim, že sa ti budu pacit...potom podaš info....a v tej praci to musíš nejako vydržať......my mame sefa mimo...a riaditel prave odišiel do Zvolena......a ja robim vyplaty.....

wolfskinka
11. jún 2009

orsul ty si sikovna tebe by mali platit 2nasobny plat ved si sekroska, ekonomka ... asistentka ..

orsulka
11. jún 2009

wolfi...no veď to !!!!! 😀 😀 😀 akurat , že nie som ekonomka.....len mzdárka, personalistka a asistentka....ale v dvoch spoločnostiach...hihihihihihihihihihiih...

wolfskinka
11. jún 2009

no tak 2 platy ... 2 spolocnosti 2platy

orsulka
11. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no jo...........ale majitel je ten isty.... 😀 😀

minka051
11. jún 2009

Dobré Ránko 😀 😀 Ako vidím sú tu aj mzdárky. No ja už mám po uzávierke chvala bohu 😝

orsulka
11. jún 2009

ahoj minka................mzdárky nemzdárky.....tu sme všetky v jednom kole 😀 😀 😀 😀 ako?

minka051
11. jún 2009

no ano to máš úplnú pravdu.... No čakám mršku mala prísť včera a nič, dnes zatial stále nič. ked ju potrebujem tak mešká 😠 😠

kamka17
11. jún 2009

minka...ahoj ahoj...ja ju nepotrebujem, pošlem, chceš ?? lebo som dnes 25dc tak dúfam, že sa umúdri a nepríde 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre