Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
9. okt 2009

survi a možem si dať aj dve tabletky naraz?lebo na moju váhu,to jedno asi nestačí,nejak necítim úľavu...ale nejdem robiť paniku..

orsulka
9. okt 2009

ona ho stale koji.........akurat dnes mu skusala dat rozmixovanu mrkvu, Dr. jej povedala, že ma už skusat prikrmovat....a už má dva zuby...dole!!!!! 😀 😀 😀

lucula73
9. okt 2009

domi ale ja som pirohy nerobila 😀 ...a kde je tá bábovka od zuzky?ja som to nenašla..

surviver
9. okt 2009

domika,tak budeme mat domacu posilovnu 😉

domika9
9. okt 2009

jej to je festofsky podarene ked nikde nič len take dva zubadla trčia chutnučke 🙂

surviver
9. okt 2009

lucula kludne si daj dve,ale aby Ti to dobre zabralo,tak nejec 2 hodiny po tabletke ani pred tabletkou mliečne vyrobky...

orsulka
9. okt 2009

domi......................ano....som sa pobavila na tom 😀 😀 😀

surviver
9. okt 2009

lucula a ja nejem nič hodinu pred tabletkou ani po nej,aby sa to nemiešalo z jedlom a lepšie to zabralo,ale nejec to na hladny žaludok,napriklad rano...

minka051
9. okt 2009

orsulka ahoj aj všetky ostatné
Nemám dobré správy po tom čo mi volal Krajkovič. Zas hormóny nestúpajú a preto ani folíky nerastú tak ako majú.Ešte ma nechal pichať si do nedele v pondelok mi vraj ešte vezme krv a urobí UTZ a potom uvidí. Ale asi zas to stopne, lebo asi mna sa už nastimulovať nepodarí. Tak tu som asi skončila. Som smutná ☹ ale čo už.

lucula73
9. okt 2009

survi dík za radu,teraz tlačím do seba hrozno,potom už nič nebudem a večer si dám dve,lebo naobed som len jednu vzala....

lucula73
9. okt 2009

minka ☹ ☹

minka051
9. okt 2009

lucula
No už som si poplakala, len ešte moj priatel to stále nevie prežiť, vravela som mu že nech to berie triezvo ale on to tak strašne chce, že neviem čo robiť aby to vyšlo. Viac ma už stimulovať nebudú. To mi povedali. V pondelok sa rozhodne. Bud sa stane zázrak a ja zareagujem lebo je koniec ☹

lucula73
9. okt 2009

minka,no ešte to nevzdávaj,uvidíš v pondelok,možno podrastú aj tie dva,to by stačilo,nie??

surviver
9. okt 2009

lucula a inač,ked som už taka mudra 😀 hrozna vela nejec lebo z neho naduva a aj preto Ta može boliet bruško 😉

minka,držim palce,ale ešte to nevzdavaj...

lucula73
9. okt 2009

minka a v normálnom cykle mávaš ovulku?lebo ak hej,možno by stálo za pokus ísť do brna,tam robia tzv.natív,len minimálna stimulácia v normálnom cykle,odoberú aj jedno vajíčko a vložia bez PK...skús kuknbúť,je tu o tom aj téma...asi reprofit...pozriem ešte..

surviver
9. okt 2009

minka zazraky sa deju...možno nie tak často ako by sme chceli,ale deju sa.....drž sa...

domika9
9. okt 2009

minka nezufaj počkajdo pondelka
a ked by sa to nedalo tak ste nerozmyšlali nad darcovkymi vajíčkami?

lucula73
9. okt 2009

survi ja viem,že si múdra 😀 ale treba aj vitamínky a ja toho zase tak veľa nezjem...mňa bolí ten spodok brucha,to ma bolelo,aj keď som hrozno nejedla...

orsulka
9. okt 2009

minka..............presne tak ako pisu baby.....nevzdávaj to este prosim....keby to bolo už uplne že beznadejne, Krajko by ti nedaval pichat dalsie hormony, hlavne ked si samoplatca.....
takže snaž sa este nabrat silu a pozitivum s dvoch folikov, ktore su tam a daj im este sancu...a povedz to takto aj svojmu drahemu, nech neklesa na duchu ani on....a budte si oporou jeden druhemu.......
velmi držim palceky..snad by bolo dobre ist aj niekam kde je vam dobre spolu, aby bola pohoda a klidek......aj to velmi pomože....

najlepsie by vedela o silnom a pouitivnom mysleni rozpravat mzuzka........ona ma tearz v sebe dvoch krasnych svistikov......a nebyt toho jej myslenia..... 😉 😉 vsak Zuzanka??????

takže ver si Minka...mi ti verime a sme s tebou!!!!!!!!!

orsulka
9. okt 2009

Minka, tak ako som ti posalla pohlad na mrchu...tak ti teraz posielam.......nádej,energiu, lasku....divaj sa...ahaaaaaaaaaa

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
9. okt 2009

babeny tak ja som sa dnes pomýlila a drahému som navarila keď príde domov tak si určite pomyslí že vošiel do nespravného bytu 😀 keď ja to varenie vôbec nemusím 😒 ale cez víkend sa chystám piecť domikynu bábovku a to si drahý určite pomyslí či som není naozaj nejaká chorá keď sa tak zvrtam kolo hrncov ...... 😅

ako tak sledujem tak je tu sama nastavajúca mamina 😵

janicca
9. okt 2009

orsul alias matka Tereza 😵 😵 😵

minka051
9. okt 2009

Jaj baby ste hrozne zlaté ja sa budem snažiť aby do pondelka nastala zmena. Moj drahý to nevzdáva stále verí že sa to zmení, bez neho a jeho podpory by som bola na dne. Len neviem aké by mali byť velké vajíčka aby urobili odber. Tie moje dve dnes mali asi tak 1cm a to je asi málo. Keby dorástli no neviem na akú velkosť možno by ich ododbrali, no nviem.
Lucula no ja ovulku mám lebo ju vždy statočne cítim a vtedy myslím má byť taký číri sklovitý výtok a to ja mám. Ten natív to nepoznám.

Orsulka tak ked to vtedy zabralo na mrchu a zlakla sa tak že na druhý den dorazila tak toto musí zabrať tiež

minka051
9. okt 2009

domika dnes ma to napadlo že ja by som prijala aj darovan vajíčko ,len na to sa asi strašne dlho čaká a neviem aký je postu. Vajíčko by bolo cudzie a spermie priatelove. Ešte sme sa o tom nebavili ale možno by na to pristal.

kiara15
9. okt 2009

babule ja som si pekne zdriemla som zvedava co budem robit vecer??? 😀 😀 😀 vsak tri dni len lezim a driemem 😉

minka neboj nevzdavaj sa musis tomu verit ze to vide papaj vela zeleniny a hlavne brokolicu 😉

janica clovek sa meni a mm si povie ze aj zazraky sa deju 😀 😀 😀 😀

minka051
9. okt 2009

kiara nevzdám to a do pondelka budem veriť že všetko je ok. Zeleniny papám dosť a brokolicu mám velmi rada.

kiara15
9. okt 2009

minka som rada mne to furt moj muz varil a celkom to pomohlo 😉

lucul a ty ako moja ani si s mi neozvala 😉

janicca
9. okt 2009

kiarka - večer budeš tiež spať....opravujem sa budete spať 😉 dúfam že drahý to ocení keď príde domkov 😀

minka - ty to len nevzdavaj nikdy nie je neskoro tak ako ti babule pekne radia hlavu hore držím ti palce 😉

lucula73
9. okt 2009

minka - tá téma sa volá Slovenky a ivf v reprofite brno....ak by si mala záujem,tam si nájdeš určite nejaké infošky,alebo sa opýtaš....

kiara ahoj,ja mám čas,a ty??

kiara15
9. okt 2009

janica jasne ze oceni moj by sa ma uz opytal ci nieco potrebujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre