Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
12. okt 2009

tak uz som bola na krv na predoperacne 😵

orsulka
12. okt 2009

wolfi....ahojček.....šikulkaaaaaaaaaaaaaaa 🙂)))))))
kedy by ti asi tak teda mohlo vyjst ??????? pri dlhom protokole to neviem nejak odhadnut......

komarik
12. okt 2009

dobré ránko,

wolfi, že sa ukážeš. Veľmi ti držím palce. 🙂

romy, takže včera bol výborný obed. Len pekne oddychuj aby všetko bolo v poriadku. Som zvedavá či rozšíriš rady tehuliek ale dúfam že áno. 🙂

mzuzka, tak tomu hovorím bruško. Ja mám polovicu z tvojho a to som 22tt 😀 . Ťa obdivujem ako to zvládaš.

My sme včera boli v kine na scifi filme district 9. Našemu malému sa veľmi nepáčilo lebo zvuky boli veľmi hlasno a tak ma kopalo celý čas. Ale zvládli sme to. Zajtra ideme do Heliosu na 4D. Neviete či sa robí od spodu alebo cez bruško? Aby som tam netrapošila.

orsulka
12. okt 2009

komarik....ahojcek bambula......tak ty si teda vieš vybrať film 😀 😀 😀

wolfskinka
12. okt 2009

komarik ved ja sem chodim ... dakujem

baby prave mi pisala jedna baba ze diphrereline a decapeptyl stahuju z obehu, ze v heliose maju nejake zasoby ale ze to nie je bohvieco .... tak ktore mate schvalene ziadosti sup nakupit ... necakajte, aby potom bolo

komarik
12. okt 2009

orsulka, výber som prvý krát nechala na manžela. 😀 Ale nebolo to zlé len trošku ťažké na strávenie. Myslím že my ľudia sme poriadne svine a keby sa u nás objavili mimozemšťania asi by sme sa naozaj správali tak ako v tom filme.

wolfskinka
12. okt 2009

komarik no ty chodis nma riadne divociny, ja len na take romanticke hovadiny

romy01
12. okt 2009

dobre ranko
wolfka už si vo vlaku co ma konecnu v porodnici 🙂
ahojky komarik - aj ja dufam 🙂
ahoj orsulka 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
12. okt 2009

romy no to dufam

cikyta
12. okt 2009

Ježiš Orsulík-dík! 😅 Ja som zabudla,že tam Zuzky 2 bambulky! 😀

cikyta
12. okt 2009

Ako madar!
Zuzka 2 bambulky.

wolfskinka
12. okt 2009

baby mne sa nechceeeeeeeeeeeeee

komarik
12. okt 2009

wolfi, a čo sa ti nechce? Mňa romantické filmy nudia. Ozaj ja mám ešte 4 celé balenia decapeptylu. Chcela som ho dať Heliosu.

ciky, nevadí že si zabudla. Máš veľa starostí s malou Silvinkou. Zajtra si ju v Helíku obzriem.

kamka17
12. okt 2009

dobré ránko prajem všetkým 😎 😎

mzuzka, fakt riadne brušinko, ale nech, aspoň majú svištíci dosť miesta 😉 😉

komarik...ten district je scifi?? žeby som drahého vytiahla 😅 😅

ciky...objímam SIlvinku a božte na nožtek jej daj za mňa..tie nové fotečky sú zlaté, že placom do oka 😕 😕

orsul...tak ako slamená vdovica?? si rada, že sa Ferino vrátil??

wolfskinka
12. okt 2009

komarik tym ze by si dala decapeptyl by si im velmi pomohla, mohla by dalsia baba ist na stimulku

ty ides zajtra do heliku ?

kamka17
12. okt 2009

a ciky ozaj..ako sa má čikytka??? lebo na fotke sa tvári že dobre..??

wolfskinka
12. okt 2009

komarik nic sa mi nechce som akasi taka nijaka, vcera som aspon poupratovala a mam tam taku kopu zehlenia a teraz tu sedim ako trubka

kamka17
12. okt 2009

žienky, potrebovala by som pomoc od vás...sesterka ide mať v piatok okrúhliny..35..a ja neviem, čo by som jej mala kúpiť, tak či by ste nemali nejký nápad a radu..??? budem vďačná 😉 🙂

wolfskinka
12. okt 2009

35 KAMKA to je tazka otazka, nieco co ma rada co rada robi, nieco co ju bavi ...

kamka17
12. okt 2009

no ona predáva oriflame...takže kozmetika akákoľvek nehrozí, robí v baumaxe, takže ani z toho sortimentu nič nehrozí a zas nejakú blbosť, čo sa na to bude prášiť...to nemám ani ja rada, tak to druhému nebudom kupovať..
a stroma pubertálnymi deťmi už tých záujmov veľa nemá 😅 😅
ale som uvažovala nad nejakou stylistkou, len žiadnu nepoznám... fajnou večerou alebo do rajeckých na bazén...no uvidím, či ešte niekto bude mať nejaký nápad

komarik
12. okt 2009

kamka17, ak má muž rád reálne scifi tak sa mu bude páčiť. Režíroval to Peter Jackson ten čo robíl dokumenty o páde dvojičiek a o vzťahu Bin Ládina s Bushom . Začína to najprv ako dokument zo skutočnosti - k veci sa vyjadrujú rôzny odborníci a až v polke filmu to začne byť ako príbeh.

wolfi, určite ten decapeptyl dám do Helíku. Chcela som ho predať ale na koniec sme sa s manželom rozhodli takto. Oni najlepšie vedia kto ho najviac potrebuje. A ešte mám aj proveru - aj tú im zoberiem. Teraz si doma na PN?

komarik
12. okt 2009

kamka, ja keď neviem čo kúpiť tak vždy urobím taký balíček. Čokoládky, čajíky, kávičky, tie malé pálenčičky. Nejak to naaranžujem a hajde sa gratulovať. Chute svojich známich ako tak poznám tak viem že ich to poteší a darček nevíde na zmar. Práve naopak poriadne si pomaškrtia. 😀

cikyta
12. okt 2009

Kamka.Čikyta sa má dobre.Je menej venčená skrz Sisi,ale má sa OK.
Minulý týžden jej vyberali štychy a nevizerá,že by ju v tom smere niečo bolkalo,trápilo. 😉

cikyta
12. okt 2009

Aj dr.ju chválil,že sa to nádherne zrástlo.

domika9
12. okt 2009

ahojte helinky
ciky super žečikysa ma už ako tak dobre 😉
kamka ja myslím že keby si jej zaplaila nejaku masaž alebo kaderníka alebo kozmetičku, myslím že sa pri tom fajne odreaguje a bude to darček len a len pre nu
komarik ja myslím že 4D asi cez brucho zo spodu sa mi to nezda

minka051
12. okt 2009

Ahojte zdravím všetky heliosáčky
Tak ja som dnes bola na kontrole a ako som čakala tak sa aj stalo. Stimulku mi stopli už druhý krát 😢 . No vraj moje vaječníky nereagujú a je už zbytočné sa púšťať do ďalšej povedal Krajkovič. Ale povedal nech porozmýšlame nad darovanými vajíčkami alebo embryami. Tak môj drahý na to hned pristúpil a už sme sa objednali na pohovor a idem budúci útorok kde nám vysvetlia ako všetko prebieha. No len neviem či nebudeme čakať celú večnosť.

Neviete ak ste tu náhodou nektorá čo má stým skúsenosť ako dlho sa asi čaká. Ďakujem

wolfskinka
12. okt 2009

no tie rajecke bazen sa mi pozdava asi najviac

komarik nie som na PN, chodim do roboty, doma budem az po ET tzyden a pojdem do roboty, by som sa doma zblaznila a ci sedim pri pc doma alebo v robote je to uplne fuk a ako sa poznam by som doma upratovala a robila a takto si odsedim na zadku 8 hodin a pojdem domov

komarik
12. okt 2009

minka, to mi je stašne ľúto ☹ ,ale na druhej strane je tu ešte možnosť. Určite ti bude vedieť poradiť kuspitka. Aj oni mali darcu ale asi na spermie. Teraz neviem, dúfam že som to nepoplietla.

domika9
12. okt 2009

minka škoda že ťa stopli ale na druhu stranu ešte tam šanca je ak taka 😉
skus pozrieť do temy darovane vajíčka na IVF myslím že som niekde taku zahliadla

komarik
12. okt 2009

wolfi, tak to máš pravdu. Sedieť môžeš aj v práci 😵

domika, nazdárek. Dík za odpoveď. Zajtra podám info či sme v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre