Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
12. okt 2009

pekny ci uprsany den zelam 😉

minka ☹ ☹

minka051
12. okt 2009

ahojte
Tak trochu som si pospala po uplakanom údolí 😢 ale ešte že mám zlatého priatela teda budeme sa brať,ale malo to byť aj s miminkom ale to asi nebude. Ale bez neho neviem ako by som to zvládla. Dal ma dokopy a povzbudil tak že som to nečkala. Ale stále to bolí.

domika9
12. okt 2009

dievčata čakatelky dnes som natrafila na album jednej kočky z koníka jej nick je kristina11 predava nejake veci (nove) a komplet 8 alebo 9 dielna sada do postielky stojí 49-50eur celkom dobra cena ked chcete skuste pozrieť jej album po prípade ju skontaktovať ja som jej už písala 😉

liviaf14
12. okt 2009

ahojte helinky
domika- kuknem keď bude trochu času, som tu na skok, ale zaujímavo to vyzerá.
minka- hlavu hore, zasa bude dobre uvidíš, vyskúšate nabudúce. držím pästičky 🙂
kamka- zaujímavá práca, ja mám niekedy pocit, že v tej mojej som neustále, nieto ešte po takejto prevádzke ako máš ty...

minka051
12. okt 2009

kamka
call centrum tak to viem čo je. A pre akú firmu? Teda ak sa môžem opýtať.

kamka17
12. okt 2009

minka...slovak telekom...podpora internetových služieb a magia...

livia...zaujímavá práca to bola možno prvý 1,5 roka...zvyšok už len depky a tak..lebo počúvať ako ti každý druhý nadáva a chce hneď mať všetko vyriešené...no čo ti poviem, radosť robiť...je to hrozne na psychiku robota, horšie, ako keby som krompáčovala celý deň, ale aspoň na nás neprší 😀 😀

minka051
12. okt 2009

kamka tak super práca aj ked sa určite niekto príde sťažovať.Alebo asi aj vynadať. Ja som to asi naposledy urobila teiž ale nie telekomu ale UPC. ked som chcela aby ma odpolili a 4 msiace nič. tak som tam vletela vynadala ale nezaplatila. Zatial nič nepýtali a to je už asi rok.

emulienka99
12. okt 2009

ešte stále nemám gonal, nepomôžete ?

minka051
12. okt 2009

emulienka
Mňa stopli a zostal mi len jedna dávka Diphereline. tak ti nepomôžem keby som mala tak ti rada pomôžem.

cikyta
12. okt 2009

Domika,aj ja predávam veci,ale nie uplne nove.Polovicu z nich mala Silvia raz na sebe.

minka051
12. okt 2009

cikyta
Malá je strašne zlatá. Dnes asi píšem každému lebo je mi nanič. Ale malá je fakt krásna.

cikyta
12. okt 2009

Minka dakujeme.
A priatela pozdravujem! Je fajn,že ťa podrží a aj v zlom dokáže byť velkou oporou. Teraz je na svete len velmi málo takých mužov.

minka051
12. okt 2009

cikyta
Ano to veru je.Odovzdám mu odpoved. Vždy je zvedavý čo píšem ale v dobrom. Tak už len čakám ktomi teraz pomôže aby to bolo čo najskôr. mzuzka sa mi ozvala je to super že mi chce pomôcť s darcovstvom, lebo čakať ja niekolko rokov tak to je samovražda.

minka051
12. okt 2009

tak idem už spať aj ked noc asi nebude nič moc ale musím to nejako zvládnuť. Tak všetkým pekné sníčky 🙂

cikyta
12. okt 2009

Dobru nôcku Minka.Dobre sa vyspi a naber vela sily dalej bojovať.

kamka17
13. okt 2009

dobré ránko prajem všetkým...u nás neskutočne zafúkané a tichý bonz od kolegu z čadce...u nich už snežilo 😅 😨 takže sa tá zima na nás úspešne rúti 😒 😖

a minka, hlávku hore, 20.10. je už budúci týždeň, doky povie čo a ako, dohodnete, potom budete múdrejší a lepšie sa bude riešiť darcovstvo a všetko ostatné, isto všetko dobre dopadne, veríííííííímeeeeeee 😉 😉

minka051
13. okt 2009

Dobré ránko všetkým 🙂 aj u nás tka fučí že nám asi odnesie celý panelák.

Kamka No musím sa dať do kopy ja viem. Ale táto noc bola hrozná ako z hororu. 😠 Budila som sa celá spotená a také hrozné sny som mala že som rada že je ráno. Ono to všetko nejde len tak mávnutím ruky a zabudneš. Ešte som si nešla ani ukončiť PN idem až zajtra ešte sa musím trochu spamätať.

orsulka
13. okt 2009

dibre rano babule.....🙂 😅

orsulka
13. okt 2009

dobre........... nie dibre........ale inak....ako sa komu paci 😀 😀 😀

kamka17
13. okt 2009

minka....ja viem, že sa nedá spamätať za jeden deň, všetko chce čas a toto je dosť bolestivé pre dušičku a aj pre telo, lebo hormóny si robia svoje...kto neprežil, nepochopí, takže máš právo byť smutná ako dlho chceš...raz sa to určite zlepší a fakt verím, že po pohovore zas vyjde aspoň trochu slniečko 🙂 😉
a neostaneš pn do konca týždňa ?

orsul...no vitaj stratená 😎

minka051
13. okt 2009

kamka17 ja by som aj zostala uvidím ako mi bude dnes je to o ničom. Včera som myslela že zajtra bude lepšie ale prd je lepšie. Všetko možné sa mi honí hlavou, a veru neviem či by som vedela v práci myslieť tak ako mám. Robím mzdovú účtovníčku a tam treba aby bol človek v pohode a neurobil somarinu lebo potom to asi niečo stojí.

Orsulka ahoj ty to asi poznáš..

kuspitka
13. okt 2009

Ahojte.ako sa mate moje zlatka?
co mate nove?

minka051
13. okt 2009

ahoj kuspitka 🙂 tak už sa ti to blíži držím palce nech je všetko ako má byť a o chvíločku už tlačíš kočík.

wolfskinka
13. okt 2009

dobre ranko ..........

kuspitka
13. okt 2009

minka hej uz sa mi to krati len datum porodu sa stale posuva teraz zas na 24.12 a mala vazi 1577g.to uz je pekna.zas sa nam nechcela fotit a tak som sa tesila ,ze dam manzelovi na narodky,ale co uz.

orsulka
13. okt 2009

minka, kuspi, kamka....ahojte...

minka...velmi mi je luto, že to nakoniec dopadlo na prd!!!!!! verila som verila....... je to určite ťažke sa s tym vsetkym vyrovnat a vobec prijat skutočnost, že už ani nechcu dalsiu stimulku.....asi to chcel len cas minka.....a v praci by si naozaj asi porobila viac chyb ako osohu...
zamestnaj sa svojim novym domcekom....čo vsetko treba....bude treba a tak vsetko okolo toho.....
a ako som citala, mzuzka by bola ochotna darovat svoje embryjka....takže to je super spravička...no nie????? 🙂

orsulka
13. okt 2009

kuspi...tak že jaký datum vam to povedali ?????? no super 😉 😉 😉 😉

wolfskinka
13. okt 2009

orsulik a na mna si zabudla ☹

kuspitka
13. okt 2009

orsulka kedy ides na KET???

wolfskinka
13. okt 2009

dnes koncim prvu krabicu dekacu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre