Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
14. okt 2009

Ahojte, zuzanabb, ja som mala tiež take nejake číslo po 3.-mesačnom praní clostilu, pregnylu a dufíku, ale ja som so bola dať zobrať krv preventívne, ako krvný obraz, tiež mi dr. povedal, že mám vysoke pečeňové testy.
dala som si mesiac pauzu od všetkých liekov a potom som nabehla na IVF a už som mala pečeňove testy v tom rozmedzí ako ma byť. takže ,je to z tých liekov, ale tu mesačnu pauzu ti odporúčam, asi som ťa nepotešila, ale radšej ako si zničiť pečeň, nie?

lusina
14. okt 2009

oprava, brani, nie praní, 😀 ale znie to dobre 😀
a mail čita, mne odpisal, a tiež po dlhšej dobe. 🙂

domika9
14. okt 2009

orsul už sem se lek 🙂
no darečky ešte eee ale už by trebalo niečo začať škrečkovať lebo potom je tohonaraz strašne moc

kiara15
14. okt 2009

pekny den vsetkym ako sa mate ??

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanabb
14. okt 2009

lusina, ja som bola na kontrole na reumatologii po 7 mesiacoch a nahodne mi robili krvne testy. Sa cudovala, ze preco mi nerobili v Heliose. Si myslim, ze tam sa asi s pecenovymi testami nezatazuju. Tiez som brala 3 mesiace clostil, pregnyl a dufik ale naposledy v auguste. Takze uz mam vyse mesacnu pauzu a len vcera mi vysli take vysledky. Hadam sa to casom zlepsi. Problem je asi aj ten, ze kvoli reume beriem lieky a mozno ta kombinacia sa mojej peceni nepozdava 😀 Jasne, ze pockam, uz som tolko cakala, ze mesiac, dva, tri nehra rolu 😅

zuzanabb
14. okt 2009

janika, poslem to asi aj ja pre istotu postou, len neviem kde som dala original 😀 😅

kamka neviem ci budeme odkladat IVF, lebo zatial mi poistovna nic neschvalila a ani netusim, ci to uz vobec do poistovne poslali. Uvidime na vysledky tychto testov na hepatologii o 2-3 tyzdne a ak mi medzitym pride suhlas z poistovne, tak sa opytam Krajka, ze co s tou pecenou.

lucula, ta otazka na Krajka bola ohladne bratia dufika, lebo ja mam prirodzene malo progeseronu, takze ci ho mam vobec este brat (lebo ho beriem uz rok v kuse) alebo sa vykaslat a cakat na stimulku. Ale vzhladom na pecenove testy seriem na dufik 😅 😀 ..takze otazka je uz zbytocna, len ma zaujimalo, ci niektorej odpisal aby som mala istotu, ci si nasiel mail s prilohou na poistovnu.

kiara15
14. okt 2009

zuzanabb aj ja som mala zle vysledky pecene ale nic mi snimi nerobili doktorka mi povedala ze to mam stych hormonov 😒

orsulka
14. okt 2009

kiari...no caf.......si zalezena doma??? pod perinkou ???? 😀 😀 😀 tebe ale je!!!! 😉 😉 😉

kiara15
14. okt 2009

orsulik veru som bola dnes sa mi vinimocne nic nechce vcera som bola u zubka na preventivke a tak ma prefuklo ze dnes si to vychutnavam 😀 😀

zuzanabb
14. okt 2009

kiara a nic s tym vobec nerobili? sranda, takze to mozno nie je az take tragicke ked mi len pecen strajkuje 😀 😀 ci?

orsulka
14. okt 2009

kiari..... 😉 😉 tak ti tiško zavidim .-)))))) ja sa tu trtúlim v praci.........uff......
a poobede ideme vypratavat splanu na vikendovu prerabku.....už sa tesim...!!!!! bude to fuska.....ale ten vysledok .-))))))) teda hádam bude stat za to .-))))

inak...boli ma hrdlo.....ta to len tak.....

orsulka
14. okt 2009

zuzna....no pečen ako jediný organ v tele má tu schopnost samoregenrácie......takže ked si das pohov od liekov, ako niekto pisal tak na mesiac....tak ona dokaže sama zregenrovat a vyplavit zle veci...
ved koniec koncov na to nam v tom organizme služi...zachytit zle veci a poslat kade lahsie... 😉

minka051
14. okt 2009

orsulka nemáš skype? práve ma to naučili a je to super. len ked som sa videla na kamere tak som sa lakla 😀 😀

domika9
14. okt 2009

orsulik a čože ideš prerabať kompet spalnu či len drobnosti?

minka051
14. okt 2009

orsulka len sa pri tom moc nenarob aby si si to aj v tej spálni mohla potom užiť 😀 😀 😀

kiara15
14. okt 2009

zuznabb nerobili len som jedla viac tvarohu ze vraj pomaha. 😉
orsulik neboj aj tebe bude dobre inak bolesti zatial ustupili 😉
a prerabka urcite bude stat za to taka budes pysna ked bude hotovo vsetko poznam to 😉

orsulka
14. okt 2009

minka.... skype mam....jeden v praci druhy doma 🙂)))))))))))

domi......preprabka komplet....stierky na steny nova podlaha, a potom aj nove vstavane srine.....chcem dat urobit....... 😉

kiara15
14. okt 2009

orsulik to hrdlo treba preventivne liecit 😉 bioparox to isti 😀
a vstavana skrina to je super my mame na chodbe to je jedna uzasna vec 🙂

domika9
14. okt 2009

to preprabka to si chcela napísať že teraz maš spalnu ešte po prababke? 😀 😀 😀 😀 😀 -spravne som to pochopila hej 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
14. okt 2009

kiari...ja viem, prave preto ich chem....a bude aj v chodbe....časom 😀 😀 😀 😀
od rana cmulam septolete.... doma budem asi kliktať slanu vodu...... 😝 ja viem, že to pomože.....

domika9
14. okt 2009

no tak budeš mať vynovene

kiari ako ? mrcha mrchata sa nedostavila ?
a ktovie ako romy
a komarik mala ísť včera do heliku na sono a ešte sa neozvala

kiara15
14. okt 2009

oorsulik a u koho si ides dat robit??skrine???

domi mrchu furt zahanam a zatial to ide zatial sa drzim mala som v podbrusku bolesti ale dnes presli tak som teraz trochu v klude 😉

orsulka
14. okt 2009

kiari....ja neviem ako sa vola...ale odporucil mi ho kamarat...jemu robil skrine aj komody....
ale ak mas dobreho majstra, kludne pokecam aj s inymi odbornikmi .-))))))))

kiara15
14. okt 2009

YOGA.wm (2 MB)

janicca
14. okt 2009

kiarka - tak to sa niekto má za bielého dňa sa vyvalovať v posteli....ja viem keď musíš tak musíš 😀 zabudla som vy sa už vyvalujete dvaja tak ty to máš dovolené.. 😉

zuzana - tak šup šup ešte raz do poisťovne tam ti dajú nové tlačivo tam sú vždy tie tety "veeeeeeeeeeeeeeľmi ochotnéééééééééééé".....ja som si to naštastie prefotila my sme podávali žiadosť 21.9.09 a zatial žiadne vyjadrenie....

orsulka
14. okt 2009

kiari...pomožeme ti zahanať.......kšaaaaaa................kšaaaaaaaaaaa......kšaaaaaaaaaaaa.....kšaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......kšaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

🙂 🙂 🙂 😉

kiara15
14. okt 2009

orsulik ja sa pytam preto lebo segra chce a nevie komu si da lebo tyto sukromnici uz nevedia co by pytali??ja co som si dala robit pred2rokmi tak mi to robil jeden znamy ale uz neviem ci roby 😒

romy01
14. okt 2009

ahojte kočandy 😀
zuzanabb aj ja ti prispejem. Ja som brala clostil a duphaston 3 cykly - naposledy v maji a tgeraz v septembri na predoperacnom mi urobili aj pecenove testy a boli OK tak neboj, da sa to dokopy.
cafte domka orsulka - mne sa dnes stala blba vec. Ranol som sa polnahlala do mesta, lebo som si objednala knihy na anglinu a ked som sa vratila za boha som si nevedela spomenut ci som si v tom zhone dala utros - fakt si na to nespominam, tak som si ho pre istotu dala - len dufam ze som si nedala dvojitu davku.
ms nikde a dnes som uzh poškujlovala po testiku no mala som nejaky vytok - ako rozmocena biela krieda - dost divne snad som si fakt nedala dvojitu davku

kiara15
14. okt 2009

janica ahoj srdecko ja sa uz nevyvalujem uz som spravila dcerenke obedik ryzu a dala som piect kuriatko 😉

domika9
14. okt 2009

kiari tak to je super len tak dalej nepušťaj si ju ku telu 😉
budeš aj testovať? či eee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre