Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katy7
11. jún 2009

wolfi, ale ja som 8 den po transfere PK, uz davno by to malo byt uhniezdene, ylakla som sa toho, lebo aj pri minulom iVF som presne v tento den dostala mrchu, teraz je to zatial slabe, dufam ze sa to nezmeni

wolfskinka
11. jún 2009

katy neboj sa vsetko bude dobre, gabika krvacala a teraz su z toho 2 riadni valibukovia ....

katy7
11. jún 2009

wolfi kiez by si mala pravdu, aj tak dakujem, lahsie sa mi tu s vami preziva 🙂

orsulka
11. jún 2009

katy...tak ako pise wolfi......len pekne oddychuj...ktorý si den po ET?

katy7
11. jún 2009

ja som poslusna dora 🙂 , idem teda lezat

orsulka
11. jún 2009

už som si prečitala ....8 den...

nestresuj sa este oki??????

baby ako dlho mám variť kukuricu?????

chorale
11. jún 2009

orsulka kým nebude mäkká 😀

wolfskinka
11. jún 2009

katy7 sme radi ... dam vam sem co napisala 1 baba do inej temicky az sa mi vlasy sa jezili dupkom nielen mne ale aj ostatnym ved ju aj zotreli .... to je na pobavenie .... na margo toho co povedala katy .. ze sa jej lahsie s nami preziva

takze .....

martina256 • Dnes o 11:53

ahoj dievcata, uz pol roka sledujem tuto stranku a chcela som sa docitat nejake zaujimavosti, ale toto je fakt len debatny kruzok a vytvaraju sa tu kamaratske vztahy, to je fajn, ale nic konkretne sa tu clovek nedozvie, nikto tu nenapise nejaky clanok, su tu doslova len dialogy medzi par ludmi, a viac menej mi to tu pride tak, ze len cesky si tuz pisu, a je to slovenska stranka, nic proti ale docitam sa tu o samych ceskych doktoroch co mne ako Slovenke teda nepomoze, poradte mi, najdem tu niekde plnohodnotne clanky,alebo je to len o debatovani? lebo na to nepotrebujem modreho konika, to mozem zavolat kamoske a je to... nejako nevidim zmysel hlbsi...niekto nahodil napr. temu ovulacia a aj tak sa tu nic nedocitam, len kto si kupil aky test a ze je nespolahlivy... nic poriadne, zial , skoda nie? alebo by sa oplatilo pozvat do debaty nejku pani doktorku a jej zadavat otazky k veci, a nie kto sa kolkokrat tento tyzden miloval s muzom... nezabite ma, fakt sa tu nic nedozvie clovek...

orsulka
11. jún 2009

chorale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak dík.... 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

baby idem na postu pre ten list ...

wolfskinka
11. jún 2009

orsulka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm xixixi dobre som sa pobavila na tych haluzach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu rehoceme aj s muzom ako sibnuti

orsulka
11. jún 2009

oki wolfi......posielam maily 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

posielaj posielaj pri tom lords of the dance som si skorocvrkla do nohaviciek tak som sa rehotala 😀 😀 😀

snecka
11. jún 2009

Ahojte môžem ku Vám, možno si ma niektoré aj pamätáte, Chorale som jeden deň za Tebou so stimuláciou, čiže papám ešte Proveru, sledujem Vás pozorne len neprispievam a normálne Vám tie Vaše stretká závidím, ste tu super. 🙂

chorale
11. jún 2009

jaj aká som rada že niekto bojuje spolu somnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
11. jún 2009

Chorale som ti v pätách 😀

chorale
11. jún 2009

možno sa stretneme v heliku. ked pojdeš daj mi vedieť.

snecka
11. jún 2009

No je to možné, možno budeme spolu na izbe 😀 ak všetko pôjde ako má. Už máš aj predoperačné, ja som bola v pondelok, no úžas, starčekovia a ja, výsledky z krvi ešte nemám, mám volať zajtra. Picháš v pondelok však? A tie druhé inj. máš aké?

orsulka
11. jún 2009

to je super, kolko stimuliek tu máme.........a už aj tehuliek.....sqeleeee 😀 😀 😀
booože...baby...nech Vám to všetkým vyjde!!!!!!

orsulka
11. jún 2009

wolfi....s tym Lord-om som bola na tom tak isto 😀 😀 😀

kuspitka
11. jún 2009

Ahojte.ako sa mate???
orsulka ako sa mi mas???

snecka
11. jún 2009

Orsulka no bodaj by si mala pravdu, ako sa má Kiki ak sa môžem spýtať?

orsulka
11. jún 2009

kuspitka...ahoj mamča .-)))))) ale mam sa celkom fajn, len vpráci trošku na figu, ale s tým moc nenarobim.....
a ty ako???? oki?????
snecka...ja ti ani neviem moja.............dááávno tu nebolaaaaaaaaa

kuspitka
11. jún 2009

orsulka celkom dobre babo je v poriadku..nic nam nieje .ideme pondelok do kosic tak sa tesim ako mala....

tina1
11. jún 2009

ahojte orsulka, kuspitka. Ako sa máte? Ja som dnes 9 deň po KET, vložili nám posledného bojovníka. Včera som si robila test a bola tam slabulilinká druhá čiarka. Zajtra robím ďalší test a uvidíme. Strašne sa bojím. Doteraz to bolo stále o jednej čiarke a teraz toto. Som strašne nervózna, čo bude zajtra.

orsulka
11. jún 2009

tina...no tot???? tak super.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uvidíš, že zajtra bude jasnejsia!!!!! na 100% 😀
tak fakt skvelá spravička.... už sa neboj...už sa len teš!!! 🙂 🙂

kuspitka
11. jún 2009

tina gratgulujem len tak potichu ,ale ver ,ze si tehu

orsulka
11. jún 2009

kuspitka...........idete na výlet????????????? pozdravuj mojich švagrovcov 🙂))))

kuspitka
11. jún 2009

orsulka hej ideme na testy na dawnov sydrom.chcem aby aj tam urobili.....
verim aj mojmu gynekologovi ,ale chcem mat istotu

orsulka
11. jún 2009

kuspi......ahaaaaaaaaaaa....som myslela, že len na vylet, ale spojíte príjemní s užitočným 🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre