Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
22. okt 2009

to je ok mne to zo začiatku nedavalo zmyslel že prečo tam ma každa napísane ine ale doslo mi 🙂

domika9
22. okt 2009

no kuspit dnes je tlak už ok ale moj nos ma stale ešte nepopustil ale to prejde
pozeram že rozoberate kočiare u nas vpoprade asi nieje normalny obchod ktory by mal aspon 15x5 metrov všetko iba 3x5 metrov a tak tam ani kočiare nedržia alebo ked tak až dva druhy 😠 ale chystam sa do polska niekedy buduci rok tak pozrem tam

denis19
22. okt 2009

😀 😀 dominika dekuji za podržení ega 😀 😀 a když jsem u tech kočárku s kuspitkou, tvuj favorit je???
také si myslím , že PL není o nic horší, už jsem e parkrát i sama presvedčila

kiara15
22. okt 2009

denis huraaaa 😀 😀 😀 😀 😀

domi ahoj 🙂 🙂

denis19
22. okt 2009

no prodejna kočárku s dvema druhy a o rozloze luxusního wc je fak o ničem,ale tymáš PL blízko, tak to tam očučni

domika9
22. okt 2009

denis ja mam vyhliadnuty španielsky kočiar casualplay s4
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_CASUALPL...
ten nerobia poliaci ale v polsku je o 9 tisíc sk lacnejší tak preto by som ho chcela ísť kupiť tam ale problem je v tom že som ešte nemala možnosť ho vidieť naživo iba ked som stretla nejaku mamičku a to som nechcela byť taka neslušna že budem po nej čumieť takže či sa pre neho rozhodnem na isto budem vedieť až ked ho obchytkam 😀

kuspitka
22. okt 2009

domka v poprade nieje Alltoys?tak su celkom dobre kociky.
ja som si skusila tento nas a potom som vedela,ze aky chcem bez skusania by som si nekupila kocik.
ale niektore kociky su zdravitne zavadne muz to nasiel niekde.len neviem povedat ktore a aka stranka to bola.
domka a roznava to nemate daleko.
denis mne je jedno aky je len nech sa da lahko rozobrat,poskladat a vanicka nech je velka

denis19
22. okt 2009

casualplay s4
má moje sestrenice a je famózní, má vše co chci ,jen se korbička nedá otočit a to mne vadí,jinak je perfektní jak na skladnost,manévrování i pohodlí,doporučuji, pokud maminka nechce mít otčnou korbičku! moc fajn a rozdíl 9 tisíc je fakt velikánský, chceš to jako už celou sadu??

domika9
22. okt 2009

altoys to ani neviem kde je? si si ista že to je v poprade?
kusitka ja mam do polska bližšie ako do rožnavy a určite tam v polsku kupim aj ine veci vyhodne

denis19
22. okt 2009

pokud dáš vyguglovat: test kočíkov , tam je ten seznam zdravotne nezávadných a je tam i doporučení, že které jsou ok,ale na to my naše úspory nestačí 😀

domika9
22. okt 2009

chcela by som si kupiť hlboky a športovy -novy a primu by som kupila aj používanu
ale na trojkombinacii ušetríš 9tisíc

kuspitka
22. okt 2009

domika tak to je super.neviem ci je aj tam to som nepozerala.
casualplay bol moj prvy,ale potom sme zmenili nazor a zas sme sa rozhodli za ten nas.

romy01
22. okt 2009

denis a preto som chcela aby si si zmenila profil, lebo by to to nabehlo do toho riadku, bude ti to automaticky ratat tyzdne a ked budes vediet ci cakas jedno alebo dve tak si to opat upravis
baby ja som zatial kociky moc nekukala, lebo na nete je toho strasne moc a popravde si to neviem dobre predstavit nazivo. Ja asi pojdem kuknut kociiky do obchodov a tiez sa chystam do polska - raz len okukat a potom tak mesiac pred porodom to pojdem kupit- aj ked mi uz svagrinka ponukla jej kocik - je pekny cierno zlty ale sa mi sama postazovala, ze mala sa donho o chvilu nezmesti a to ma len 4 mesiace, no kym som nebola tehu nemala som odvahu ho nejak moc okukovat

denis19
22. okt 2009

kuspi a co vás odradilo od casualu?

domika9
22. okt 2009

v nowom targu su dva obchodne domy na detske veci mm vravel že ked tam pojdem že sa zblaznim kolko je tam druhov všetkeho takže určite sa tam pojdem pozrieť

denis19
22. okt 2009

Vnukla jsi mi myšlenku, jedna cesta tam mne nezabije a určite tam uspokojím své nákupní detské potreby!! Dobrý nápad, kdy se tam chystáte, že jako podáš infošky 😀

romy01
22. okt 2009

domka aj ja sa tam chystam, ako si minule o tom pisala, inak my obvykle chodime do Bielsko biala ale tam som nenatrafila na nieco take

denis19
22. okt 2009

Romy, už te cháou a asi to opravím 😀 Jaký ma švagrová kočár???Že se tam Dominika už nevleze???

domika9
22. okt 2009

denis pojdem tam určite až po novom roku možno koncom januara alebo februara určite vam potom poviem čo a ako 🙂

kiara15
22. okt 2009

romy ja som tiez ked sme boli okukovala v PL a boli tam vseliake raz sa mi pacil ten a potom onen som zvedava ako sa nakoniec rozhodnem 😉

romy01
22. okt 2009

denis neviem aka je to znacka, ja som sa podrobnostiam vyhybala, radsej som tieto veci neobzerala a ani som sa nevyzvedala, lebo ma to trapilo ze nie som tehu

denis19
22. okt 2009

už ted se teším.

romy01
22. okt 2009

aj ja sa tesim, ja planujemist do polska tiez koncom januara a budu urcite aj vypredaje

kuspitka
22. okt 2009

denis nie ,ale nakoniec som sa rozhodla pre tento nas.

surviver
22. okt 2009

Ahojte,no na chvilu vas tu necham a potom nemožem dočitat 😀 ,ale fajn ,že to tu žije 😵

lucula,tak ja s tym wc to nemam take hrozne.Ja po 19.00hod už nič nepijem,lebo obličky aj tak v noci pracuju iba na polovičny uvázok 😉 ,tak ich nechcem zbytočne zatažovat. Ked idem spat, asi tak o desiatej alebo pol jedenastej tak idem na wc a potom spim v pohode celu noc,ale tak okolo 6-7 rano už to tlači a musim ist na wc,ale inak spim v pohode celu noc 🙂

a tych kočikov je fakt srašne vela,ani si človek nevie vybrat...ale ja hlavne hladam taky aby bol lahky 😵

kuspitka
22. okt 2009

mame stikavku mala stikutka odusu

surviver
22. okt 2009

kuspi a ako to citiš ,že štikuta???

kuspitka
22. okt 2009

surviver tak ,ze ti skace cele brusko .je to super .prvy krat som sa bala ,ale je to dobre znamena to ,ze je vsetko ok.

surviver
22. okt 2009

wolfi a to by si ani nebola Ty keby sa Ti niečo "nevysomarilo" /myslim s tou kartou/ ale dobre,že je už všetko ok 😉

surviver
22. okt 2009

kuspi,tak to musi byt sranda 🙂 Ja som to ešte nemala ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre