Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
25. okt 2009

mi
nka neboj nieco sa uz len nalepy 😉 😉

orsulik no ako si dopadla napismi ☹ myslim na teba od rana 😉

minka051
25. okt 2009

tak dúfam už by bolo na čase 🙂

kiara15
25. okt 2009

minka akedy idete do toho caru?
🙂

romy01
25. okt 2009

cikyta no teda - asi by som bola riadne vytocena z tej sestricky v nemocnici, keby mi doniesla babatko s poskodenym ockom - ja by som jej asi pichla do jej oka prst Chudatko mala silvinka.
Cikyta a preco sa babatka ozaruju? To je ten rontgen co sa robi pred odchodom? Lebo aj švagrinke zobrali malu dominiku vraj na rontgen hlavicky tak som len vyvalovala oci - to nechapem ako mozu ozarovat miminka

domika9
25. okt 2009

romy nie ožarovanie ako take ale ked sa babo narodí tak ma vela z nich novorodenecku žltačku a vtedy davaju babo pod take modre svetlo alebo ked nieje žltačka taky silna tak sa dava babo na slniečko

romy01
25. okt 2009

aha - no som sa zlakla, ale svagrinke vtedy zobrali malu a povedali ze na rtg hlavicky - ale asi som to zle pochopila. A to pod tym modrym svetlom ta zltacka prejde ?

domika9
25. okt 2009

ano prejde

wolfskinka
25. okt 2009

ahojte ... tak baby zajtra idem na prvu kontrolu folikov .. po 5 menopurcoh drzte palceky aby to dobre dopadlo, dakujeeeeeeeeeemmm

dana10
25. okt 2009

Wolfi, tak silno držíme palčeky 🙂 😉
Zdravím všetky tehotné ,ešte je tu málo netehotných až sa zvýšia tie počty 😵 😵 😵

denis19
25. okt 2009

tak držíme!!!!!ať jich je tam primerene primerených!!!!!!!!! 😀

wolfskinka
25. okt 2009

baby dakujem ...

gabika24
25. okt 2009

ahojte kočky. Ako obyčajne - čítam, no nestíham písať, vlastne niektoré ma tu ani nepoznáte, no nezmanená to, že vám nedržím palce všetkým 😵
😉 wolfi, držím silno palce, na zajtra, tak daj potom vedieť 😉 Pekný večer 😉

janicca
25. okt 2009

ahojte babule ja len kuk ako vždy 😉
ukradnem pár TV a potom vás prekvapím 😀

Wolfi - myslím na teba posielam folíkom kopec energie...... 😉 😉 😉 😉 😉 drž sa v pondelok len dobré správičky tu chceme mať jasné !!!!

Kamka - čauuuu čítam že dnes pracovne ale keď musíš tak musíš 😉

surviver
25. okt 2009

Pekny večer všetkym 🙂

cikytka tak dufam,že mala Sisi si všetky choroby "odskače" teraz a potom už bude len zdrava a uživat života 😉 Lebo fakt si už toho za tych 6 mesiacov užila dost 😒

wolfi tak zajtra držim palce,nech je z teba dobra "kvočka" 😀

orsulka už ma isto novu podlahu,tak sa vytešuje a verim,že aj dnešna navšteva Heliku dopadla dobre 😉 ,tak sa nam čoskoro ozvi....

kiara15
25. okt 2009

janica ahoj srdiecko len si zober tehu viruskov kolko potrebujes a len nas prekvap budeme sa tesit 🙂

cikyta
25. okt 2009

Romy-Domika to vysvetlila.
Išlo o novorodenecku žltačku.
(Inak na RTG bola 2 krát.Najprv skrz reflux,potom skrz klbiky nožičiek.Ale to len ona.Bábätká tam nechodia.)

denis19
26. okt 2009

Tak nevím, vypadá to dnes na malé prvenství!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
Krásné ráno preji všem!!!!
wolfskinka a ukaž jim to jak se to delá!!!!!!! 😀

kuspitka
26. okt 2009

Ahojte.prajem vam pekne krasne ranko.
wolfi budem velmi drzat palce nech mas co najviac vajok.

denis19
26. okt 2009

Ahoj kuspitka, ako po víkende?

denis19
26. okt 2009

..jo a kde josu nové fotky? 😀

kuspitka
26. okt 2009

ahoj denis.celkom dobre len vcera som sa velmi unavila a dnes to citim velmi boli ma noha a trosku brusko.trosku menej musim makat nie tak velmi .
a ty co ako sa vikendovala?

kuspitka
26. okt 2009

denis nestihali sme sa fotit.mali sme vela prace.prerabame byt tak manzel tam pracoval.

denis19
26. okt 2009

muj vikend pohoda, trochu se mnou zamával posun na slunečný čas,ale jinak klid,prospala jsem celou nedeli, nic necítím,jako bolesti, tak verím, že mi zítra Krajko podá samé pozitivní zprávičky, jen mne včera ze sekundy na sekundu začal bolet prst u nohy, otekl mi a mám ho jako babuli a vubec nevím z čeho 😀
tak se teším na fotečky 😀 😀

denis19
26. okt 2009

no a že se musíš šetrit sem predpokládala, že žene v tvém postavení už není nutno pripomínat 😲

kuspitka
26. okt 2009

denis mam tam jednu fotku.uz poviem aj manzelovi nech mi odfoti brusko.
aspon nech mam nejake fotky.
tak mna boli noha stale jedna,ale vcera to bola hroza.
viem,ze sa mam setrit len som vearila vcera a piekla kolac a to vsetko ma unavilo poriadne.

denis19
26. okt 2009

kuspitka
verím, Ti , že máš snahu delat vše jako drív,ale ted už to není tak jednoduché,ale neboj, za chvilku malá se ukáže svetu a to bude jiný šrumec 😀
já sobotu strávila s neterí, také z IVF 😀 a bylo to famózníííííí
já zase kuspi stále spím, nikdy jsem nebyla takový spachtoš jako ted, normálne zalomím pred osmou a do peti v pohode potáhnu!!!!sila 😀

denis19
26. okt 2009

na té fotce skoro ani není videt , že jsi tehotná 😀 ty tuniky vše zamaskují 😀

kuspitka
26. okt 2009

denis hej ta tunika je super.ale dnes manzela prinutim ma odfotit.
ale zas nemozem stale vraviet som tehotna to nemozem.a etse ked cakame navstevu tak musim varit.
ale zas zvladam to pohode.mne staci ked idem na 3 poschodie u nas domka to mi staci pridem hore a uz neviem ci zijem

denis19
26. okt 2009

😀 😀 kuspitka žiješ! jen to víc cítíš😀 😀 😀 😀
cvičíš nejak pred porodem?

kuspitka
26. okt 2009

chodim na predporodnu pripravu,ale teraz nie az nevembri pojdem zas.ale inak cvicim kus na lopte.
obcas mi staci ked idem do mesta a potom domkov a viacej veladzem.
a ty co cvicis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre