Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
26. okt 2009

ved naozaj nič nerobím a už som povedala že poobede si tam musím aj tak volať o vysledky tak mu poviem 😉

romy01
26. okt 2009

no surviver tak ako hovorim, ja som ta uz predbehla - mon dieu !!!

romy01
26. okt 2009

a najhorsie je ze aj ked som mala na ranajky termix a potom o 10 tej 2 chleby s paprikou a redkovkami mam hlad a neviem co by som zase zozrala - normalne som hladna

orsulka
26. okt 2009

tak ja sa divam na hodinky v kancli, a že jak mi to dnes pekne ubieha....som si pomyslela!!!!!! a ono...ja som si v praci neposunula cas!!!!!!!!!!!!!!
do botky......tak som sa tesila......... 😀 😀 😀 😀

romy01
26. okt 2009

no orsulka to je mrzute - ale v praci to ubieha rychlejsie ako doma, tomu ver

orsulka
26. okt 2009

ja viem romy.........v podstate mi to tu ide rychlo... stale je co robit....

domcek
26. okt 2009

No uz som zasa tu. Inac som sa trochu premohla vecicky po Simonkovi som pekne namocila do vanischu abz boli krasne a ideme konecne prat a chistat nieco pre mimi. Naaaa case.
Orsulka tak to teda moc nepotesi ten cas. Ale pokila mas do coho pichnut je to fajn.

kiara15
26. okt 2009

domi aj ja mavam ten ruzovy vytok neviem z coho to mam?raz mam a raz nie tiez mam strach 😒

lusina
26. okt 2009

Ahojte,
kiari, tak kvoli tomuto idem písať aj ja.
som 9 den po kete a mám slabulinko-ružový výtok, najprv to boli len take krvave vlásočničky, ale teraz je to už ten výtok ako som písala, myslíte, že je to v kýbli? 😨

romy01
26. okt 2009

lusina netreba nad tym polemizovat. Ja myslim že by si mala zavolat do centra - ak beries utrogestan daju ti mozno duphaston aby si to papala a nevkladala. Lusinka treba verit, aj vierka ( z inej temy ) mala normalne krvacanie na 8 a 9 ty den a aj tak bola tehu

lusina
26. okt 2009

no jo romy, ale ked vidiš niečo červene alebo ružove, tak dostaneš strach a ešte ked mám bolesti na mrchu. 😖
no a ta vierka ostala tehu? lebo píšeš v minulom čase

romy01
26. okt 2009

ano vierka nakoniec je tehu - ona bola na ET par dni po mne a krvacanie prestalo. Lusina chapem tvoj strach, ja by som stresovala viac, no rada by som ta povzbudila. Aj take su pripady ze je to OK

lusina
26. okt 2009

diki romy, 🙂
vieš, ja som po ET tiež krvacala, bola som tehu, ale odišlo to s ms, neskončilo to tak ako s Vierkou. čo už......
do helíka som volala, Gaťova ma pohovor, tak okolo pol tam cinknem znova.

orsulka
26. okt 2009

lusinka...to vobec nemusi nič znamenať......ale vobec........pokial silno nekrvacaš, tak je vsetko v pohode....a tak ako pise Romy, snaž sa udržať nervy na uzde, aj ked vieme, ako sa to da ťažko......
ale aspon sa pokus
😉 😉 držim placeky.....

kiara15
26. okt 2009

lusi ano aj ja som okolo mrchy zacala spinit a som tehu.Ale teraz zase ten ruzovy vytok ide ma picnut tiez neviem ci mam volat lebo ja stale ten estrimax ci ho netreba vysadit ☹

wolfskinka
26. okt 2009

orsulik ...ahojki, kde sa flinkas ?

orsulka
26. okt 2009

wolfi...šak ja som tu .....furt.........

akože s malýma prestavkama na pracu 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
26. okt 2009

kiari a preco beries ten estrimax? mne kazali len utrogestan a pre pripad ze by som zacala krvacat mi dali duphaston ale ten mam brat len ak to pride, inak nie
lusinka ja som tehu a gatova minuly tazden videla na some ako sa mi odlupuje sliznica a povedala, že krvacanie moze prist no je to od plodu dalej, tak sa neboj pokoal je to len slabe ozaj to nemusi nic byt

lusina
26. okt 2009

diki babule za podporu, dobre to padne.
už som volala s dr. tak mi zmenila dávkovanie utrošu a aj dufík pridala.
romy, estrogen sa berie pri kete 🙂

romy01
26. okt 2009

aha to som nevedela

wolfskinka
26. okt 2009

baby este hodinu a pol na vysledky .. bojim bojim, aby sme mali obidve s alickou dobre

romy01
26. okt 2009

wolfka tfuj tfuj tfuj

kiara15
26. okt 2009

lusi len sa drzkaj a pekne lez.

romy este mi to doky kazal uzivat ale väcsina bab to uz neuziva 😉

wolfi 🙂 🙂 🙂 🙂

lusina
26. okt 2009

wolfi držím palčoky. 😉
no kiari ,že ležať, neviem ako by som to šéfovi vysvetlila keby vliezol sem do kancla a aj vystretá 😀 -dnes som prvý deň v robote. ...určite by ma nepochválil
aj ja ešte beriem estrogen,ale dnes ráno som ho rátala a vychádza mi presne na kontrolu krv+sono.a fertik-mariška 😀

wolfskinka
26. okt 2009

baby dakujem

domika9
26. okt 2009

volala som o tie vysledky tak tam musím ísť tak či tak lebo mam nejaku bakteriu tak že si mam prísť po recept tak idem v stredu aj po vysledky na šž potom s vysledkami na endokr. a potom sa zastavím u doktora

kiara15
26. okt 2009

lusi a to som si dnes ja povedala ze mi je celkom fajn a vydis toto idu mi tie vytoky uz na nervy dufam ze to je vsetko ok 😉

wolfi neni zac vsak na to sme tu 😉

lusina
26. okt 2009

no vidíš kiari? ako sa hovorí, nehovor hop, kým ti nepreskočí 😀
ale dnes sme tu 3 čo maju rovnaky problem s blbou krvou, žejo? ked som ju chcela aby som mohla začať s ketom, tak ano bohovi, uráčilo sa až po 9. dňoch a vidíš teraz? dala by som čokoľvek aby nebola vôbec žiadna a zase si urobí po svojom.to moje telo si so mnou robí čo chce.... 😒

kiara15
26. okt 2009

domi a co ti povedali na tu krv??ci si to nespomenula??

lusi veru este stale neni nic vyhrate ale dufam ze zmrzlina sa bude drzat ako bude moct 🙂

lusina
26. okt 2009

kiari jasne, musí.
videla si obecnu školu? ako si prilepil jazyk o zmrznutu tyč? a nešlo to odtrhnuť? tak to je aj s tvojou zmrzlinou, neboj. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre