Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jajulaa
5. nov 2009

Domi, my sme so sestrou kočiarové maniačky 😀 a ja som si už kočiar pozerala asi 6 rokov.
Po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli pre concord fusion a som s ním veľmi spokojná. Bol síce dosť drahý, ale na mimi sme čakali 10 rokov tak som si dopriala. Fakt chodí skoro sám.
Mali sme odlolžené prachy na IVF-ko, tak sme ich minuli na výbavičku 😉 .
Casual sa mi tiež páčil, ale on má hrozne malú vaničku, ale tebe sa bábätko narodí na leto a ja som potrebovala korbičku do zimy. No hádam sa mi tam do toho marca aj s fusakom zmestí. A šporťák je tiež super, len sa nedá otočiť ku mne čo mi trochu vadilo, ale dokonalý kočiar neexistuje.

romy01
5. nov 2009

mna to nevylakalo, lebo mne sa to stava posledne roky vzdy v zime. mm si mysli ze mam alergiu na chlad, no ja myslim ze je to vysusenym vzduchom od radiatorov.

wolfskinka
5. nov 2009

romy teba budem pocvat na slovo ... lezat na chrbte bez pohnutia a pred telkou mozem ????

lucul dakujem za posily

romy01
5. nov 2009

môžeš wolfka pred telkou ale snaz sa byt na chrbatiku- teda ja som to tak nejak vnutorne citila, z sa nemam moc otacat z boka na bok a dva dni som ani nevytrcila paty z postele , aj telku som obetovala a pc som si prestahovala do postele - lenze to nebol pb bo mam laptop

romy01
5. nov 2009

ona mi sice Gatova vravela ze na druhy den aby som mala normalny rezim, no kedze je den po OPU tak som sa na ten normalny rezim aj tak necitila. Brucho ma bolelo vkuse 6 dni

ivirk
5. nov 2009

Ahojte, viete mi niektora povedať, do koĺkej su v MT v Heliose? Neviem to najsť na ich stranke a potrebujem tam skocit po vysledky, len neviem ci to stiham po praci alebo musim brat dovolenku

lucula73
5. nov 2009

ivirk,zavolaj si na recepciu a povedia ti,lebo oficiálne majú na dverách do 15.30 - ak to nezmenili,ale veľa babeniek bolo objednaných aj okolo pol 5,takže si myslím,že do tej 17. by tam mohli byť,možno nie každý deň opýtaj sa..

lucula73
5. nov 2009

jajula,ten condord fusion sa aj mne veľmi páči,čítala som naň samé chvály...mne by stačila športová časť..
prosím ťa,neodmerala by si mi,kolko je od zeme rúčka?lebo mi sme vysokí....dík moc...

domika9
5. nov 2009

ivirk ako vravi lucula zavolaj oni ti povedia
jajula concord fusion sa pačil aj mne v tej zelenej alebo v oranžovej farbe ale čítala som o nom že sa nejako baby sťažovali že sa im dosť kazi a že ma maly košík na odkladanie veci ale je celkom pekny

romy01
5. nov 2009

ivirk , radsej si tam zavolaj lebo v neskorsich hodinach tam beru m ozno len objednane

mzuzka
5. nov 2009

ahojte, trosku som vas docitala, i ked nie vsetko.
wolfi a orsul - drzim palceky, posielam vyrusiky, ktore tu zda sa celkom zaberaju
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

lucka, v PD na namesti je predajna s kocikmi, kde bolo kedysi zeleziarstvo, pri mniskach, na prizemi su veci pre babatka a na poschodi kociky, tam maju aj concord fusion, mozete si ho ist s manzelom odskusat na zivo.inak keby som ti ho mala ako doniest alebo poslat, kupila by som ti ho tu, stoji tu do 500libier na komplet 😒 ale mi do PD az okolo konca marca, zzac aprila. ale mozno by to donaskou nebolo take drahe. skusim to zistit a dam ti vediet.

moji chlapci sa uz mrvia vo velkom, kedze sa mi panvy neuhli ani trosku, tak ich mam plne brucho a to znamena ze ked sa pomrvi risko, nestiham dobiehat cikat a ked marecek, tak zas grcat. je to zabavne 🙂

wolfskinka
5. nov 2009

mzuzka dakujem ... len to prosim ta nezakrikni

jajulaa
5. nov 2009

Lucul, odmeriam, ale teraz som u maminy a konštrukciu mám dole v pivnici.

Domi, no tak s tým košíkom je pravda, je dosť malý, ale aj tak nechodím na veľké nákupy s kočíkom.
A ja som si ku nemu ešte kúpila takú originál tašku a tam sa zmestí veľa vecí.
Ja mám tú chilli farbu.

lucula73
5. nov 2009

zuzli ahoj 🙂
že sem aj zavítaš....o tom obchode viem,tam musím ísť však sama,lebo mojmu mm by oči vypadli z tých cien...a ja ho nepotrebujem teraz,až na leto,hlboký máme... 🙂

a ako vieš,ktorý je ktorý? 😀 aby ste to pri porode nepoplietli...

mzuzka
5. nov 2009

lucka - vacsi a zivsi je marcus a mensi a kludnejsi je Risko. a marcus je od zaciatku hore pod zaludkom a risko zas dole.vymenit sa uz nevymenia. zostanu tam kde su.

tak ak ho potrebujes na leto, mozno nieco do vtedy vymyslime.

moc sem nechodim, potrebovala som oddych, sem tam som mrkla, ale ........

wolfi, neboj, jesenny stop je tvoj a orsulkin, este vy dve musite naskocit na tehu vlacik, uz si zabudla? a potom kamka a zbytok a sme kompletne, mozeme pomaly zas od zaciatku rodit a kojit a kolikovat a prebalovat. a pozri kolko novych tu chytilo ten nas virus, takze niet co riesit. teraz je tvoj cas.

domika9
5. nov 2009

zuzi super že si nas prišla kuknuť 😉 zuzi a ideš na cisarsky? alebobudeš normalne rodiť?

jajula no to je pravda že aj do tašky vela veci napchaš 😉

žienky ako ste citili prve pohyby maleho ? mna včera pod pupkom niekolko krat akokeby zabolelo alebo zaštipalo neviem to pomenovať presne no bolo to zvlaštne

domika9
5. nov 2009

zuzi a daj aktualne foto 😉 😉 😉

mzuzka
5. nov 2009

my mame noveho favorita na kocik

https://www.youtube.com/watch?v=BTsYG28h3pA

takze uz su 4

https://www.youtube.com/watch?v=6mtOZobRjSohttps://www.youtube.com/watch?v=KBsBFZx4daghttps://www.youtube.com/watch?v=C5Ru1zzW3J8

hrozne chcem ten posledny, ale kedze konstrukcia je cela pod kocikom, este stale nevieme, ako by sa dal spojit na dvojickovy. ale budem pisat vyrobcovi email, tak uvidim ako pochodime

lucula73
5. nov 2009

domi,vidí sa mi to dosť skoro,ale niekde píšu,že už može žena pocítiť aj od toho 16 tt...ja som cítila také akoby bublinkovanie,ale neskor,možno 17-18tt,naisto som vedela až od 20 tt povedať,....

mzuzka
5. nov 2009

ahoj domi, mne zacali pohyby presne tak ako to pises ty. take trhanie zvnutra, take cudne. a akurat som o 2 dni isla k midwife a ta vravela ze to su prve pohyby , ak je dieta vyssie, tak to tak reaguje brusna stena. cize ja som tak citila zo tyzden marka. risko bol dolu, toho som necitila nic. az ked sa zacal normalne hybat.

fotocku poslednu mam v albume, so uzkou, novsiu nemma, dnes idem k segre do nedele, tak nieco pofotime a supnem.
rodit cisarskym a v plnej anesteze ☹ definitivne ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
5. nov 2009

ahoj katka, ano su aj lahke ,lebo ja musim tak hladat, moja svokra byva na 4tom bez vytahu, potom vyskovo nastavitelne lebo ja mam 165 cm a manzel 194 a bezpecne a priestranne.

su to urcite chlapci, ja chodim casto na sono, tak to mame viackrat potvrdene.

ja mam na to krvacanie z nosa slanu vodu v spray, zvlhcuje to sliznicu a ta nepraska. predpisali mi to tu, ale skus sa opytat aj na Sr v lekarni, podla mna je nieco podobne. neobsahuje to ziadny liek, je to na vyplach nosnej sliznice.hlavne v chladnom pocasi, ked sa sliznice v nose vysusuju, podom praskaju sa s popraskanych cievok pusta krv. od kedy to mam, nepusta sa mi krv.

domika9
5. nov 2009

no u mna to vobec nebolo bublinkovanie ani zdaleka bola to dosť šupa naposledy somto citilarano a teraz je klud tak uvidíme zase večer či sa to bude opakovať a čreva to neboli isto 😅
tak som zvedava tiež sa mi to zda skoro na prvodoričku ale uvidíme
no idem pozreť tie kočíky čo dala zuzka

jajulaa
5. nov 2009

Zuzi, ten stoke nemá fakt chybu, je taký future.
Buzz bol dlho môj favorit, ale mne sa na ňom nepáči, že sa nedá polohovať opierka chrbátika.
Myslím, že deťom sa príjemnejšie spinká keď majú pod sebou rovno.
Aj ten mothercare je super 🙂 .

mzuzka
5. nov 2009

ved aj ja tuzim po stokku ale co, uvidime, ci sa da poriesit pre dvojicky. a na buzz chcem aj vanicku, cize je to v podstate jedno. a sedaciky su 2 druhy - do 18mesiacov a od 18 mesiacov.

ale najnovsie zatial ten spin od mothercare, este je len v predpredaji na objednavku, pride do predajni na vianocny trh. do januara mame cas a v decembri je tu vystava , tak pojdeme aj tam kuknut, mozno nieco objavime aj tam.

hodila som vam do albumu vynalez, co som si objednala z USA. teda no , Jeziskovi som napisala 🙂

romy01
5. nov 2009

ahoj mzuzka.
mas vybrate pekne kociky a ani nevypadaju nejak velike. Inak mas pravdu s tymi virusikmi, vypada to tak ze funguju 😀 😀 😀
wolfka, orsulka- sup do zasoby tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

mzuzka
5. nov 2009

inak lucka, ani som ti nenapisala, porod mi naplanovali na 20 februar, ak do vtedy sviste vydrzia 😉 tak som ta dobehla 😀

jajulaa
5. nov 2009

Zuzi, no ty kokso to vyzerá fakt super.
Čo tí američania nevymyslia 😀 😀 .

mzuzka
5. nov 2009

ahoj romy. 😉

jajulaa
5. nov 2009

No dobre idem s malým vonku 😵 😵 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre