Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

alicao
10. nov 2009

dahra oni sa riadia vzdy podla teba ak chce je to len na tebe urobia ti PK, len to neodporucaju, ked budem mat len dve tak si ich dam vlozit uz treti den, mozno im bude lepsie vo mne nez v skumavke🙂
ale ved uvidim, mozno sa v poslednej chvily rozhodnem uplne inak, len aby bolo co vlozit, ze ano!

dahra
10. nov 2009

Ty si pichas tiez dnes pregnyl? Sama?
Tiez drzim palce 🙂

dahra
10. nov 2009

Alicao,
tebe kolko narastlo folikov? Si na PN?

alicao
10. nov 2009

ja si picham vsetko sama , a ked sa mi to podarilo do brucha , snad to zvladnem aj do zadku 😀
asi mas odber hned po mne, ze? lebo ja picham pregnyl dnes o 21.00 ty o hodku nesko, asi tam bude plno, snad sa nam ujde lozko 😀

dahra
10. nov 2009

Vidis, moze byt, ze nam to tak poposuvali...Tak uvidime. Inak, po poslednej narkoze som spala 17 hodin non-stop, tak sa hadam preberiem. Manzel sa smial, ze ma tam nech a ze im povie, ze si po mna pride na druhy den rano.

alicao
10. nov 2009

dahta to vazne? 😀 😀 😀 tak ta aspon spoznam 😀 !

domika9
10. nov 2009

kočky mne dnes prišla ta predloha na malovanie a už som si to nakreslila na stenu ale zatial len s pastelkou musím si ísť kupiť nejake dobre štetce aby som to neposerkala
mm o ničom nevie som zvedava čo mi na to povie ale snad sa nebude na mna hnevať je to zatial pekne potom ked to bude aj s farbou tak to dam do albumu

romy01
10. nov 2009

ahoj dahra
k tomu pregnylu - ja som isla na pohotovost, predsa je to rozdiel pichat do bruska pod kozu a do zadocku do svalu - tam to jedak stipe a jednak ku pregnylu ti urcite nedali ihlu
co sa tyka tej PK - ja som mala len jedno vajicko a povedali ze je to na mne ci chcem alebo nechcem, no ze predsa len to prostredie v maternici je pre embrijko viac prirodzene a potom aj z psychyckeho hladiska, je lepsie mat pocit ze si sa dopracovala k ET. Ak si nechas ET a embrijko sa zastavi budes sa zozierat myslienkou " co ak by mu u mna bolo lepsie "

baby drzim vam zajtra palce nech to dobre dopadne a ono to ozaj vypada ze tam maju zajtro natresk.
Inak v heliku bezne funguju aj cez vikendy a pokial ide o vklad tak urcite aj cez sviatky.

orsulka
10. nov 2009

ta tu je ake ticho...!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕

lucula73
10. nov 2009

orsul ahoj..

cikyta
10. nov 2009

Orsul.BU ! 😕

lucula73
10. nov 2009

ciky ako sa máte?

wolfskinka
10. nov 2009

orsulik .... ahoj

cikyta
10. nov 2009

Lucul.Sme same.Bez ocka.Som ako Robinson s piatkom 😖 Try dni si takto bačujeme.Muž je pracovne mimo.Zajtra ideme zase na ortopediu ☹ skrz klbiky.Dufam,že už posledný krát.
A ty ako tehulka?

cikyta
10. nov 2009

No a Sisa nespí ani v noci skoro nič a ani cez den.Len skáče,metá sa,piští a je spotená z bláznenia..... 😖
Ja len tak hladím na nu a hovorím si:
-No toto je vzorka našich spomalených spermií 😠 😀

orsulka
10. nov 2009

jaj!!!!!!!!! až mi cvrklo skoro!!!! 😀 😀

orsulka
10. nov 2009

ciky...takže ste slamenné vdovy???????? gazdinky.......-))

wolfi.....dnes pizza nebola???? dufam, že nestojis pri hrncoch ????

minka051
10. nov 2009

Ahojte pekný večer.. Tak ja zajtra ráno vyrážam do Helíku a uvidím čo somnou urobia.. mrcha stále nikde.

orsulka
10. nov 2009

ciky...a Sisi má este tie traky????

orsulka
10. nov 2009

luculka......volala si s Kiarkou????

Minka....tak to ako naschvál!!! normálne nechápem, ked už ani moje zagánenie nepomohlo...tak neviem....a nie si tehotna??????? o by ale bol goool!!!!!!! 😉

minka051
10. nov 2009

orsulka tak také zázraky u mna 😎 😎 to by ma musel oplodniť duch svätý 😀 😀 😀 Ale ako by sa predral tak to neviem.. Veds som tak sterilná že už viac sa byť nedá 😀 😀

wolfskinka
10. nov 2009

ciky no to bola dobra poznamka ... 😀

orsulka nie nestojim polihujem spim a stale dookola

orsulka
10. nov 2009

wolfi...len si doprajte moja..... 🙂 🙂

domika9
10. nov 2009

žienky viete čo mne už tak davnejšie povedal gynekolog že aj ked na jednej strane nieje vajcovod tak že ten druhy sa dokaže v čase ovulacie nasmerovať ku druhemu vaječníku a dokaže vsať folikul
samozrejme je to taky vinimočny prípad že až 😉
ale minka by asi naozaj bola vinimka 😉

wolfskinka
10. nov 2009

orsul no ved to sa len a len vyvalujem mam tam aj kopec zehlenie ale kaslem na to to pocka .. len neviem ako si budem zvykat ked pojdem buduci tyzden v stredu do roboty

orsulka
10. nov 2009

minka........tak nič.... 😀 😀 😀

domika.....tak to by mohol byt moj pripad .-) 😉 😉 už mas stetce????

orsulka
10. nov 2009

wolfi...žehlenie......ani mi nevrav, ale ja nevladzem este pri tom stat, tak to tiež nechávam tak......ležať pekne........neujde to aj tak nikam 😉

orsulka
10. nov 2009

wolfi...tak nechod do prace..... ved možeš byt na PN este, ci nie??????

wolfskinka
10. nov 2009

orsulik chystas sa na dalsie IVf ?

cikyta
10. nov 2009

No už som tu.
Musela som to isť skrotiť a prehovoriť na 20 minutový šlofík. 😝
Orsulka.Tie traky sme nosili,potom už len na noc,lebo si ich odopína fešanda 😠 a napokon ich už nenosíme vobec nejakých 5 dní,lebo sa jej hrozne zaparila riťka.+dostala horučky,asi zo zubkov,tak som jej tie guče okolo riťky v momente zrušila a radčej ju nechávam trošku naholo... ☹No uvidíme zajtra ☹
Minka,zajtra držím palce a Wolfi tiež-tak na piatoček//?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre