Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
16. nov 2009

dobré ránko krásky 🙂 🙂

minka...tak sa to predsa len pohlo 😉 držím palce, nech to máš čo najskor za sebou a iný ako pozitívny výsledok nečakaj, okej..?? lebo treba pozitívno myslieť a odteraz myslíme aj na tú darkyňu, nech sa jej pekne nastimulkujú folíky, nech máte z čoho vyberať 😉
tak sa opatruj a ak ťa to poteší, tiež mi včera prišla ms a dnes budem trpieť rovnako ako ty, celý človek ma bolí ☹

maska...tak ty už sa vlastne ani vracať od dokyho nemusíš, ale počkajte ešte do zajtra, to je taký pozitívny dítum...17 moje šťastné číslo..ale držím tiež palce, nech to zvládnete v pohode, potom informuj a teda že Jakubka pozdravujeme, keď sa narodí 😉

BB prajem, nech sa stretko vydarí, ak bude nejaká fotečka spoločná, tak sa pochváľte

a ostatným všetkým prajem pekný deň 😎 😎

cikyta
16. nov 2009

Ahojte.
Maska-mužík má pravdu.Tak podme,podme.... 😀

kamka17
16. nov 2009

ciky...nazdar..že Silvinka ako tradične na fotkách nemá chybu a tie vlásky..neboj, dorastú a umúdria sa...božtek na nožtek jej daj za mňa 😉

cikyta
16. nov 2009

Kamka ahoj.
No,dorastu,ale kedy budu akceptovať aj zemsku príťažlivosť 😠 😀

wolfskinka
16. nov 2009

ahojte

maska dakujem

kamka ahoj

surviver
16. nov 2009

Ahojte Helinky 🙂

wolfi to su dobre spravy,že to špinenie prešlo,len tak dalej...držim palce 🙂

kamka,tak Ty teraz začneš to IUI? tak nech mate pekne vianoce aj s prekvapkom 😵 a čo telka,funguje 😀

ciky,mala je fakt zlata,ale tie komentare tomu davajuešte vačšie grady 😀

ostatne čauko....no a Maska držte sa ,nech to zvadnete s čo možno najmenšou bolestou,ale drobček isto stoji aj za nejaku tu bolest 😵

domika9
16. nov 2009

ahojte helinky
maska tak tfuj tfuj - je najvišši čas aby Jakubko uzrel svetlo sveta 😉
wolfi teda volala si do heliosu ?

surviver
16. nov 2009

ahoj domika,už mate vymalovane 😉

domika9
16. nov 2009

jaj mame ale ešte to treba raz cele vymalovať aby to bolo take fasa ale idem to vyfotiť a hodim do albumu 😉

surviver
16. nov 2009

ok 😉

domika9
16. nov 2009

je to tam tak možete mrkať pokial mi to nevymažu 😀 😀 😀

wolfskinka
16. nov 2009

survi nepredbiehajme uvidi sa vo stvrtok

domika nevolala som do heliosu nebolo treba a dufam, ze ani nebude treba

domika9
16. nov 2009

wolfi 😉

domika9
16. nov 2009

dnes som si spravila radosť kupila som si nove zaclony
a dokonca som našla aj zimnu bundu na mna taku sloniu velkosť ale asi mi nebude dobra až do konca ale šak uvidíme 🙂

surviver
16. nov 2009

domika je to suprove a ide vam to aj k sedačke 🙂

wolfi,nepredbiehame,ale zatial to ma dobry smer 😉

domika9
16. nov 2009

survi ja mam celi obyvačku do oranžova aj obraz na stene a jednu celu stenu mam namalovanu na taku oranžovu ako je toto aj sedačka aj doplnky su oranžove aj zaclona občas aj obrus občas 😉

wolfskinka
16. nov 2009

survi no ved hej zatial ano, som dnes 31dc, som bola na wc, zase par kvapiek spinenia

surviver
16. nov 2009

domika,ved v aprili už bundu nebude treba,a v decem., janu, februa, sa isto vmestiš a prestan furt o tej slonej velkosti,lebo to nie je pravda... 😎 ja na tych tvojich fotkach žiadneho slona nevidim,tak neviem,kde ho skryvaš 😀

surviver
16. nov 2009

wolfi len kludne lež a štvrtok je tu čo nevidiet,ale verim ,Ti že maš obavy a že to nejde len tak vyhnat z hlavy...je to komplikovane s tou našou hlavou...

domika tak už len oranžove teplaky a pomaranč do ruky a možeš si tam sediet ako dekoracia---taka slonia--- 😉

ja som tiež cez vikend šila zaclony aj zavesy do detskej,tak sa teraz na nich chodim kukat 😀

domika9
16. nov 2009

jaj survi ale fotečky klamu asi pri mojej vyške 164cm je vaha 81kg dosť nad normal , no nie?
ale ja byvam pod tatrami a v apríli veru ešte aj bundu treba

domika9
16. nov 2009

survi ja som na zaclony zaťažena jednym časom mi mm vydal zakaz kupiť akukolvek zaclonu na jeden rok 😀 😀

surviver
16. nov 2009

no tie Tatry,to maš asi pravdu,ale zaklad,že maš bundu...ja chodim ešte v povodnom kabate,len vrchny gombik mam zapnuty a dufam,že ešte dlho nebude sneh....aby drobec neprechladol 😉

surviver
16. nov 2009

domika to fakt? ja nie,my mame len po jednej na každu izbu a ked ich operiem,tak sme chvilu bez nich...ale to nemaš až taku hroznu uchylku,aspon mate stale pekne doma,tak inak...stereotyp nehrozi 🙂

wolfskinka
16. nov 2009

no v stredu musim ist do roboty nachystat nejake materialy na audit, prvy decembrovy tyzden budeme mat audit a ja som auditorka a kedze buduci tyzden chcem par dni dovolenky tak mi nic ine nezostava len to nachystat teraz

surviver
16. nov 2009

wolfi tak to je škoda,že nemožeš byt aspon do štvtka doma,ale ked pojdeš do prace,tak sa aspon skus nestresovat ,koli robote....

domika9
16. nov 2009

survi do každej izbymam 3 na vymenu 😀 😀 😀
akurat do spalne iba 2 , a aj do detskej iba dve ale to napravím 😀 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
16. nov 2009

survi no to sa teda nemam preco stresovat ... len musim vytlacit z pc oooooobrrrrrroooooooovsky kopec papierov a akurat popresivat v nich datumy a mena a to je vsetko a vsetko to ulozit a rozposlat veducim oddeleni a vytlacvit ... pohodicka robota, nastastie vsetky tie veci mam urobene z minuleho roka, tak to len okopcim a bude

domika9
16. nov 2009

katarinka asi za jeden den som to vymalovala a potom v nedelu nič a dnes to ešte cele malujem ale už sa mi nechce tak som všetky kvietky vymalovala a to ostatne zajtra a ešte musím nenšie nezrovnalosti opraviť bielou farbou lebo občas mi ušla ruka ale inač to nezaberie vela času

surviver
16. nov 2009

wolfi,tak to maš potom ok. s tou pracou 😉

domika,no maš tych zaclon viac ako dost,suhlasim s tvojim mužom,nove Ti už netreba... 😀

katarina,ten vaš kočiar je pekny,aka je to značka?? a videla si ho už aj niekde "naživo" ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre