Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
17. nov 2009

Ahojte 🙂

wolfi tak to je super,ale len potichu gratulacia,aby sme bombulku neodplašili,ale teraz fakt len lež 🙂 a super,že nemusiš zajtra do prace 😉

kuspi aka značka je toho kočika a čo vas stal?

domček nech Ti to už prejde,držim palce,ved už sa to pekne krati 😵

ostatne čauko 😉

cikyta
17. nov 2009

Romy-najlepšie je tak v 20tt.Vtedy sa mi aj výbavička dobre kupovala.
Lebo do 4 mes.som vracala 😝 ,potom prišlo obdobie,ktore bolo fajn a už v 8 mes.zase boleli nohy,brucho,hlava,strach atd...

wolfskinka
17. nov 2009

nie nejdem zajtra do prace ...

romy s tou krizou si ma pobavila, ze setria na farbe, spinenie uplne prestalo ... klop klop klop

mi je akosi divne som ako lopta nafuknuta a boli ma strasne hlava

domika9
17. nov 2009

wolfi dnes som spala cez deň takže neviem čo zas budem robiť v noci 🙂

wolfskinka
17. nov 2009

domika ja som tiez zdriemla cez den , dufam na noc aj zaspim

domcek
17. nov 2009

Cafte sa mi nechce spat rano vstavam s malym do skoly ale co uz.

lucula73
17. nov 2009

domcek ahoj,ani ja nespím,mám kyselinu,br....a keď ležím,je mi ešte horšie..

wolfi - gratulujem,zatiaľ potichúčky 🙂

orsulka
18. nov 2009

dobre ranko.......chvilu tu nie som a aha.....

WOLFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.......................srdeeeenko............to je super!!!!!!!!! skvele....užasne!!!!!!! perfektne.......!!!!!!
velmi sa tesim s tebou....z uprimnosti mojho srdiečka ti aj tísko závidim...ale v dobrom...ved ty to chapes.......viem, že vieš.... 😉 😉 je to nádherny pocit asi, ke to tam najdes // .... 🙂

a velmi som rada, že nejdeš do tej prace....netreba nic ale vobec nic riskovat......drž sa bambulka.... 😵 😵

lusina
18. nov 2009

dobre ránko všetkým 😉
wolfi, gratulujem, supeeeeeeeeeer, a vieš o tom, že sa mi cez víkend o tebe snívalo, že si mala pozitívny test? len som nebola na pc, tak som ti nemohla napísať.
tak už len oddychovať a radovať sa, v helíku budu mať z teba radosť.

romy01
18. nov 2009

ahojte helinky

baby bola som na krvi a zas mam obe ruky dopichane, no nastastie sa mi este neurobili modriny, tak je to celkom dobre. Cikytka asi mas pravdu, v podstate mi 20tt vychadza na koniec januara a vtedy budu aj vypredaje, tak dufam ze nakupim aj lacnejsie. Teda kupila som malej neteri topanocky, teku dam ich do mikulasskeho balicka a stali 8 Eur - ked si predstavim ze take topanocky vydrzia sotva par mesiacov a ze ich potrebujete niekolko tak to nie je sranda.

domcek
18. nov 2009

Ahojki vsetki.
Lucula moj manzel prisiel s kontroly v noci o 00.30 ja este stale nespala a prehadzovala som sa este o 2.00.
O 4.00 som uz bludila po dome a od 5.30 som hore lebo polovicka siel do prace. JA potom s malym k lekarke na krv a do skoly. O spani ani pamiatky. 😒

romy01
18. nov 2009

domcek ja by som zaspala aj po stojacky

kuspitka
18. nov 2009

Ahoje,pekny dnik.
surviver kocik sa vola V-Max.
tak ja posledne dni ani nespim skoro.stale som unavena

domcek
18. nov 2009

No ja absolutne...a tak rada by som si pospala.

romy01
18. nov 2009

kuspitka, ty to uz mas za par a preto sa musis teraz setrit, aby si to potiahla co najdlhsie, uz ziadne daleke vylety, dobre ? A este ta boli brusko ?

kuspitka
18. nov 2009

romy tak uz ku mojim rodicom nepojdem mm zatrhol vsetko co len mohol.
este ma bolka mam vysie davky magnezia.
domcek ja zas nemozem teraz buvat mame tu pracovnikov robia nam byt

domcek
18. nov 2009

Ahojki kuspitka, tak mas veselo.
Ja si idem dat dalsie magnezko a trochu sa vyvalim. Aj ked spanok asi tazko.
Ale podlahy surne potrebuju handru len sluzke sa nechce.... 😝

kuspitka
18. nov 2009

domcek ja kaslem nato.hej mam rusno aj mala kope je tak velmi nesvoja.aj ja si idem dat magnezium a nieco najest

lucula73
18. nov 2009

ahojte,
no aj mňa bolí brucho od včera,ale tak skor okolo pupku,tam ma ešte teda nebolelo..nemali ste to niektorá?večer som sa dala magnezko,idem si dať aj teraz a uvidím...

domcek,no ja by som asi šla doktorovi v tvojom prípade,mne tvrdlo dosť brucho pri prvom tehu a bola som asi dva razy na megneziových infúziách v nemocke...

kuspit,teba len ukludním,keby sa aj malá narodila,tak bude už ok,mne sa veronika narodila v 36tt a dýchala sama,nebola v inkubátore,len bola maličká,ale to dobehla veľmi rýchlo..

surviver
18. nov 2009

pekne ranko 🙂
kuspi dik 😉
no aby som sa pridala k "stažovatelkam" 😀 tak ja mam pocit,že mi nejako začinaju pripuchat nohy... tak asi musim viac ležat...

domcek
18. nov 2009

lucula ja som tiez pri Simonkovi brala aj tbl 2x1 a aj injekcie. Teraz beriem tbl 5x1 a stale nezabera.
A ani na to sialene trpnutie ruk.
Survi len sa postazuj....co sa tohoto tyka pri prvom ziadne opuchy pri druhom mamm asi od 20tt opuchnutu celu pravu stranu od chodidla ay po tvar som pekne asimetricka....
ALe chvalim sa brusko vcera 100cm a kozy tiez....normalne som PAmela s brusiskom... 😀 😀

kuspitka
18. nov 2009

lucula nech ta este pocka az do decembra.
surviver ja mam nohy hrozne.
a kocik uz mate?

surviver
18. nov 2009

domček čauko 😉
no ja som bruško nemerala a prsia?? su stale rovnake...to viem podla podprdy 😀 a čo sa toho asymetrickeho opuchu tyka,zrejme Ti mala tlači na lymfaticke cievy jednej strany...

surviver
18. nov 2009

kuspi,nie ešte nemame...stale hladame ten spravny 😉

domcek
18. nov 2009

Survi mna to len tak pre zabavu vcera napadlo sa premerat.
som prisla polovicke ukazat ze mam bezkonkurencny pas... 😀
Veru tlaci potvorka jedna..
Survi aj mi hladame ale nie len kocik ale aj meno.... 😝

surviver
18. nov 2009

kuspi,keby sme sa nemuseli zameriavat na ten vytah,tak by to vyberanie bolo jednoduhšie...ale postielka už stoji 🙂

domcek
18. nov 2009

U nas postielka tiez stoji ale rozlozena v kute v hostovskej.... 😀

surviver
18. nov 2009

domček tak som sa zmeriala 99cm,ale zo mna pamela nebude,lebo tie prsia podpriemer 😉 ...a meno no to je tiež zabava...kolko starosti mame ,no nie??? a furt sa ma každy pyta,či sa dome nenudim cely čas?....

surviver
18. nov 2009

no my sme postielku nekupovali,preto ju už mame doma,nemuseli sme vyberat 😀 je ešte po mne 🙂

lucula73
18. nov 2009

domcek a ten kočík ste už vybrali?

survi - len sa posťažuj tu na koni,aj ja sa..,ja sa doma moc nemožem,lebo na všetko dostanem jednu odpoveď od mojho mm,že však keď malé rastie,musí aj tlačiť 😠 😀 ...
a vy už meno máte?

kuspit - jasné,nech vydrží čo najdlhšie,to je samozrejmosť..

a stále myslím na masku,čo má nové,možno už jakubko búva vedľa nej...

a kde je dnes wolfi? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre