Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
16. jún 2009

orsul jasne ze dame ved mi ma doniest vitaminy 🙂

orsulka
16. jún 2009

kiari...vitaminky????? ake...prezrad .-)))))))

kiara15
16. jún 2009

no predsa kiselinu listovu vychadza tam lacnejsie ako tu?ozaj pijem aj zensky caj obsahuje alchemilku a misi chvostik je to ok? 😉

wolfskinka
16. jún 2009

kiara ja ju tiez uzivam

na alchemilku mi povedali v heliose ze radsej nie ze stahuje maternicu

orsulka
16. jún 2009

baby...ja som prestala brat vsetko!!!!!!!!!!!

kiara15
16. jún 2009

tak teraz co mam robit?wolfi a napriek tomu ju uzivas?

wolfskinka
16. jún 2009

orsul ja som vysadila babyplan a uzivam iba kyselinu listovu nic viac

orsulka
16. jún 2009

ale asi by som mala uživat, nech ju beriem aspon tri mesiace pre KET-om......no ved ano...asi začnem.... 😉

kiara15
16. jún 2009

vidis orsul treba 🙂 🙂 🙂 stretko vo stvrtok co ty na to?

wolfskinka
16. jún 2009

orsul no mala by si

orsulka
16. jún 2009

kiara.....bud. tyzden??????? lebo tento nemožem, už mám ine stretko s byvalymi kolegynami.....

finelka
16. jún 2009

jej vy ste toho popisali 😀
ked tu uz o tych vitaminoch pisete 🙂 , v Heliose odporucaju brat nieco? tu kyselinu listovu? A ako dlho?

wolfskinka
16. jún 2009

finelka kyselinu listovu alebo babyplan calibrum, ale po tom strasne priberam, ja beriem kyselinu listovu a k tomu taku zmes biovitaminov na potlacanie chuti do jedla a chut na sladke, ale moc to na mna nezabera douzivam to balenie a dalsie si uz nekupim

finelka
16. jún 2009

jasne, no ja som uzivala Maternu ale to bolo pred 5 rokmi 🙂 a uz v tehotenstve vlastne... teraz ma nejakeho pokracovatela tusim trochu inak sa vola... to bude ako babyplan len v bledomodrom predpokladam ten pokracovaci... tak kupim si aj ja kyselinu listovu, inak na to potlacenie chuti do jedla by som aj ja mala, lebo ja som ako kyselina sama 😀

wolfskinka
16. jún 2009

finelka ... no ale mala by si tu kyselinu listovu podporuje to zdravy vyvoj embryjka

finelka
16. jún 2009

ano ano wolfi, tu kyselinu si kupim 😉 sice kym sa ja k celemu procesu dopracujem, bude aj zima 😝 , ale aspon budem pripravena 😀

wolfskinka
16. jún 2009

finelka okamzite nabehnni do lekarne a nespekuluj

orsulka
16. jún 2009

finelka...no posluchni wolfi...ona ked sa rozčertí....... 😀 😀 😀 😀 😀

finelka
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 uz beziiiiiiiiim no bohvieako utekat rychlo neviem, ale snazim saaaaa 😀 😀 😀 kukaj s takymto jazykom vyplazenym 😝 😀

wolfskinka
16. jún 2009

orsul no ved to ... ja ked sa naseriem tak sa mi radsej practe z cesty 😀 😀 😀

finelka
16. jún 2009

ale wolfi ty si taka nebezpecna??? 😀 sa nezdas 😀 😀 😀 ani nevidim, odkial si, ci som dostatocne daleko 😀

lienka.
16. jún 2009

Ahojte bojovnicky,pridavam sa k vam...zajtra krv a sono V Heliose,ale viem,ze to nedopadne dobre boli 2 negativne testiky...takze dalsi pokus az v septembri,my uz jedno dietatko mame,podarilo sa to pred 2.5 rokmi v Heliose po KETe,teraz zial,z 10 vajicok len jedno dobre,ale myslim,ze to uz davno vzdalo,takze vam vsetkym drzim silno palceky budte strasne silne!!!!!!!!!!!!

wolfskinka
16. jún 2009

finelka som dost blizko pri tebe ZA ... tak si davaj bacha

lienka ahoj, no nevzdavaj to .... boze zase ta otrepana fraza, ktoru som napisala uz minimalne milionkrat

orsulka
16. jún 2009

lienka.............moja...vitaj medzi nami...takže ty už jeden zázrak z Heliosu mas????? no to je skvele...a este aj po KET...tak to mi dava velku nadej!!!!! 🙂 🙂 🙂 ale aj tak, ved uvidiš zajtra po krvných testoch...nie????? aj tak držim palce.....aj si mala menzes??????? 😕

kiara15
16. jún 2009

orsul skoda lebo s janulou sme chceli stretko trochu sa vykecat ale jasne buduci tyzden jasne ze pridem ak sa mi nic nestane 😀
wolfi tak si vysadila tu alchemilku alebo nie? 😒

wolfskinka
16. jún 2009

hej mne ju dr.gatova zakazala pit

orsulka
16. jún 2009

kiari...ja som to pisala už aj mzuzke, že tento tyzden mam pase...od utorku až do nedele.....kuuurnik...este aj na vik musim cestovat na Horehronie.......keby som tam nemusela, tak sme mohli dat spicha aj v sobotu....ale takto..... až ten bud. týžden...len prosim okrem utorku... 😉

wolfskinka
16. jún 2009

kiara no okrem utorku to ma orsullka doma milenca 😀 alebo ovulku ???? 😀 😀 😀

kiara15
16. jún 2009

wolfi tak teraz neviem ci ju ja tiez neprestanem pit 😒

lienka vitaj 🙂 🙂 🙂

orsulka
16. jún 2009

baby...a neviete ako komarik??????? ta tu už nebolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre