Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
27. nov 2009

baby smile V-Max

kuspitka
27. nov 2009

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
skus si pozriet tu,ale mne sa zda ,ze vanicka je pekne velka

surviver
27. nov 2009

kuspi už som našla 😉

kuspitka
27. nov 2009

dobre som rada

kamka17
27. nov 2009

kuspi...s tou zuzkou to napíš aj sem...a je to super, tento týždeň je celkom úspešný
zuzanke gratulujeeeem a jurkovi prajem všetko dobré, hlavne nech je zdravý a nech robí mamine a tatinovi radosť 😉 😉 🙂

kuspitka
27. nov 2009

tak zuzka ma chlapca Jurka
3750g a 53cm narodil sa o 17:00

kuspitka
27. nov 2009

preco je dvojo sanatorium helios?

kamka17
27. nov 2009

kuspi...lebo my sme sanatorium helios III a to druhé je len sanatorium helios...jedna kočka to založila, lebo sa jej zdalo, že tu rozoberáme iné veci...

janicca
27. nov 2009

čaute babule prajem fajn večer 😉

kamka to akože planovaný sexík naordinovali alebo čo??? trošku tomu nerozumiem 😕

wolfi ty prídeš urobíš poplach naplašíš nás a potom je všetko ok... ten tvoj guĺko si už teraz s vami robí čo chce 😀 a čo potom keď pozrie svetlo sveta??? ... 😉 to budete pri ňom v pozore stáť... 😀
zuzka gratulujem na dialku ... 😉za chvílu by sa tu mala aj maska ukázať a pochváliť sa svojím Jakubkom 😉 no pekne sa to tu rozrastá pomaly aby som nastupila aj ja na tehu vlačik.... noooo idem pozrieť cestovný poriadok ... 😀

surviver
27. nov 2009

zuzanka ,tak blahoželam k babätku a prajem hlavne vela zdravia 😵 😵 😵

romy01
27. nov 2009

ahojte bambulky, prajem pekny vikend

wolfka hlavne si na seba davaj pozor, oddychuj, relaxuj a nikam nebehaj.

zuzke gratulujeeeeem 😀 😀 😀

Dnes som total unavena furt vy som len spala tak dobru noc 😀

domika9
27. nov 2009

tak vitame noveho heliosaka 🙂

wolfskinka
27. nov 2009

romy ved to aj robim len sa tak motam a polihujem

baby ktora mate skusenosti s ascorutinom ? co to je ?

cikyta
27. nov 2009

Gratulujeme Ti Zuzka,
k maličkému Jurkovi.
Je to chlapček vytužený,
ešte k tomu piatkový.

Piatky su tiež vytúžené,
každý ich má velmi rád,
preto bude odo dneška,
Jurko len ich kamarát.

Nech je zdraví,nech je krásny
Bude!Ja mám na to nos!
Ved ho poslal na tento svet
zázrak,menom Helios 😵

cikyta
27. nov 2009

Wolfi-neporadím,ale to by sa malo užívať od 4.mesiaca.Skor nie.

wolfskinka
27. nov 2009

no presne som sa to docitala aj ja ale baby co krvacali ze to uzivali uz od zaciatku tak neviem, radsej to nerisknem

cikyta
27. nov 2009

Alebo len do 4.mesiaca? Už neviem 😅Sa mi to pletie. 😒

cikyta
27. nov 2009

Vraj to na pohotovosti dávaju hned,ale musí sa to brebrať s dr.určite (ak je pravda,že do 4.mes.sa nesmie ☹ )
Dobre robíš.Radčej neriskuj. 😒
pa

janicca
28. nov 2009

dobré ránko vám všekýýýým .... 😉
ciky - krásna básnička ani neviem s kým si tu píšeme nie si ty nejaká spisovateľka alebo národná umelkyňa chrlíš jednu básničku za druhou ... 😀

domika9
28. nov 2009

wolfi mna zakaždým napchavali ascorutinom to je aby sa ti scelili oslabene krvne vlasočnice či tak nejako skratka malo by ti to zastaviť krvacanie

domika9
28. nov 2009

ciky básničky ti idu jedna radosť musíš mať riadnu zasobu ked nas tu je tolko tehotnych 😀 😀 😀

cikyta
28. nov 2009

Kočendy-pre každu z vás mám trošku poézie !!!! Takže šup šup tehulkovať a rodiť tie maličké milučké ružovučké zázraky,ktore budu pre každu z nás ten jediný a najväčší poklad na celom svete.

kamka17
28. nov 2009

ciky... 😀 😀 😀 super básnička

a pekné ránko a pekný deň prajem všetkým

😎

surviver
28. nov 2009

pekne vikendove ranko všetkym 🙂

ciky,Ty maš fakt talent,už som Ti to vravela...a znova nas v tom utvrdzuješ 😉

wolfi ascorutin je liek, tak ako pisala domika,na to ,aby sa posilnila stena ciev,lebo vlastne to krvacanie je sposobene tym,že Ti krv vyjde z ciev,kde vlastne normalne koluje, ak je stena cievy slaba,tak vznikne trhlinka a prepusti trocha krvi a z toho to krvacani,čiže tym ascorutinom spevniš stenu,tak by to krvacanie nemalo vznikat,tak často,ale na to je dobry aj vitamin C,ak sa bojiš ascorutin ,tak sa aspon dopuj vit. C...koniec prednašky 😀

surviver
28. nov 2009

wolfi a ešte som zabudla,nema sa uživat do 4 mesiaca tehotenstva,takže by som ho v Tvojom pripade nebrala len tak "naslepo" 😎

domika9
28. nov 2009

survi to je dobre že sa nesmie užívať do 4 mesiaca u nas v nemocnici ho davaju okamžite ako prídeš s krvacaním
ale obsahuje vela vitamínu c takže v pohode c-čko si možeš dať ako písala survi

surviver
28. nov 2009

domika,viem,že ho davaju,ale nemal by sa 😒 No v našom zdravotnictve je toho vela čo by sa nemalo a robi sa...ono to nemusi vždy hned a každemu uškodit,ale do buducna už malokto pozera,žial a to je často na škodu....

surviver
28. nov 2009

a mam v albume nove foto domčeka,tak kuk 😉 a ked to porovnam sa mi zda,že mi drobec zišiel nejako dole 😅

domika9
28. nov 2009

no veru survi mna s nim napchavali bez uvaženia a pritom mi to asi škodilo 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre