Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
16. jún 2009

komarik,ja by som asi Krajkovi zavolala,ale myslim,že zajtra rano uplne postači,tiež je len človek,tak nech si aspon večer oddychne 😉

veva2711
16. jún 2009

ahojte baby,som tu prvykrat,ako tak kukam tak sa tu vsetky poznate🙂)) 🙂

surviver
16. jún 2009

veva2711 tak vitaj a spoznaš aj Ty 😉

kamka17
16. jún 2009

no žienky moje čaute...však vás tu dočítať, to je normálne že umenie ... a potom si jasne ža aj tak nič nepamätám, lebo toľko infošiek naraz...no strach..

komarik..vydrž pekne do rána potom zavolaj krajkovi, a žiadny stres si z dovolenky nerob, veď na toto si predsa čakala tak dlho a dovolenky si potom ešte s malinkým užiješ až až 😉

tinka...ty tiež nerob stres, resp. asi by v helíku nemuseli stresovať s tým známkovaním, keď hovoríte, že v iných caroch to neriešia...veď dôležité je, aby vôbec nejaké embrijká boli a ak budú chcieť žiť, tak je jedno akú známku majú v skúmavke, hlavne, aby sa v brušku fajne uhniezdili...tak na to veľmi nemysli 😉 😉

no a všetkým ostatným jasne že prajem krásny večer...

a lucul...neplánovala si ty náhodou testovať ?? alebo sa mi len snívalo, že ti mešká mrcha ???

kamka17
16. jún 2009

veva...vitaj 🙂 🙂 a sme rady, že už poznáme aj teba...

komarik
16. jún 2009

veva, vitaj.

Keď ja sa ani tak nebojím o tú dovolenku ako o to aby to bolo v poriadku. A keby to bolo v poriadku tak môžem letieť lietadlom? Marí sa mi že sa nesmie až okolo 6 mesiaca, však?

veva2711
16. jún 2009

dakujem za privitanie🙂)))chcem sa opitat to ste vsetky tak pribrali(nafukli sa(ako aj ja??

kamka17
16. jún 2009

komarik...no asi ti iné neostáva, len vydržať do toho piatku, veď keď už si toľko vydržala, tak tie tri dni hádam nejako prežiješ a budeš vedieť na 100%, ako to je...no a s tým lietaním...kdesi som čítala, že práve tie prvé tri mesiace je najväčšie riziko...najlepšie sa opýtať nejakého odborníka...

surviver
16. jún 2009

letiet sa da,ale je len na tvojom zvaženi,či na dovču ist aj s rizikami,ake z toho plynu...alebo ju zrušit,len Ty sa musiš rozhodnut,co je pre Teba a babo vhodnejsie,lebo na toto je vela nazorov....

komarik
16. jún 2009

veva, ja som po IVF v konečnom dôsledku pribrala 2kg. Teraz som sa dala na zdravšiu životosprávu, schudla som 7kg a zrazu so asi tehu.

surviver
16. jún 2009

veva a v akom stadiu "riešenia "babetka si prave teraz?

domika9
16. jún 2009

komarik možno bolo hcg nizke preto že si mala neskor ovulaciu a tym padom si možno tehotna iba chvíločku určite to bude dobre
veva vitaj - ako pri čom si pribrala ? pretrad nam niečo o sebe 🙂

kamka17
16. jún 2009

veva...všetky nie, lebo všetky tu nie sme tehu... 😀 😀 ak teda myslíš toto...ale pri clostile ma hlavne bolelo celé podbruško a mám veru posit, že aj nafúknutá som bola...a inak pribratá som aj bez toho 🙂 🙂
vy ste v akom štádiu, teda čo máte za sebou a pred sebou ??

brmbolcek
16. jún 2009

ahojte bambulky 😉 😉
kamka servus 😉 😉 na icq som este nebola 😉 😉 idem si vas precitat od vcera som tu nebola tak idem studovat 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
16. jún 2009

Ahojte.ako sa mate??ja len na skok
tija no co kedy ides na krv??
orsulka a ty sa mas ako??
wolfi no co si tehulka??
kamka ako sa mas???kedy ides na IVF??
ja zas beham po zubaroch inak sa mame celkom dobre.dawnov sydrom nemame pekne rastieme ...

veva2711
16. jún 2009

tak ja som pribrala 8kg☹((((ale to asi aj koli tomu ze ked som zacala IVF,tak som prestala fajcit a cvicit... 😢 .momentalne som dobrala gonal a zajtra mam ist na krv+sono,,mali by mi uz aj vyberat jaja...dufam,ze budu ok🙂)
komarik-gratulujem... 😵

chorale
16. jún 2009

modrinku nemám, ale tie bolesti ráno boli naozaj neskutočné - aj plač bol 😢
dúfam že je všetko ok. inak orsulka minulý týždeň ak si pamätáš ma okakal vtáčik a dnes rozbil moj drahý tanier. tak dúfam že máš pravdu a bude šťastíčko.
ahoj kuspitka, kamka, veva a všetky čo som nespomenula.

komarik
16. jún 2009

no to môže byť pravda s tou neskoršou ovulkou, mávala som ju okolo 18-20 dňa cyklu. Normál je 14 deň cyklu. Bože, nie som veriaca ale teraz volám na pomoc všetkých svätých. Hrozne vám ďakujem za upokojenie. A prosím pozdravte odo mňa naše stálice - cykitku, orsulku, wolfskinku, tiju a proste všetky baby s ktorými teraz večer nepokecám lebo sem chodia počas dňa. Keď budem vedieť niečo nové tak sa určite ozvem.

kuspitka
16. jún 2009

komarik uz si testovala???

surviver
16. jún 2009

veva tak ja som po poslednej stimulacnej injekcii mala o 2kg viac ako normalne,ale brucho som mala nafuknute ako v 4 mesiaci tehu a celkovo som si pripadala taka čudna...ak si prestala cvičit a ješ ako niekedy tak to bude asi tym,lebo kalorie prijimaš,ale už tolko nevydas ako ,ked si cvicila,ale hlavne aby boli vajka ok,tu vahu teraz nerieš,ak sa to podari tak potom po 9 mesiacoch sa budes "trapit" v posilke a hotovo....

komarik
16. jún 2009

jeeeeeeej, kuspit, brmbolček ahojte.

chorale, určite to bude OK. Je to len nejaká reakcia a ostatné injekcie už také nebudú 😉

veva, zatiaľ mi negratuluj, lebo je vysoká šanca že to bude mimomaternicové. Tak to zatiaľ nezakríknime 🙂

komarik
16. jún 2009

kuspit, veď práveže hej. 2 testy som si ráno urobila a nič. Aj lekár potvrdil že to je síce pozitívne ale zatiaľ veľmi nízke hodnoty HCG. Takže ma čakajú 3 dni a 3 noci plné neistoty a zmiešaných pocitov.

kuspitka
16. jún 2009

komarik budem drzat veli palce.
brmbolcek ako sa mas???

veva2711
16. jún 2009

surviver-dakajum,uz sa na to chudnutie tesim. 😖 ...vam sa to podarilo na prvikrat?
kuspitka-nie si nahodou z Hnusti?

komarik
16. jún 2009

kuspi a tvoje malé mojko ako sa má? Zachytila som že už je len jedno. Určite si z toho bola smutná ale musíš byť silná pre to druhé.

kuspitka
16. jún 2009

komarik nezavidim ti ani kus.
veva preco???
tak uz nam je dobre vsetko je dobre babo sa ma ok ..pekne rastie.tak sme zvedavi co bude dalej

komarik
16. jún 2009

kuspi, som hrozne rada že ti to konečne vyšlo. Ty si sa teda tiež riadne vytrápila.

chorale
16. jún 2009

komarik dúfam že máš pravdu a že bolesti nebudú. ty sa držkaj
kuspi držím palčeky a pozdrav malinké
pozdravujem vám všetky papa a pekný večer

kuspitka
16. jún 2009

chorale pozdravim uz ma na tolko neboli spodok aspon nieco.
len nas zas bolia zuby tak mame bolest teraz tu

surviver
16. jún 2009

veva,no ano na prvy krat,len aby drobec vydrzal so mnou ešte 29 tyždnov a potom budeme moct povedat,že nam to vyslo na prvy krat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre